League of Croatia season 59 [4.2]

Forum: League forum rss-feed

Discuss your league, who are the favorites to win the league this season? Who will be promoted/relegated, how are you doing in the cup?

Return to forum index

Liga 4 (83)


hr dr.mr.bonito >> monday july 28 - 22:23
Hehehe ma mene ti nije bilo 4 kola nikako random se postava birala... Ma bez brige unutar 5 kola ja sam opet 5 bodova ispred svih :P
hr dr.mr.bonito
User
Registered2014-01-10
hr Jura >> tuesday july 29 - 10:55
Sretno sretno :P
hr Jura
Newbie
Registered2013-05-29
hr dr.mr.bonito >> wednesday july 30 - 20:46
Zanimljiva sezona, 5 klubova je u igri 2 bota i nas 3 najaktivnija, doista bi moglo biti jako zanimljivo do zadnje utakmice, sad ce uskoro i transfer market se otvorit te donijeti mozda i neka osvjezenja.

danas je za mene bila najteza utakmica ove sezone zasada, utakmica u gostujucem paklu pred prepunim tribinama, poveli smo u 25. Minuti golom tresnjinog djeteta Gvide Sablica, no samo 8 minuta nakon toga Peran nas zadnji vezni radi prekrsaj za izravni crveni karton i jos protivnik dobiva slobodni udarac koji pretvara u pogodak, na tribinama stadiona su gostujuci navijaci bocama i upaljacima zasuli Perana i prostor strucnog stozera tresnje jer su mislili da je utakmica izgubljena, mesjutim na poluvremenu trener cini kljucan potez uvodeci Kukeca umjesto strijelca sablica, Kukec u zadnjem napadu utakmice zabija za 1-2 pobjedu tresnje, uprava kluba je odlucila Perana udariti po djepu zbog dusevne boli koju su pretrpili clanovi strucnog stozera, a zbog incidenta navijaca u dogovoru sa savezom je odluceno da se zabrani tresnjinim navijacima da idu na gostujuce utakmice sve do 17. Kola

Iskreno ja smtram da bi treanja mogla doci do naslova, jedino sto me brine jest ovaj prijelazni rok posto uprava voli zaruziti do kasno u noc pa da nebi se slucajno logirali i stavili nekoga na prodaju... Spominje se dovodjenje na posudbu nekoga golmana ili kupovina nekoga prekaljenoga internacionalca na poziciji stopera i desnoga beka, na stoperu je klub najslabiji, te na golu jednako toliko, juniorskome golmanu treba jos 1 sezona da sazrije do kraja, a neznam imamo li toliko vremena u napadu je veliki problem viska napadaca te bi moglo doci do slanja najboljega igraca Colica na posudbu nebi li klub sakupio za trening centar koji je prijeko potreban da se juniorskom golmanu digne brzina... Ja imam sada 2 utakmice domace zaredom ako tu dobijem 6 bodova iskreno smatram da ce to biti pravi posai pisto u nedelju kada pocne prijelazni rok moramo biti 1. Nebih li sam sebi dokazao da svrhe dovodjenje nekoga stopera posto necu vise ulagat u momcad ako nisam sam 100% siguran da mizemo do naslova jer radije cu onda dici trening centar i sljedece sezone imat postavu koja ce sa 15 bodova razlike pobijedit sve..

Sretno ostalima nadam se da ce ili sokol ili klara biti 2. (jer cu ja naravno biti 1. :P) morao sam malo podijelit svoja razmisljanja sa vama...

Vidim da junior liga je pomalo smijesna jer botovi su u vrhu jer bot ce stavit prvotimce u juniorsku tekmu ako je prije prave sto nije logicno i zato im 1. Timovi pate..
hr dr.mr.bonito
User
Registered2014-01-10
hr Jura >> thursday july 31 - 13:50
Da da, bit će to borba među nama i vjerojatno mislim da će tu biti i NK Zadar #5 (moj bivši klub).
hr Jura
Newbie
Registered2013-05-29
hr dr.mr.bonito >> thursday july 31 - 15:16
Mislim da ako ti pobijedis danas sokola da on vec lagano klizi mada sad ce prijelazni rok.. Sumnjam da ce bot biti jos dugo u igri otpast ce oni..

Danas opet crveni mog zadnjeg veznog... Pred kraj utakmice protivnik dobija crveni a mi penal koji gvido zabija sto je i logicno posto je strucnjak za penale...
hr dr.mr.bonito
User
Registered2014-01-10
hr Jura >> thursday july 31 - 18:36
Uspješna i dosad najvažnija pobjeda u sezoni :)
hr Jura
Newbie
Registered2013-05-29
hr Tile >> thursday july 31 - 19:04
Teško gostovanje i očekivan poraz ipak je iskoustvo pobjedilo moji su momci još mladi biti će vremena za dokazivanje još nije njihovo vrijeme.
hr Tile
Newbie
Registered2013-04-26
hr NK Slavonski Brod
hr Jura >> thursday july 31 - 20:07
Ma samo polako :) Evo došla je i nova konkurencija kod nas, moj bivši klub NK Zadar #5 preuzeo je novi menadžer. Mislim da je to novopečeni menadžer jel vidim da nema ništa u dostignućima ali smatram ga konkurenciju jel je dobio iskusan klub (naravno jel sam ga ja vodio :P) i neće mu bit teško past daleko od nas jel je njegov posao za ovu sezonu samo složit solidnu taktiku, još ako sam se prevario pa je iskusan mogo bi bit i prvak lige. No naravno bit će zanimljivo ako je to još jedna konkurencija :)
hr Jura
Newbie
Registered2013-05-29
hr Jura >> thursday july 31 - 22:26, Edited thursday july 31 - 22:27
ernest možeš li nam objasnit šta si ti pobrko? Lige, klubove...? Il da ti ono nije drugi acc? :)

Btw i zašto ti je pao mrak na oći kad si vidio da je neko preuzeo moj bivši klub?
hr Jura
Newbie
Registered2013-05-29
hr dr.mr.bonito >> friday august 1 - 09:36, Edited friday august 1 - 09:39
Mi smo dva brata ja igram na bonitu a budala na onom i kreten se ulogiro preko mog moba i ja nisam skuzio... Zao mi je zbog neugodnosti jer on se logira 2 puta na tjedan i sad nadje bas preko mog moba...

Jos jednom doista kazem zao mi je zbog neugodnosti jer doista nisam znao da se on logira preko mog moba posto on ima svoj laptop i moze kad oce normalno uci...
hr dr.mr.bonito
User
Registered2014-01-10
hr Jura >> friday august 1 - 12:22
Kakve sad ti imaš veze s tim? xD
hr Jura
Newbie
Registered2013-05-29
hr dr.mr.bonito >> friday august 1 - 12:56
Pa ja sam ono napiso jer nisam skuzio da je ulazio na igru preko mog moba... I kad sam ja otvorio igru bilo vec ulogirano...
hr dr.mr.bonito
User
Registered2014-01-10
hr Jura >> friday august 1 - 14:54
Jel ti brat ernest il RazieL?
hr Jura
Newbie
Registered2013-05-29