League of Estonia season 58

Forum: League forum rss-feed

Discuss your league, who are the favorites to win the league this season? Who will be promoted/relegated, how are you doing in the cup?

Return to forum index

H50 (85)


ee Balthazor >> wednesday march 18 - 19:40

Kahju, kui üks väheseid potentsiaalikamaid ja ambitsioonikamaid alttulijaid järjekordselt laiali lammutatakse. Poleks ju põhjust seda teha: hooaja eel ennustasid enamus teda otse välja langema.

ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> wednesday march 18 - 22:04

Pole vaja vaadatagi- tean et kaotasin nigunii 3-4 nagu ennustas skaut.

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee EIZ >> thursday march 19 - 09:02

Nonii, nonii.. natuke liiga kiirelt sai üles tuldud kui vbl oleks soovinud, aga nagu ka ütlesin, siis playoffides midagi lihtsalt andma ei hakka ja nüüd pean seda suppi sööma. Kuna eelnev omanik lahkus, siis facilities-wise sai see sats korraliku põntsu, ehk olen lightyears away igast teisest satsist siin liigas, aga püüame kuidagi ellu jääda ja samal ajal vastupanu esitada!

Kahju tõesti, et üks minust nö. näljasem nüüd allapoole kukkus, aga loodetavasti leiad tee tagasi!

ee EIZ
Newbie
Registered2013-11-16
ee Balthazor >> thursday march 19 - 10:53

Loodan väga, et ta seekord ometi meeskonna alles jätab, sest ülejärgmisel hooajal on see juba täiesti küps siin mängimiseks. Aga tal on komme sellistel puhkudel pool meeskonda laiali müüa ja kuskilt teise liiga keskelt uuesti ronima hakata, vahepeal isegi teises liigas olles, kui meeskond loodetud hetkel ikka üles ei pääsenud. Muidu oleks ta ammu juba vähemalt 6. kohal.

ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> thursday march 19 - 12:48

Mul pole mõtet ju. Kui siis saaksingi jälle 9. koha kätte siis kaotaksin playofid isegi Lynxile kui ta imekombel nii kõrgele saaks rääkimata Navist või Anomaaliast. 

Poleks ma 120M raisanud tollele ahvivärdjale oleks mul vähemalt miljard koos ning ma sama kaugel kui praegu. Ka Antoshin ning õnnetust toov hiinlane pluss veel vanemaid mängijaid läheb müüki. Kui nii ka ei jõua ma staadioni rahani siis on mõtekas see äraneetud klubi  ja see liiga maha jätta. Siin pole lihtsalt võimalik normaalselt areneda meistrika tasemele sest pead enne ebaküpse meeskonnaga 3 korda liigat võitma. Kui kunagi veel siia ülesse jõuan siis täitsa uue põlvkonnaga. Sest ülejärgmine hooaeg on Meoki ja Kuusk 30, Xhanari ja Mankari(ründaja!) 29, Krizi 28 jne...jälle heal juhul 2 hooaega liiga lõpus ja siis nkn jälle alla. Peaksin hakkama ennem uusi juurde ostma kui staadion käes. Siis on juba kõik klubid minust ammu mööda arenenud oma akadeemiatega.

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> thursday march 19 - 19:16

Suure lolluse oled jälle korda saatnud :( nii sa ei jõuagi kunagi päris stabiilseks Meistriliiga klubiks, kui enne alati meeskonna laiali müüd.

ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> thursday march 19 - 22:06

Nüüd on sellest juba saanud Plaan: müün niipalju ära kuni staadioni raha koos isegi kui see tähendaks kolmandas liigas käimist. Kui igast müügil olevast saaks kätte veerand market valued ja kehvematest see panga 25M siis pmtl võin juba raha kokku saada. Parem lõigata juba kogu riist korraga maha kui sentimeeterhaaval ja lasta vahepeal paraneda veidi. 

Kui ma kedagi eriti ei müüks ja üritaks tagasi tulla ning järgmine kord ka välja kukun siis saaks ma nendesamade mängjate eest alla poole sellest mis praegu ning oleks ilmselt veel raisanud mõne täienduse peale ja jäänud veel kaugemale oma staadionist. Ja kui siis ka ei müüks oleks osad võtmemängijad juba parim enne möödas. 

Kui aga raha kokku ei tule ikkagi ja kõik vaid panka lähvad - siis on selle klubiga minu poolt kõik. Võimalik et alustan nullist mingis muus riigis.

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> friday march 20 - 09:44

Ning siis jõuad jälle ühel hetkel tollesse kirutud olukorda, kus oled teise liiga jaoks liiga hea, aga Meistriliiga tasemest liiga kaugel. Võimalik, et siis on tasemevahe veelgi kärisenud. Siis jälle?

ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Balthazor >> friday march 20 - 19:39, Edited friday march 20 - 19:39

Kui värkude eest vajalik raha koos, võid ju ülejäänud mängijad enamuses alles jätta, kes müügis olid ja järgmisel hooajal juba tagasi tulla, siis tuleb hooajaga ehk uue värku raha ka kokku. Teises liigas saad bottide vastu ka suht nõrga värku ja rea noortega hakkama, Anarchi ja Käkerdise vastu ilmselt kaotad üksjagu punkte. Aga nemad pole vist ka vaimustatud ideest tagasi juba tulla. 

Mboup oli sul järelikult superäri, kui ühe hooajaga üle 40 miljoni sisse tõi. Hetkel 3 Eesti suurimat transferi vist Puka nimel :D

ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> friday march 20 - 21:06

Sai seda plaani just ka mõteldud. Hetkel 5 milli rohkem kui stata maksab aga mul muusijunn valmib ülehomme ning siis on jälle vähem. 2 mängijat müün veel kindlalt: kasutu pooliku Sinisoo raha saan homme(ilmselt pangalt) ning ründaja Uusmets kes ei mahu platsile mingi valemiga vaatamata ulmelisele market valuele. Kui keegi veel homseks ära nopitakse siis suht norm hinna eest. Siis vaatab edasi täpsemalt.

Ei ole kolme: Pusal on 70M müük vahepeal.

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back