League of Estonia season 69

Forum: League forum rss-feed

Discuss your league, who are the favorites to win the league this season? Who will be promoted/relegated, how are you doing in the cup?

Return to forum index

H78 (43)


ee onuelver >> monday february 26 - 23:28

Tundub et selleks hooajaks on vist aur otsas. Saab näha kuhumaale lõpuks pidama jääb. Varsti peaks Dünamo hakkama tõusma kui euromängud kaelast saab sest tal oleks nagu materjal ka tugevam kui teistel. Isegi üllatav et nii pikalt on varjus istunud sest mullu oli vahe selle aja peale sees. 

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> wednesday february 28 - 10:53

Üks mäng ei tähenda veel loomulikult midagi. Eurokohtade puhul on nüüdseks selge, et need esineliku vahel jagunevad ja vastav grupp on eraldunud, kohtade endi jaotuses tundub veel kõik lahtine olevat. Tõenäoliselt saavad tänasega mul euromängud läbi, jah, olen nende nimel liigamänge võtnud kergemini ja ehk mõne punkti kaotanud. Lisaks on nii Puka kui Veenus võrreldes mullusega soetanud juurde paar võtmemängijat ja seeläbi tugevamad kui mullu, mis ka tänavuses euroreitingus välja paistab. Seis ongi võrdsem. 

ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> saturday march 2 - 22:03

Ma ju ütlesin ja sa tead et minuga pole mõtet vaielda. On nii ära kustunud lõpus et ei suuda Forbinile ühtegi ära lüüa. Kindlasti pole need viimased punktid mida ära antakse. 

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> monday march 4 - 19:38

Mängijatevalikult peaks Tartust nagu kindlalt üle olema, ent kahe viimase hooaja põhjal olen hoopis miinustes. Miskit järelikult ei sobi minu mängustiili juures.

ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> tuesday march 5 - 16:22

Ma olen ta vastu püsivalt miinustes. Ainult eelmine hooaeg mingi ime läbi võitsin 2 mängu aga tänavu saanud vaid 1 punkti. Samas ma pole tast nii suurelt kah üle ja pigem olnud nõrgem läbi ajaloo.

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee djdurex >> friday march 8 - 12:16

Nii nõrga satsiga kui mul polegi vist 9. kohale tuldud aastaid, sellest ajast kui mängijad paremaks olid saanud.

ee djdurex
User
Registered2015-09-18
ee Navi Vutiselts
ee Balthazor >> friday march 8 - 20:57

Ega Pusa mullu tugevam oluliselt polnud, teda hoidsid veepinnal 2 kaitsjat, kelle ta enne tänavust maha müüs pluss Anomaalia passiivsus ja bot lineupid. 

ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee plarts >> saturday march 9 - 10:34

Nii tasavägist hooaega pole ammu olnud - Õnnitlused võitjale !

ee plarts
User
Registered2013-02-21
ee FC Veenus
ee tulnukas >> sunday march 10 - 00:24

oli jh huvitav, tänud

ee tulnukas
User
Registered2013-03-23
ee FC Tartu #3
ee djdurex >> tuesday march 12 - 12:52

Ma sain siis kah võitjalt ühe punkti kätte :D järgmine hooaeg tuleb vist raskem, aga vaatab mis saama hakkab.

ee djdurex
User
Registered2015-09-18
ee Navi Vutiselts
ee onuelver >> thursday march 14 - 15:15

Eesti liiga saab selle uue vanusepiiriga ilmselt juurde võitma kuna meil juba on paljudel suht noored värkud. Ma ilmselt ise kõige suurem kukkuja aga mingi hetk peangi suure värskenduse ära tegema. 

ee onuelver
User
Registered2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> thursday march 14 - 19:32

Vaatasin just, et mu esialgne optimism tuleviku osas oli liigne: enamuse eurosarjade tippklubide väravavahid on just kuskil 40-45 ehk kestavad ka mõne hooaja. Muidugi on mõned raukvahtidega klubid ka, kes kukuvad tuntavalt, aga mitte nii palju kui esialgu arvasin.

ee Balthazor
User
Registered2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee plarts >> thursday march 14 - 21:17, Edited thursday march 14 - 21:18

On mis on aga väravavahtide "turul" peaks nüüd huvitavaks minema ;)

ee plarts
User
Registered2013-02-21
ee FC Veenus