League of Croatia season 66 [2]

Forum: League forum rss-feed

Discuss your league, who are the favorites to win the league this season? Who will be promoted/relegated, how are you doing in the cup?

Return to forum index

2. HNL (2169)


hr Tile >> sunday june 16 - 12:25
U polufinalu Kupa juhu :D KUP JE NAŠ!
hr Tile
Newbie
Registered2013-04-26
hr Kolja >> sunday june 16 - 13:01
Cestitam! :)
hr Kolja
User
Registered2013-03-26
hr Bruno >> sunday june 16 - 22:43
u jebate.. vinkovci haraju drzavom! svaka cast!

al ovaj moj samanski golman jednostavno kao da bas mora primit svaki put gol sa 35 metara.. XD i cesto.. to nije samo jedan.. hahahhahhhahaha
hr Bruno
Newbie
Registered2013-03-18
hr Tile >> monday june 17 - 08:57
Hehe hvala doduše imao sam povoljan ždrijeb etro jedino u 1/16 finala iz prve lige klub no prošao,sad se moram nadat čudu jer imam jake protivnike protiv sebe.
hr Tile
Newbie
Registered2013-04-26
hr Kolja >> monday june 17 - 13:41
Ma polako nisu oni tolko nadmocni i moguce ih je iznenadit ;)
hr Kolja
User
Registered2013-03-26
hr Kolja >> monday june 17 - 19:24
S obzirom na danasnje rezultate mislim da sam si osiguro minimalno drugu poziciju u ligi :P
hr Kolja
User
Registered2013-03-26
hr Tile >> monday june 17 - 21:09
nadam se no moram dobiti danas ove jer igram s oslabljenim sastavom odmaram igrače plus igram u gostima pa ćemo vidjet.
hr Tile
Newbie
Registered2013-04-26
hr Tile >> tuesday june 18 - 08:24, Edited tuesday june 18 - 08:37
znao sam i još mi jednog od gl. igrača ozlijedili tako da je i on out za kup,al aj dobio sam oijek danas barem. Sad si mi na tri boda biti će gusto :D
hr Tile
Newbie
Registered2013-04-26
hr Kolja >> tuesday june 18 - 10:51
Uff golman me izvuko u mojoj tekmi :)
Ja sam proso ove iz vrha, a tebe jos cekaju ;P
Steta za ozljedu :(
hr Kolja
User
Registered2013-03-26
hr klokan92 >> tuesday june 18 - 16:09
Nisam neko vrijeme bacio oko na drugu ligu, al vidim da je Trnsko smanjilo razliku te je prvenstvo još uvijek neizvjesno. Čini se da sam i pogodio s pretpostavkom na početku sezone. U svakom slučaju ljepo je vidjet ovako aktivnu drugu ligu.

Iskoristit ću priliku da pozdarvim sve igrače Mladost Jarmine, te se nadam dobroj utakmici u polufinalu kupa. Nekako su me zapali drugoligaši ove sezone u kupu (Sisak, Trnsko, Osijek, pa sad i Mladost Jarmina). Puno pozdrava i sretno do kraja prvenstva.
hr klokan92
User
Registered2013-02-08
si NK Krško
hr Tile >> tuesday june 18 - 16:24
Mislim da je vrijem da prekineš seriju.pobjeda protiv drugoligaša :D naravno sretno i tebi
hr Tile
Newbie
Registered2013-04-26
hr Kolja >> tuesday june 18 - 18:26
Ma protiv mene je imao srece hahaha
Salim se naravno. Kvaliteta je presudila.

Da ima nas dosta aktivnih ovdje ali veselim se prvoj ligi :)
hr Kolja
User
Registered2013-03-26
hr Bruno >> thursday june 20 - 16:55
MOJA NAJJACA TEKMA DO SADA U ROCKING SOCCERU!

http://rockingsoccer.com/hr/soccer/info/match-170618

MISLIM DA VRIJEDI POGLEDAT! XD

kako moram napisati 50 rijeci, opisati cu kako se odvijalo ukratko..
pa ono.. pocelo je dobro za mene.. tvrle je zabio za 0:1.. na to je salopek poceo pravit pizdarije, i izjednacio na 1:1 i tim se rezultatom otislo na poluvrijeme..
a onda pocinje preokret Nk Prekna u reziji salopeka opet.. ali to je nekak smotano ilicic nabacio muselieru i on pogada za 2:2 iz kornera! i reko.. maci pa sa ovime bi bio stvarno zadovoljan..
ali ajmo dalje reko da vidim kako su odigrali jer sam zakasnio par minuta na live.. i ugl.. to je bila 73. MINUTA opet korner izvodi ilicic u 83. MINUTI i moj buraz bruno zabija za 2:3 i moguci potpuni preokret! i tu se jos 3 minute kasnije tacovic ubacio za 2:4 i jos 3 minuta kasnije dodao meni da roknem za 2:5!! srednji vezni paustovic je igrac utakmice i jedan od najzasluznijih za jednu od najvecih pobjeda u povijesti kluba.. iako je liga i malo vise od polovice prvenstva.. ali mozda pocetak jedne vece serije dobrih rezultata..
hr Bruno
Newbie
Registered2013-03-18
hr Fićo >> thursday june 20 - 18:08
Ubio si me u zadnjim minutama, čestitam majstore! ;)
hr Fićo
User
Registered2013-04-17
hr Bruno >> thursday june 20 - 18:49
ma ne mogu vjerovat i dalje! velim ti, toliko srece nisam imao DO SADA! OTKAKO IGRAM NIJE MI SE OVAKO NESTO DOGODILO! eto.. jednom se moralo tako i meni posrecit.. a ti si eto slucajno naisao.. jebiga..
nis, sretno ti dalje u buducnosti i tako ce se prije ili kasnije i ostalima dogodit ovakva zavrsnica! :D
hr Bruno
Newbie
Registered2013-03-18