League of Estonia season 58

Forum: League forum rss-feed

Discuss your league, who are the favorites to win the league this season? Who will be promoted/relegated, how are you doing in the cup?

Return to forum index

Duublid (171)


ee onuelver >> monday august 30 - 15:40

Täiesti perses eurohooaeg. Vastane on nõrgem ning esimese mängu rikun ära värku vahetusega sest uus lasi kohe 2 esimest lööki järjest sisse kuigi peaks olema vähemalt võrdne vanaga. Ja kuidas ma sain teise mängu kodus veel kaotada?? Jään veel oma asetusest kah jälle ilma.

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> wednesday october 6 - 19:46

Simmeringiga õnnestus lõpuks ka medal võtta. Lõpp läks veidi ärevaks, kui 11-punktine edu kokku sulas, aga eile üllatati liidreid ning rikuti nende perfektne hooaeg ära, misjärel täna tuli vaid vältida kaotust tabeli viimase vastu. Karikas õnnestus kunagi hallidel aegadel, mil Kazlauskas tegija oli, ära napsata, siis polnud tipud keskosast nii kaugel ees, kuid noid oli neli. Pärast toda on karikas olnud vaid kahe tipu valduses. 

ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> monday november 8 - 15:00

Albaania liiga on nii putzis kui olla saab. Ma mängin teist korda Tanamera ja Permeti vastu 3 kaitsjaga kas ainult äärtel või ainult keskel ning mõtetu värkuga ning ikka purustan vastase. Jälle tuleb CL või EL hilisest ringist alustada kui ma alles üritan uut meeskonda ehitada.

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> monday november 8 - 18:43

On sul aga mured. Ma küll ei kurda, et mu Austria klubi liiga tugev oleks :D , kuigi teine järjestikune medal on paistmas.

Kui sihiks olla nõrgem kui teised Albaania klubid, siis müü maha kõik, kelle eest bank value kätte saaksid, kuid kes su tulevikumeeskonda ei saa kuuluma. Siis tood põhisse oma värskemad tõmbed ja nendega ikka saad mõne kaotuse kätte, kui väga tahad. Iseasi muidugi, mida sa siis üldse Euroopas tegema hakkad sellise rivistusega, sealt oleks tohutu hüpe juba see, et jõuda su paari hooaja taguse taseme ligigi. Sinu enda sõnade järgi on sealsed klubid surnuaiad, hetkel on vaid Permetil mingid veidi nooremad mängijad, aga teistest lahjem värku. Ükski su konkurent ei suudaks Eesti teisest liigast end üles võidelda. FA2 pealt on EL gruppi sihtivat meeskonda raske üles ehitada, kui taas 30+ jääke ei kogu nagu teised liigakaaslased.

Peaksid oma popularityt veel paar aastat seal ehitama, et staadion täituma hakkaks, teistelt abi loota seal ju pole, kui muidugi jätkub veel uusi piletiostjaid. Seni pead küllalt väikeste kuludega üritama ehitada stabiilset meeskonda, mis regulaarselt paar euroringi läbib, et omal hea tunne oleks. Teistes väikestes liigades, kust üks klubi end suurte hulka murdnud, pole nii passiivsed tiksujad või on too klubi veel pikemalt samas mänginud. Austrias mul piletituluga probleeme pole, raha tuleb ning peamine mure on vaadata õigel hetkel õigeid mängijaid juurde. Barca ja Fila on tükk maad eespool, seega kolmas koht ongi seal üsna maksimum, olen Fila vastu tänavu niigi hästi punkte saanud ning teistele, kellest ma ehk polegi otse selgelt parem, ka üksjagu poetanud. 

ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> tuesday november 16 - 16:25

Krt võitsin teises ringis kõiki kolme vaatamata nõrgale värkule ja auklikule kaitsele ning nüüd Shkoder kellele lootsin tiitli jätta kaotab ise teistelegi. Pole vist enam lootust esikohast lahti saada. Ning mida ma eurosarjas selle rivistusega teen?

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee onuelver >> friday december 3 - 21:51

Viimases ringis panin vajalikes mängudes nii nõrga värku kui veel sai ning pääsesin EL Q1 kus mu rankingust isegi piisas asetuse saamiseks ja vastu tuli vist nõrgim klubi kes eurosarja sai. 

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back