League of Croatia season 39 [2]

Forum: League forum rss-feed

Discuss your league, who are the favorites to win the league this season? Who will be promoted/relegated, how are you doing in the cup?

Return to forum index

2. HNL (2169)


hr Tile >> friday june 28 - 15:48
To sam ja namjerno da zapaprim ligu :P šalim se naravno Kolja svaka čast ipak je domaći teren i bolja kvaliteta tvojih momaka dovela te do pobjede.
Tvrdi čekam te da ti vratim za onaj poraz kod tebe 3:2 pazi se u punom sam sastavu svi mi se vraćaju :D
hr Tile
Newbie
Registered2013-04-26
hr NK Slavonski Brod
hr Kolja >> friday june 28 - 15:58, Edited friday june 28 - 16:00
Hvala, ali trenutno je tvoja momcad najkvalitetnija ako gledamo malo u buducnost ;) (mislim na Sisak jer ima puno dobrih klinaca)

Jarmina bila je jako zanimljiva tekma ;) svaka cast i tebi

Sretno svima dalje i sretno onome koji ce igrat u doigravanju protiv mene jer nisam tolke srece da jos uvijek stignem do prve pozicije :/
hr Kolja
User
Registered2013-03-26
hr Bruno >> saturday june 29 - 01:12
HAHAHHHAHHAHAHHHHAHAAH STO DECKI DA KAZEM???? :D

SISAK U SRCU!! SISAK IZNAD SVIH!! SISAK MI JE DUSA I TIJELO!!

NIJE IZNAD SVIH NA TABLICI ALI GA VOLIM SKORO KO BURAZA.. TOLIKO GA NE MOGU.. :D
hr Bruno
Newbie
Registered2013-03-18
hr Bruno >> saturday june 29 - 01:17
maaa aalaaaaa.. Sisak.. sto da vam kazem.. steta sto mi moj voljeni buraz nije ostao u ligi.. ali vratit ce se kraljevic jaci nego ikad! sto posto sam siguran!
hr Bruno
Newbie
Registered2013-03-18
hr Bruno >> saturday june 29 - 01:18
Kolja bit ce ovo krvava borba! jedva cekam.. ne mogu vjerovat da ce biti ovako gusto.. i sam znas, sigurno si pametan, da nista ne znaci ni u realnom zivotu ne znam kakav winning row.. kad odjedanput kad treba pokazat sto mozes zakazes.. tako da ce stvarno biti borba! :D
hr Bruno
Newbie
Registered2013-03-18
hr Kolja >> saturday june 29 - 06:52
Ma kiksat cete ti i Jarmina pa cu vas stic hhh
Al daj zamisli da nas trojicu samo gol razlika dijeli na kraju hmm sto je i moguce za tebe i Jarminu pa se potrudite pozabijat sto vise ;)
Ja cu samo vrebat iz pozadine ak neko kiksa jer imam samo slabe protivnike do kraja dok vi jos imate borbe, al nikad neznas pa i Wrapchester me je dobio 1:0 lool tak da je sve moguce i otvoreno do samog kraja
hr Kolja
User
Registered2013-03-26
hr v >> saturday june 29 - 12:03
Dečki volio bih da sva 3 dođete u prvu umjesto ova 3 bota, a možda stvarno i bude tako, tko zna?
Prognoziram da će Jarmina ipak zadržat prvo mjesto pa vas dvojicu očekuje novi dvoboj u kvalifikacijama. Sretno i vidimo se uskoro u ligi!
hr v
Newbie
Registered2013-02-04
hr Kolja >> saturday june 29 - 18:23
Uopce mi nejde do glave kako gubim od ovih slabih a dobivam ove jake?!?!
hr Kolja
User
Registered2013-03-26
hr Fićo >> saturday june 29 - 18:35
A čuj, dogodi se, ja sam isto prije par kola od bota izgubio. :D
hr Fićo
User
Registered2013-04-17
hr Kolja >> saturday june 29 - 20:58
Da al meni se to precesto događa :/
hr Kolja
User
Registered2013-03-26
hr Kolja >> monday july 1 - 06:03
Koji kurac je ovo vise?! pa i zadnja momcad lige odigra x samnom -.-'
hr Kolja
User
Registered2013-03-26
hr Bruno >> tuesday july 2 - 16:02
ma Kolja probaj changeat taktiku mozda malo vise? pravis okolo kaos sa jakima a ti te mrljavci muce.. da ih vise napadacki probas derat? ne znam.. vise eksperimentiraj i pokrpaj sad rupe na prijelaznom roku.. :D
hr Bruno
Newbie
Registered2013-03-18
hr Kolja >> tuesday july 2 - 16:53
Ma kakvo krpanje sve ulazem u gradjevine i mozda u ponekog mladog igraca hh
hr Kolja
User
Registered2013-03-26
hr Tile >> tuesday july 2 - 19:46
Kakva sprdačina od igre.
hr Tile
Newbie
Registered2013-04-26
hr NK Slavonski Brod
hr Kolja >> tuesday july 2 - 23:56
A kaj se ti bunis? Ja sam tak gubio 5 puta vise nego ti, al i dalje ce te izvuc golrazlika i ides u prvu ligu ;)
hr Kolja
User
Registered2013-03-26