League of Estonia season 56 [2]

Forum: League forum rss-feed

Discuss your league, who are the favorites to win the league this season? Who will be promoted/relegated, how are you doing in the cup?

Return to forum index

Hooaeg 55 (22)


ee onuelver >> tuesday november 24 - 15:53

Nu eelmised korrad kaotasin ka nõrgematele. Nii et miski pole võimatu. Saab esimese mängu algul värku viga ning voolab sisse 

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee djdurex >> sunday november 29 - 15:18

Playoffe ära kinkkida ei kavatse, aga hooaja lõpul on vorm ka kehv olnud nagu ikka. FC Tornist võib heal juhul jagu saada, praegusest Pukast enam mitte.

ee djdurex
User
Registered2015-09-18
ee Navi Vutiselts
ee djdurex >> thursday december 3 - 12:07

Üks kaitsja on viimastes mängudes katki, aga see vist tulemust ei muuda väga. Vaatasin, et järgmine hooaeg olen kahe ülemise liiga peale kõige uuem kasutaja, ainult kaks klouni kolmandas on vähem aega olnud praeguse klubiga.

ee djdurex
User
Registered2015-09-18
ee Navi Vutiselts
ee onuelver >> thursday december 3 - 15:40

Mul näitas 5-0 võidust 1-1 viigini võimalusi. See viimane ei pruugi olla mingi üllatus seniseid playoffe arvestades. Ning siis võõrsil homme 0-0 ja dadaa.

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee djdurex >> friday december 4 - 09:25

2 tärni on ikka klassi vahe, selle pealt enam 0-3 tagasi ei tee. 

ee djdurex
User
Registered2015-09-18
ee Navi Vutiselts
ee djdurex >> friday january 8 - 10:22

Ja nagu ikka mängib lõpuks selle algul saadud edu ära maha. Pole päris kinndel, et lõpus 3. koht käest ei lähe.

ee djdurex
User
Registered2015-09-18
ee Navi Vutiselts
ee onuelver >> tuesday january 12 - 14:55

Pärast 3-0 Torni vastu on sul raske isegi kolmandaks kukkuda sest bottide vastu tuleb veel 12 punkti ning siis peaks Torni võitma ka Dünamot et sind püüda. Ilmselt ta ei tahagi seda ning raske uskuda et kaotad nii Anomaaliale kui sant Annale. Kuna mul on Chargersiga juba 10p vahet tekkinud pead ilmselt playofis temaga kohtuma. Minu vastu oleks sul vb paremad võimalused meistrikasse tõusta kuna olen kahel korral suutnud loovutada oma koha klubidele kes pole minust just otse kõvemad. 

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back