League of Estonia season 56 [2]

Forum: League forum rss-feed

Discuss your league, who are the favorites to win the league this season? Who will be promoted/relegated, how are you doing in the cup?

Return to forum index

Hooaeg 49 (34)


ee djdurex >> tuesday december 17 - 08:39
Lihtsalt kopp ees tema pidevast hädaldamisest ja vingumisest et kui halvasti kõik on. Kui ei meeldi siis tõmmaku nahhui.
ee djdurex
User
Registered2015-09-18
ee Navi Vutiselts
ee onuelver >> tuesday december 17 - 14:41

Probleem on sul mitte minul. Nii et kui ei meeldi...mina sind ei keela. Mõni aeg arvasin et sinust võib asja saada kuigi pole eriti järjekindel. Ju eksisin.

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> tuesday december 17 - 19:03

Janzi, rahune nüüd ometi maha! Kui ma oleks moderaator siin foorumis, saaksid minult praegu foorumikeelu hoolimata sellest, et oleme 10 aastat sõbrad olnud. Ise sa hiljuti selle vinguviiuli käima tõmbasid üsnagi neutraalse kommentaari peale, mis konstanteeris peamiselt fakte lähiminevikust. Praegu tundub mulle, et kõige suuremad probleemid on sul. Igaühel on omad probleemid, mõnel suuremad, mõnel väiksemad, ei pea neid teiste peal välja elama. Ma ei pidanud sind selliseks.

ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee djdurex >> wednesday december 18 - 10:46

Nii et tahad mulle nuga selga?

ee djdurex
User
Registered2015-09-18
ee Navi Vutiselts
ee onuelver >> saturday december 21 - 13:43

Tänavu pole vist enam pääsu ülesse minekust. Hetkel Chargersist nõrgemad tärnid ja karikas tuli võit alles lisaajal läbi suure häda mis näitab et midagi head järgmine hooaeg oodata pole. Või peab ostma sisse mingid kapid ja kogu raha tuulde jälle laskma.

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> saturday december 21 - 19:57

Kui kindlat võitu sa nõrgemate tärnide pealt siis ootad :) ilmselt panustas ta rohkem karika- kui liigamängule.

Võid hooaja lõpus uurida laenuturgu, aga kui on plaan pikemalt üles tulla, siis tasuks juba osta korralik värku ning ka muid liine kõpitseda. Näiteks igasse liini üks odavam vanur, kes mõned hooajad veel kestaks, kuni su põhimehed parimasse ikka jõuavad. Isegi kui tagasi kukud, tule uuesti ning ära lõhu meeskonda laiali: praeguses Meistriliigas on enamus klubidest vähemalt korra ühe hooaja järel tagasi kukkunud, sealhulgas mina ja isegi Taavi, kellel praeguseks ette näidata 30+ hooajaline püsimine.  

ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> saturday december 21 - 22:00

Odavam on ehk tõesti juba osta. Labinoti jäi ka mul seisma sp et iga hooaeg üritasin võimalikult häid laene saada ja lõpuraundi jõudja eest plekid üle 10M. 

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> friday december 27 - 18:25

Muideks, head uudised sulle: Austrias on klubi(Austria Vienna), kes suutis 11. staadioniga alustada pärast FA3+YA3 ehitamist. Seega sul ON see võimalik!

ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee djdurex >> tuesday december 31 - 14:27

Hetkel seis nii jama, kui olla saab. Pole kedagi müügiks ja osta 35 milli eest ka kedagi asjalikku ei anna. Ning se on kõik poole hooajaga kogutud. Pankrot ju.

ee djdurex
User
Registered2015-09-18
ee Navi Vutiselts
ee onuelver >> wednesday january 1 - 08:13

Alles sa staadioniga alustasid. Enamvähem kõik on pärast seda sarnases seisus. Saab valmis siis hakkab ka rohkem raha sisse tulema.

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee onuelver >> thursday january 2 - 13:38

On mõned plaanivälised probleemid mistõttu ei pruugi iga päev sugugi mängus käia. Elab üle.

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee onuelver >> thursday january 16 - 21:39

Tegelt on see ilgelt jama et liiga nii kihistub ja 3.-4. koha vahele siuke auk on tekkinud aga Navi on hetkel suht vabalanguse reziimis kuigi vahel mõned kõvad mängud teeb ja lootust andnud Red Bull hoopis bot. Anomaalia müüb järjest maha kõik ründajad- vist kogub ka raha stata jaoks. Saab näha mis Kupikarudest tuleb. Kolmest ründavast kollist piisas et väljalangemiskandidaat keskmisse punti tõsta. Mul see vist ei aitaks.

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee EIZ >> friday january 17 - 13:30

Praegu isegi mott natuke tagasi tulnud, aga pikk-pikk tee ees jah. Tõin kolm kolli appi, kuid kahjuks mehed taandarenevad kiirel tempol, eesotsas Kemaloviciga (teisi suudan veel hoida sama taseme peal). Kuna aga tema eest isegi turul enam 200M ei suutnud saada, siis lasen ilmselt olla ja paar-kolm hooaega kindlasti veel abiks. Staadion ja TC kordamööda arenduses igatahes praegu ja vaatame, mis saab.

ee EIZ
Newbie
Registered2013-11-16
ee onuelver >> saturday january 18 - 16:01

Punktirekord jääb siis tulemata sest värku oli taas sitt isegi selle liiga kohta ning järgmine hooaeg ootab vist vähem punkte kui mullu Käkerdis sai. 

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back