League of Estonia season 58

Forum: League forum rss-feed

Discuss your league, who are the favorites to win the league this season? Who will be promoted/relegated, how are you doing in the cup?

Return to forum index

H58 (81)


ee Balthazor >> saturday may 8 - 17:48, Edited sunday may 9 - 18:28

On sul seda playoffide õnne siis tõesti nii palju, et sellega mängida?  

All hakkad sa teenima bottide vastu tükk maad vähem, isegi Meistriliigas pole sul kõik 200k mängud, bottidega hea kui 120-130 ära tuleb ehk kolmandik raha läinud. 

Õnneks suuremat jama sa ei korraldanud.

ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> monday may 10 - 03:17

Tuleb siin edasi hingitseda siis. Ei tahetud mind alla lasta.

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> monday may 10 - 16:41

Sest sa lihtsalt ei kuulu sinna oma tasemelt. 

ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee djdurex >> tuesday may 11 - 09:52

Tegelikult võiks ju olla meil normaalne näiteks, et 2 viimast lähevad üleminekuturniirile ja siis võivad need 10, kes seal kohta väärivad, ka pikemalt püsida. Sis ei pea üles minema see, kes tasemelt sinna ei sobi.

ee djdurex
User
Registered2015-09-18
ee Navi Vutiselts
ee onuelver >> tuesday may 11 - 13:03

See ei muudaks väga midagi. Kes tahab väga ikka alla tulla paneb sinna u21 rivistuse ja kaotab ikka. Muudaks ehk vb seal kus on ülessetahtjatest järjekord aga suurtel liigadel on ka playoff kohti rohkem või kus viimaseks jääja tahab veel jääda tappa saama. Mul endal on tahtmine olla meistrika tasemel ikka väheke arvestatav jõud mitte kerge 12 punkti allikas nagu viimased hooajad. Ainult et siis kui vahe teistega veel nii suur polnud ei õnnestunud playofid kunagi ning 9. koht tähendas 100% allatulekut. Praegu saan 2 hooajaga kokku nii vähe punkte kui vanasti üheainsa hooajaga ning seegi tuleb tänu sellele et on keegi kelle vastu olen enamus mänge suutnud võita. Krt vanasti sai teise liiga klubina karikas mitmel korral meistrika klubisid paarikaupa maha võetud ja paar korda finaaligi pääsetud aga nüüd kui saad kodus kellegi top7 klubidest vastu pole lootustki. Praegu saab veerandfinaali või kaugemale vaid siis kui loosiga kedagi neist ette ei satu. 

Lähematel hooaegadel pole mul mingit võimalust 9. kohast ülespoole saada ning piisab kui Chargers, Anarch või Anomaalia ühe normi põlvkonna kokku saab ja lükkab mu kolinal välja. Järgmise hooaja algul saab FA3 valmis ning siis on ehk pappi et mõni käredam talent sisse osta kui neid jälle rikkurid eest ära ei raba. Nonde ümber ehitab kunagi ehk uue põlvkonna kes 9. kohast ettepoole võiks jõuda.

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee djdurex >> wednesday may 12 - 06:40

Natuke lisajõude sai hangitud. Püsima jäämisest ei mõtle, sai kunagi teise-kolmanda vahetki mitu korda käidud algul. Ehk ei näe mäng siis nii halb välja. 

ee djdurex
User
Registered2015-09-18
ee Navi Vutiselts