League of Croatia season 66 [2]

Forum: League forum rss-feed

Discuss your league, who are the favorites to win the league this season? Who will be promoted/relegated, how are you doing in the cup?

Return to forum index

2. HNL (2169)


hr Kolja >> thursday april 11 - 06:59
2 bot kluba su usla u cetvrtfinale kupa tako da ce bit tesko igrat protiv njih ali nadam se da ce s vremenom zaostat za nama aktivnima
hr Kolja
User
Registered2013-03-26
hr EroSt >> saturday april 13 - 15:30
Vidim da je ovdje u 2. ligi također uzbudljivo. Columbia maršira ka prvoj ligi izgleda. Nadam se da će ovi igrači koji su trenutno nisko na tablici prestici botove i e ispasti iz lige. Bila bi to stvarno steta.
hr EroSt
Newbie
Registered2013-02-07
hr Kolja >> friday april 19 - 06:41
Izgubio sam od sugavog bot kluba :/
Debilno
hr Kolja
User
Registered2013-03-26
hr Kolja >> sunday may 5 - 11:49
Fascinantno imam skoro najvise primljenih i skoro najvise zabijenih golova od svih u ligi xD
Prvoligasi ak ce ic sve po planu vidimo se iduce sezone ;P
hr Kolja
User
Registered2013-03-26
hr klokan92 >> tuesday may 7 - 20:11
Uf, zasada ne stojis bas najbolje, no i dalje mozes izborit kvalifikacije.

NK Columbia po svemu sudeći osvaja prvenstvo i dolazi u prvu ligu. Očito je zasluženo, jer je bila na vrhu cijele sezone praktički. Nadam se da neće bit poraza i prokockanih bodova u zadnjim kolima.
hr klokan92
User
Registered2013-02-08
si NK Krško
hr Kolja >> wednesday may 8 - 15:52
Mah prokocko sam sve s zadnje 2 ligaske :( sugavi botovi su mi prije pokrali bodove dok su bili botovi tako da sam previse toga prokocko i nerealno je ocekivat da imam sanse u kvalifikacije ic :/
Iduce sezone se moram vise potrudit
hr Kolja
User
Registered2013-03-26
hr klokan92 >> thursday may 9 - 18:44
Čestitke NK Columbia i Branku na osvojenom naslovu i plasmanu u prvu ligu.

Nije bilo sreće za Trnsko ove sezone, ali zasigurno će biti sreće za ovako aktivnog igrača iduće sezone. Druga liga još je jednom pokazala kvalitetu, a Olić i Legetić su napadači reprezentativnog kalibra. Odlični su s obzirom na godine.
hr klokan92
User
Registered2013-02-08
si NK Krško
hr Kolja >> saturday may 11 - 09:39
Pridruzujem se cestitkama NK Columbia-i na prvom mjestu i plasmanu u prvu ligu. Jucer protiv mene je dobio po golovima samo, a po igri je moja ekipa dominirala s duplo vise udaraca i dosta vise lopte u nogama, ali eto imam mladu ekipu pa cu iduce sezone malo u shoping po golmana ili branica :D
hr Kolja
User
Registered2013-03-26
hr EroSt >> saturday may 11 - 11:42
Čestitke prvaku i sretno klubovima u doigravanju (i za ostanak i za odlazak u višu). Kolja ja bi ti preporučio da si nabaviš jednog boljeg golmana, ovi s obzirom na svoju starost su katastrofa, i iako baš ne pratim tvoju ligu, vjerujem da je razlog zašto si tu gdje jesi upravo tvoji golmani, jer bi se onako borio po meni ako ništa drugo, onda za doigravanje.

Inače, ja imam dva golmana, od 19 godina, koji će vjerujem u slijedećoj sezoni prestići tvoje od 28 godina, a moji nemaj baš veliki talent, to ti sve govori. :)
hr EroSt
Newbie
Registered2013-02-07
hr Kolja >> saturday may 11 - 12:00
Ma imam ja jednog.junior golmana.koji ima skoro 3 pune zvjezdice pa ce mi on branit kad se razvije :)
hr Kolja
User
Registered2013-03-26
hr Fićo >> saturday may 18 - 11:50
Bok ljudi, novi sam u ovoj ligi te vam želim puno sreće i zabave u novoj sezoni :)
hr Fićo
User
Registered2013-04-17
hr klokan92 >> friday may 24 - 18:45
Mogli bi Trnsko, Mladost Jarmina i Prekno vodit glavnu bitku za osvajanje druge lige.

Kolja, još uvijek ti je golmansko pitanje najveci problem. Možda da probaš s juniorom ako nema ništa na transfer listi za dovest
hr klokan92
User
Registered2013-02-08
si NK Krško
hr Kolja >> saturday may 25 - 19:26
Pokusao sam dovest sto boljeg golmana i ovo je najbolje kaj sam naso. Na iducem transfer roku cu ga prodat i dovest jos jaceg (mozda i ovog iz repke iako je star). Imam i dobrih mladih potencijala :)
Sretno svima i dobrodosli novi. Bit ce napeto. Jedino me veseli da vise nema botova koji kradu bodove :)
hr Kolja
User
Registered2013-03-26
hr Bruno >> friday june 7 - 07:36
pa ovo je nevjerojatno.. pa jebemu mater.. pa vec treca fakin tekma da povedem i vodim i onda mi protivnik okrene rezultat.. bas.. ne znam.. sta da kazem..
hr Bruno
Newbie
Registered2013-03-18
hr Kolja >> friday june 7 - 21:01
Jbg mene si dobro nakanto pa sam te ocekivo u vrhu, al sretno dalje jos mozes bit u vrhu ;)
hr Kolja
User
Registered2013-03-26