League of Estonia season 58

Forum: League forum rss-feed

Discuss your league, who are the favorites to win the league this season? Who will be promoted/relegated, how are you doing in the cup?

Return to forum index

H61 (64)


ee onuelver >> monday october 4 - 20:31

Esimene võit tänavu kellegi üle väljaspoolt Navit. Ning tabel on päris põnevaks läinud. Äge oleks kui Navi homme punktiarve avaks.

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> wednesday october 6 - 19:28

Ups, see oli küll napikas, võrdse väravate vahe juures tänu ründavamale mängustiilile peale jääda. Euroreitingule on see muidugi halb uudis, sest on arvestatav võimalus, et asetuseta saan juba esimeses ringis mingi kolli vastu, pealegi pole ma kunagi eelringidest gruppi murda suutnud ning Haapsalu on alati neljast eelringist omad punktid ära korjanud. Nood vähesed grupid sain kas otse sinna või korra ka CL playoffis kaotades. Lisaks tahab Pusa noorendada ning ka Reinhard ei vea vist alagrupini välja enam. Samas: kuskilt pean reitingu kogumisega alustama ka.

ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> thursday october 7 - 03:19

Ikka pidid need süldipüksid 100 täis laskma. 13 kaotust olid 0-3 või suuremad kus ka väravat ei suudetud lüüa. Ei ole tahetki üritada enam. Saab näha mida playofis Anarchi vastu suudetakse  siis vaatab edasi mis teha.

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> tuesday october 12 - 17:39

Pead ikka meeskonda vist tugevdama :) kaks võitu on ikkagi kaks võitu ehk kindel paremus.

Euros sain isegi vist mängitava vastase mõlemale klubile. Duublile oleks avaringis langemine selge altminek, Dünamol suht võrdsem vastane, aga vähemalt ühe mängu peab ära võtma. Põhimehed mul natuke nooremad ja värskemad ehk, ka on mul pink pikem hetkel. Lootust nagu oleks.

ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn