League of Estonia season 69

Forum: League forum rss-feed

Discuss your league, who are the favorites to win the league this season? Who will be promoted/relegated, how are you doing in the cup?

Return to forum index

H79 (16)


ee Balthazor >> saturday march 23 - 13:44

Ootaks siis veel tasavägisemat liigahooaega.

Euros läks nüüd üsna napilt õnneks, teises eelringis olnuks väga mage langeda, kuigi vastane polnud nõrgemate hulgast.

ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> sunday march 24 - 06:51

Mul duubli värku juba teatas et loobub 6. mail. Eks vaatab hooaja peale kas leiab asenduse või tuleb järgmine hooaeg põnevam 19a 6* värkuga. Vb läheb mõni tiitel ära aga botist tahapoole ikka ei kuku. Võimalik et müün veel mõne vanuri sealt ära ja parandan mingit akadeemiat. 

Pole muidugi välistatud et põhist tulevad samasugused teated sest Hiinajama on lausa 44 ja Rodela on ka 38 juba. Siis vist tuleb suurem restart teha ning vb ka teist liigat külastada. Või jääb 8.-9. kohtadele pidama. Praegu vist hakkavad kõik hoolega omale värkusid treenima uutest tõmmetest :D ise vaatab et oleks 2 noorte oma olemas ja kui üks hakkab 21-22 saama siis kolmas juurde nagu kogu aeg nagu kogu aeg teinud. Näinud küllalt et paljud et treeninud noortekas ühtegi värkut sest need ei tasunud ära kuna läksid valdavalt panka nagu ka pea kõik minu omad.

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> saturday march 30 - 12:53

Sel nädalal juba 2 korda tulnud Siim Kallase lemmiksumma magama panna, et oleks mehed terved. 

ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee djdurex >> thursday april 4 - 12:05

Tänavu tuleb rabelemist rohkem kui eelmine hooaeg, paaris mängus on tulnud "peaaegu" ja siis ikka veidi puudu jäänud. 

ee djdurex
User
Registered2015-09-18
ee Navi Vutiselts
ee onuelver >> saturday april 6 - 15:39

Hetkeseisuga on võimalused euro grupist edasi saada ehk üle 50%. Oleneb ka kuidas teised edasi mängivad.

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> sunday april 7 - 07:24

Mul läheb raskeks, mõlema favoriidi vastu oli veidi ebaõnne. Copenhageni vastu taktika töötas, kuni mõlemad ründajad olid vigased ning siis polnud midagi enam päästa.

ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> monday april 8 - 15:37

Ehk suudad Mysticut kodus võita või viik väravatega Nurki vastu võõrsil? 

Mul oleks nüüd kahest viimasest mängust vaja üks punkt kätte saada siis oleks asi korras. Aga kindel pole veel miski. 

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> monday april 8 - 18:25, Edited tuesday april 9 - 17:33

Arvad, et kaotad taanlasele 2 või enama väravaga? Esimene tiebreaker peaks olema omavahelised mängud ja 3:1 on korralik eelis. Aga nagunii on iga eurogrupi punkt kulla hinnaga veel 5 järgmist hooaega. 

Paraku tegid konkurendid omavahel taas viigi ning nüüd ma pean kuskilt ühe võidu saama, et oleks mingigi edasipääsuvõimalus. Läheb raskeks. 

ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> wednesday april 10 - 13:35, Edited wednesday april 10 - 15:59

Igatahes on see võit sul nüüd olemas ja kuna Black Mamba võitis Nurkit siis oled juba edasi :) mul selgub siis paari tunni pärast vb midagi.

Omal ka see vajalik punkt nüüd olemas.

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> wednesday april 10 - 17:20

Kusjuures meile on viimane voor ka oluline üritada punkte võtta, sest just Taani ja Poola on otse meie ees rankingus. Mahaminevat reitingut peaksime juba ületama. 

ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> friday april 12 - 11:33

Võid ju domineerida aga vastase värku otsustab just sinu vastu jälle oma elu mängu teha. 

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee plarts >> friday april 12 - 20:06

Puka - ma olen seda korduvalt kogenud ja see ajab ikka korralikult sita keema aga oluline on see et mõlemad Eesti mansad edasi

Edu teile mõlemale ;)

ee plarts
User
Registered2013-02-21
ee FC Veenus
ee Balthazor >> monday april 15 - 19:01

Paistab, et homsega saavad euromängud läbi. 2:2 kodus on piisavalt võimatu skoor, mis eeldab võõrsilt võitu, mida aga ükski proovitud lineup ei paku. Väike võimalus oleks 2:2 viik, aga siis lööb Shorter mul kindlasti penalti mööda, ta on minu mäletamist mööda juba 4 viimast penaltit miskipärast mööda löönud. Aga see muugi viik oleks punktike reitingutesse. 

ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> tuesday april 16 - 04:08

Kodumäng läks perse sest muidu oli võidetav vastane. Vähemalt üks punkt tuli. 

Nüüd on mõtlemist. Vist tuleb lõdvemalt võtta liigat et eurokohalt välja pudeneda sest peab uuendama. Keskmine vanus on juba üle 30 põhirivistusel ja see on ikka liig.

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> tuesday april 16 - 17:14

Liigas pole küll mõtet alla lasta, sest tänu asetusele läbid paar-kolm euroringi ikka, isegi tugevalt noorenenuna, samas kui asetuseta tulev klubi saab kohe esimeses ringis mõne kõva vastase. Praegu on sul veel medalivõimeline rivistus, varsti tuleb Pusa oma uue põlvkonnaga tagasi etteossa ning siis on löögile juba raskem pääseda.

ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn