League of Estonia season 51 [2]

Forum: League forum rss-feed

Discuss your league, who are the favorites to win the league this season? Who will be promoted/relegated, how are you doing in the cup?

Return to forum index

Hooaeg 53 (36)


ee onuelver >> tuesday august 18 - 14:51

Panin nüüd kah mittevärku.

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee onuelver >> tuesday august 18 - 20:48

Vähemalt mullused skoorid said üle löödud :D 

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee onuelver >> wednesday august 19 - 22:10

9 väravane kaotus on vist kõrgematel tasanditel rekord kui ei arvesta neid botipekse sinna kuuluvaks? Nali selles et koosseisud ju samad mis päev varem veidi enne lõppu viigis olnud mängus. Nüüd oli mul lisaks koduväljak. Aga pohh nagunii poleks ma Kupikarude vastu jälle saanud. 

Eks vaatab mis järgmine hooaeg toob. Kui siis kah ei saada hakkama tuleb suurem puhastus taas teha. Ning osta paar kõva talenti sisse. Praeguse satsi aeg hakkab ka ümber saama. Teisest ei kukuks välja isegi siis kui ühtegi üle 21 mängijat ei jätaks alles. 

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> friday august 21 - 05:11

Vanus ähvardab sul ehk 3-4 mängijat, teistel läheb veel mõni hooaeg, et alles jõuda oma tipuni.

ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee djdurex >> friday august 21 - 06:12

Kui siin väga naljasid teha, kukub Puka veel kolme hulgast nii välja. Näiteks kui Kupikarud peaks ka alla kukkuma ja Anomaaliaga olid eelmine hooaeg kah hädas.

ee djdurex
User
Registered2015-09-18
ee Navi Vutiselts
ee onuelver >> friday august 21 - 11:17

On see mingi suur häda siis? Ma olen ühe refreshi järel ka 8. olnud. 

Anomaalia vahetab välja Anarchi ning kui Kupikarud siia kukuvad siis järelikult läheb Dünamo ülesse. Seega pead ise siis 3 hulka tõusma sest Torni väldib playoffe ja CUEB on juba noorendanud. Edu.ee siis :D 

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back