League of Croatia season 66

Forum: League forum rss-feed

Discuss your league, who are the favorites to win the league this season? Who will be promoted/relegated, how are you doing in the cup?

Return to forum index

Sticky HNL (4324)


hr klokan92 >> sunday april 7 - 15:02
Nogomet je nepredvidljiva igra =)
hr klokan92
User
Registered2013-02-08
si NK Krško
hr klokan92 >> tuesday april 9 - 09:28
Evo danas se igra jedan od mnogobrojnih derbija u ovoj ligi, ali posebno značajan za Veliku Goricu. Zasigurno i EroStu puno znači ova utakmica te vjerujem da će dobar nogomet obilježiti prvu službenu utakmicu ova dva kluba.
hr klokan92
User
Registered2013-02-08
si NK Krško
hr EroSt >> wednesday april 10 - 21:53
Nakon današnje velike pobjede (i jučerašnje također) sutra će biti jako teško, dosta igrača je umorno, a tekma se igra u 06:12, tako da je moguće i iznenađenje jer će igrati dosta klinaca i igrača koji su inače zamjene, a najbolji bi trebali ući kasnije, ukoliko rezultat ne bude povoljan.
hr EroSt
Newbie
Registered2013-02-07
hr klokan92 >> friday april 12 - 16:22
Velika gužva na ljestvici. Prvih 8 momčadi utiskano je u 4 boda (trenutno sad)

Jucer još jedan zanimljivi susret za moju ekipu, gostovanje kod Novog Zagreba. Na kraju svakoj momčadi po bod u izjednačenoj utakmici. Dal se moglo više, neznam, moramo biti zadovoljni i s ovim i nadat se boljim rezultatima u predstojećim tekmama
hr klokan92
User
Registered2013-02-08
si NK Krško
hr EroSt >> friday april 12 - 20:01
Ja sam nažalost kiksao prošlo kolo protiv NKBBGZ jer sam morao neke igrače odmarati, a među njima su bili prvi golman Grigorjević s najmanje primljenih golova, i trenutno drugog napadača lige Salatića.
Što se tiče današnjeg derbia između NK Novog Zagreba i Borinaca, moram reći da sam ostao iznenađen. Izgleda da Scorty ozbiljno puca na osvajanje lige nakon ovakve pobjede nad NK Novim Zagrebom. Izgleda da Mikić ima malu golgetersku krizu, i da se to odražava na igru NK Novog Zagreba. Što se tiče moje utakmice, sigurna pobjeda, bodovi su bili već unaprijed upisani, i onda je bilo najvažnije to mirno riješiti, bez ozlijeda i pretjeranog umora. Na žalost, naš plan nismo ispunili do kraja jer nam je Lisić otpao na 8 dana, te bi se u sastav trebao vratiti tek negdje pred derbi s HNK Gorica Velika Gorica.

Ove sezone liga nam je dosta izjednačena, ukoliko Hajduk večeras dobije Zagreba, doći će do samo 2 boda razlike između prvih 7, što mislim da bi bio rekord, a 5 bodova razlike između prvih 8.
hr EroSt
Newbie
Registered2013-02-07
hr v >> friday april 12 - 20:07
klokan92 naš susret nije bio izjednačen - ti si bio bolji i ja sam sretno izvukao bod. Zadnje 3 utakmice su me protivnici nadigrali i polako se pokazuje zašto je teško igrati s mladom ekipom. U budućnosti bi ta ekipa mogla bit odlična, ali sad ću jako teško izborit Europu... I ne, to nije pila naopako: pogledajte koliko sam utakmica igrao doma dosad. Kad krenu gostovanja bit ću sretan sa svakim bodom.
I sa zakašnjenjem čestitke Eru na zasluženoj pobjedi!
hr v
Newbie
Registered2013-02-04
hr EroSt >> saturday april 13 - 15:33
Ma ima još dosta vremena, svašta može biti do kraja. Ja sam imao dosta ozljeda recimo na početku, i nikakve sreće, te sam gubio i one utakmice koje sam po statistici trebao dobiti ili barem igrati nerješeno. A evo sad polako idemo uzlaznom putanjom. Trenutno i ja koristim neke juniore u prvoj. Trenutno četvoricu, a na vrata lagano kuca i peti, no mislim da je previše riskantno.
hr EroSt
Newbie
Registered2013-02-07
hr EroSt >> sunday april 14 - 18:35
Evo, upravo ono o čemu sam i govorio. I to kome drugom nego će meni, nije odavno pa hajde :)

Ozlijeda golmana na 7 dana, te ga gubim za dosta važnih utakmica
hr EroSt
Newbie
Registered2013-02-07
hr Damir >> monday april 15 - 19:48
Pozdrav ljudi, da se i ja javim! Evo još uvijek sam neporažen u ligi, ali remi za remijem... još jedino nisam igrao sa mojim prijateljem v-om iz novog zagreba...
hr Damir
Newbie
Registered2013-03-23
hr Damir >> tuesday april 16 - 21:03
i eto prvi poraz!!! ako je već morao doći drago mi je da je od menađera koji me uveo u igru!!!
hr Damir
Newbie
Registered2013-03-23
hr klokan92 >> sunday april 21 - 14:03
Uf, nakon kaj je Gorica nadomak vodeće pozicije u prvenstvu, usljedila su dva poraza, oba protiv splitskih momčadi koje nam očigledno ne leže. Istina je da su se čuvali aduti za kup, ali današnji 6-0 potaz je katastrofalan. Čestitam borisu na velikoj pobjedi. No i dalje imamo aktivnu poziciju te vjerujem da ćemo kad tad dohvatiti lidersku poziciju ove sezone, bar preko noći, kako to naši komentatori vole kazati...
hr klokan92
User
Registered2013-02-08
si NK Krško
hr v >> sunday april 21 - 21:02
Ovo je nestvarno: 4 utakmice danas (ona u ponoć i nešto je tehnički danas) i 4 pobjede!!
Prvo slučajna pobjeda na samom kraju potpuno izjednačene utakmice u kojoj sam od HNK Hajduk Splita gubio pa nekako izjednačio i u 90-oj zabio za pobjedu. Onda još jedna pobjeda u juniorima.
Ako sam nakon prve utakmice sa Split Unitedom bio iznenađen što reći za ovo danas? Alat za analizu pokazao je da će biti x u svih 5 simulacija, a onda ovih nevjerojatnih 4:0... Još ne vjerujem da sam to svarno dobio ovako visokim rezultatom.
Nisam očekivao da ću se vratiti na vrh lige pa ću sad malo uživat u momentu :) sad me u idućih 5 ligaških utakmica čeka 4 gostovanja pa ću prvo mjesto opet prepustiti drugima, ali uživat ću dok traje.
Danas sam i dohvatio finale kupa protiv klokana koji je odmarao momčad protiv Spalata u ligi i izgubio nevjerojatnih 6:0 i onda na mene krenuo sa najjačom postavom. Kako sam igrao doma uspio sam dobiti i uć u finale. Vjerujem da je on bio doma sad bi on bio u finalu. U finalu me čeka Spalato i bit će to dvoboj 2 najstrijelca lige.
Neću zaboraviti ovaj dan, to je sigurno :D
hr v
Newbie
Registered2013-02-04
hr klokan92 >> tuesday april 23 - 18:19
istina v, sve karte bačene su u polufinale kupa...
zadnja ligaška utakmica odrađena je sa drugom postavom, a neki su igrači dobili i dva dana poštede... svi igrači bili su na raspolaganju, a iako se jedan ozljedio u samoj utakmici, umjesto njega je usao dovoljno kvalitetan igrač spreman da odradi svoju zadaću

sve to nije bilo dostatno za finale kupa i za trofej rabuzinovog sunca borit će se Spalato i Novi Zagreb. Čestitam v-u na pobjedi, a ubrzo nam sljedi novi međusobni obračun, gdje se nadam naplatiti dio duga. Vjerujem da v neće poslati najbolju jedanajstoricu na teren jer mu ubrzo slijedi finale prvog izdanja kupa Hrvatske što ipak nešto više od obične utakmice. Neka bolji pobjedi, i jedan i drugi su to zaslužili, odlučivat će nijanse.
hr klokan92
User
Registered2013-02-08
si NK Krško
hr EroSt >> friday april 26 - 18:44, Edited friday april 26 - 18:47
Evo može li meni netko objasniti kako se igra ova igrica? Jer ja stvarno ne razumijem.

Jel koju god utakmicu da ja nerješeno odigram imam veliku premoć. Ne srednju, nego veliku. Na većini tih utakmica protivnik u vrh glave ima 5 udaraca i nakraju izvuče nerješno, a u nekim slučajevima me i dobije. Pa mi već počinje igra sama ići na živce i frustrirati me jer ne vidim načina kako da ja dobijem. U golmanu znači nije problem jer je kalibra vaših ili malo bolji ili lošiji. Napad je isto solidan, obrana isto. Stvarno razmišljam da već sad prestanem igrati, jer ne vidim načina kako dobiti utakmicu sa izjednačenim protivnikom, jer u ovoj sezoni ili ih gubim ili igram nerješeno (u tim slučajevima sam većinom bolji)...

Evo samo primjera...
http://rockingsoccer.com/hr/soccer/info/match-39095 (bolji, a najmanje podjednak, izgubio)
http://rockingsoccer.com/hr/soccer/info/match-39113 (puno bolji, izgubio)
http://rockingsoccer.com/hr/soccer/info/match-39005 (puno bolji i x)
http://rockingsoccer.com/hr/soccer/info/match-39077 (podjednaki, izgubio)
http://rockingsoccer.com/hr/soccer/info/match-39065 (znatno bolji, opet izgubio)

Ostale tekme sam većinom bio jednak pa sam igrao nerješeno ili bio lošiji pa izgubio. Nisam našao utakmice gdje je ovo bilo obrnuto, da sam iz velikog statistickog minusa izvukao nerjeseno ili pobjedu).
hr EroSt
Newbie
Registered2013-02-07
hr klokan92 >> friday april 26 - 18:48
Čestitke borisu8 na osvajanju premijernog izdanja Kupa.
Očigledno mladi igrači Novog Zagreba nisu uspijeli odoliti iskušenju.

U svakom slučaju, RNK Spalato je prvi osvajač kupa i nadam se da je to tek prvi od mnogih trofeja za njih.
hr klokan92
User
Registered2013-02-08
si NK Krško