League of Croatia season 66

Forum: League forum rss-feed

Discuss your league, who are the favorites to win the league this season? Who will be promoted/relegated, how are you doing in the cup?

Return to forum index

Sticky HNL (4324)


hr klokan92 >> thursday august 13 - 18:43

Hvala, evo jos dva kola nadam se da nece biti opustanja

hr klokan92
User
Registered2013-02-08
si NK Krško
hr agent47 >> friday august 14 - 21:54

Čestitke klokane... i liga i kup, brojke su dovoljne, uvjeren sam da nitko drugi neće imati ovakvu sezonu, svaka čast...

hr agent47
User
Registered2013-05-29
hr Rofl Team
hr klokan92 >> saturday august 15 - 19:14

Hvala,

evo uspjesno zakljucena ova sezona koja ce ostati upisana u almanasima kluba. Moram priznati da je konkurencija krenula putem ulaganja i razvoja, te trenutno mi je i znatno olaksan put to trofeja, ali mislim da je to dugorocno dobar put za buduce sezone, jer kuca se radi od temelja.

ja uzivam u ovome dok traje :)

hr klokan92
User
Registered2013-02-08
si NK Krško
hr gemini >> monday august 17 - 17:13

totalna dominacija, cestitke druze

hr gemini
User
Registered2015-04-05
hr klokan92 >> saturday august 22 - 13:40

Hvala! 

hr klokan92
User
Registered2013-02-08
si NK Krško
hr klokan92 >> sunday october 4 - 07:29

Jucer se dogodilo ono što se nije od 18. travnja u 16. kolu sezone 51, Dinamo je izgubio ligaški susret. Tada Slavosnki Brod, jučer Podsusesd (30. kolo sezone 54, 3.listopad). Ako sam dobro izračunao, to je niz od 112 utakmica bez poraza u ligi.

hr klokan92
User
Registered2013-02-08
si NK Krško
hr Gorica >> sunday october 4 - 09:37

Čestitke na naslovu!

Sjajan niz nepobjedivosti i čestitke Podsusedu što ga je prekinuo.

hr Gorica
Community admin
Registered2013-07-01
hr HNK Square Dubrovnik
hr agent47 >> monday october 5 - 21:08

Čestitke klokane

hr agent47
User
Registered2013-05-29
hr Rofl Team
hr klokan92 >> tuesday october 6 - 15:53

Hvala lijepa, mislim da je konkurencija bila jaca nego lani, gotovo su sve ekipe u uzlaznoj putanji po pitanju kvalitete i vjerujem da ce se taj trend nastaviti i iduce sezone.

Mislim da ce Dinamo proci kroz neke kadrovske promjene ovo 'ljeto'. Neki igraci su pred mirovinom, neki novi klinci kucaju na vrata prve momcadi tako da bi nakon nekoliko mirnijih prijelaznih rokova mogao doci i jedan malo aktivniji...

hr klokan92
User
Registered2013-02-08
si NK Krško
hr pola >> tuesday october 6 - 18:37

Čestitke prvaku!

hr pola
User
Registered2013-08-28
hr Gusar
hr klokan92 >> tuesday october 13 - 08:14

Hvala.

Velike promjene u HNL-u. 

Napustio nas je snail, sa svojim Galloping Snailom (Slavonski Brod). Nekako se dugo osjećalo da bi se to moglo dogoditi i sada evo jest. Nadam se da će novi vlasnik nastaviti dobru tradiciju u tom klubu, jer prije snaila, najuspješnijeg managera u HNL-u, klub je prošao kroz jednu veliku tranziciju kada je klub napustio Marko Bojanović, po meni osobno najbolji manager, koji, da je ostao, mislim da bi hvatska liga bila dominirana od strane tog jednog kluba (nešto slično kao švicarska liga). Tako, da usprkos novom, relativno novom korisniku, nadam se da će klub ponovo jednog dana zasjesti na tron HNL-a. 

Također, promjene i u bivšem Edijevom klubu. Klub je nakon titule u drugoj sezoni pao u bezdan, da biga Eddie vratio u vrh, a klub preuzeo Reinsuma koji je relativno dobro vodio klub. Bojim se da bi nove promjene mogle destabilizirati situaciju, ali se ipak nadam da će se stvari konsolidirati te da se neće ponoviti scenarij koji je zadesio brojne nekad uspješne hrvatske klubove.

hr klokan92
User
Registered2013-02-08
si NK Krško
hr agent47 >> wednesday november 25 - 09:51

Klokane, čestitam na novom naslovu... 

hr agent47
User
Registered2013-05-29
hr Rofl Team
hr Gorica >> wednesday november 25 - 13:19

Čestitke klokane!

hr Gorica
Community admin
Registered2013-07-01
hr HNK Square Dubrovnik
hr klokan92 >> wednesday november 25 - 20:27

Hvala lijepa!

iz sezone, usprkos velikom broju pobjeda, sve je teže i teže jer agent je tu na par bodova, također iznad ostatka konkurencije kad je u pitanju nominalna kvaliteta i ima veliki broj pobjeda. Tako da bi iduce sezone mogli odlučivati medjusobni susreti. Realno, njegove prezentacije u zadnjim sezonama bile bi dovoljne za osvajanje titule u 70% slučajeva vjerojatno

hr klokan92
User
Registered2013-02-08
si NK Krško
hr pola >> saturday december 5 - 08:08, Edited saturday december 5 - 08:10

Čestitke Klokanu i za prvenstvo i za juniorsku ligu!

hr pola
User
Registered2013-08-28
hr Gusar