League of Croatia season 57 [2]

Forum: League forum rss-feed

Discuss your league, who are the favorites to win the league this season? Who will be promoted/relegated, how are you doing in the cup?

Return to forum index

2. HNL (2169)


hr Gorica >> sunday august 18 - 18:48

Čestitke i sretno!

hr Gorica
Community admin
Registered2013-07-01
hr HNK Square Dubrovnik
hr Rajo >> monday august 19 - 19:09

Hvala dečki

hr Rajo
Newbie
Registered2015-04-04
hr v >> tuesday august 27 - 14:47

Pozdrav ljudi, ovdje nisam tako čest gost, ali da se i od vas oprostim. Napisao sam post na prvoj ligi, ali ga neki možda i ne čitaju. Pozdrav svima i sretno!

hr v
Newbie
Registered2013-02-04
hr krki >> wednesday august 28 - 20:29

V pozdram i sretno dalje u sve puno ces fali za ovu igru a pogotovo za hr zajednicu

hr krki
User
Registered2013-11-30
hr niko >> saturday december 7 - 23:16

Pozdrav ekipa

Evo mene nakon dugo vremena u 2 Ligi

Cilj je naravno naslov jer bi navijači ovog uglednog kluba zapalili pola grada u suprotnom.

Menadžer kluba je dobio zadatak da objavi barem jedan post na forumu tjedno jer je Ultrasima pun k.... njegove neaktivnosti.

hr niko
User
Registered2013-08-15
hr Gorica >> saturday january 18 - 18:45

Čestitke niko na osvajanju lige i povratku u prvu ligu! 

hr Gorica
Community admin
Registered2013-07-01
hr HNK Square Dubrovnik
hr niko >> saturday january 18 - 20:32

Hvala Gorica

Nakon što se u prvih desetak utakmica nastavilo mrtvilo i bezvoljnost menađera iz zadnjih sezona desio se ozbiljni razgovor Ultrasa predviđenih legendom kluba Perkovićem . Poslje toga menadžeru se polako počela vraćati volja i liječile su se neke stare frustracije.

Uglavnom bilo mi je ljepo ovdje a sad lagano uživati još par sezona u životarenje na dnu 1 lige.

Šteta da nitko nije htio pisati po forumu jer sam imao volje.

Hvala Hrvoju na dobroj borbi za 1 mjesto koja mi je vratila interes za igru. Nadam se da se vidimo sljedeće sezone u 1 ligi.

Ljep pozdrav svima i vidimo se u višem rangu.

hr niko
User
Registered2013-08-15
hr Gorica >> saturday january 18 - 21:47

Pohvale za Perkovića, treba nam jaki Šibenik!

Što se tiče ostalih, Eddiejev i V-ov bivši klub odnosno klubovi su katastrofalno vođeni i samo je pitanje vremena kad će ispast iz prve lige tako da se otvaraju mjesta za nove prvoligaše.

hr Gorica
Community admin
Registered2013-07-01
hr HNK Square Dubrovnik