League of Croatia season 68

Forum: League forum rss-feed

Discuss your league, who are the favorites to win the league this season? Who will be promoted/relegated, how are you doing in the cup?

Return to forum index

Najbolji igrač HNL-a (11)

hr EroSt >> monday october 14 - 18:33, Edited monday october 14 - 18:33
Izbor za najboljeg igrača sezone - Hrvatska

Pravila

- Nominiran može biti po jedan igrač iz svakog prvoligaškog kluba.
- Na svakom klubu (menadžeru) u ligi je da izabere svog nominiranog (igrača).
- Rok za nominaciju je tri dana od završetka sezone.
- Za svakog nominiranog igrača mora postojati opis/objašnjenje od strane njegovog kluba (menadžera) koje govori zašto on zaslužuje tu prestižnu nagradu.
- U opisu mora biti samo sadržaj koji vrijedi za sezonu u kojoj je nominiran, a ne za ranije sezone.
- Klub (menadžer) ima rok od 4 dana nakon nominacije da napravi opis igrača.
- Ukoliko se klub ne pridržava roka njegov igrač ispada iz nominacije.
- U izboru za najboljeg igrača moraju biti najmanje četiri nominirana kandidata.
- Ukoliko neki klub ne prijavi svog igrača, glavni tajnik za izbore ima mogućnost prijaviti nekog igrača iz tog kluba i napisati opis.
- Glavni tajnik za izbore nije dužan prijavljivati niti jednog dodatnog igrača ukoliko je najmanje četiri kandidata prijavljeno za izbor.
- Izbor za najboljeg igrača sezone počinje prvi dan nove sezone.
- Glavni tajnik za izbore dužan je poslati svakom klubu (menadžeru) listu nominiranih igrača.
- Glasati mogu samo prvoligaški klubovi (menadžeri) u toj sezoni.
- Klubovi (menadžeri) imaju tri glasa.
- Poruka klubova (menadžera) treba izgledati ovako:
1. Ime i prezime - (5 bodova)
2. Ime i prezime - (3 boda)
3. Ime i prezime - (1 bod)
- Bodove u zagradi nije potrebno navoditi, kao ni ostale igrače, samo prva tri izbora.
- Klub (menadžer) nema pravo glasati za svog igrača.
- Glasanje se obavlja tajno (rezultati glasanja korisnika se objavljuju nakon proglašenja pobjednika).
- Menadžeri su dužni u roku od tri dana poslati svoj izbor.
- Glasove prebrojava glavni tajnik za izbore.
- Glavni tajnik dužan je objaviti rezultate izbora na forum najskasnije dva dana nakon završetka glasanja (slijedeći dan ukoliko rezultat nije izjednačen).
- Točno vrijeme objave glavni tajnik će napisati na forumu nakon završetka izbora.
- Ukoliko je rezultat izjednačen pobjednik je onaj igrač koji je bio kod više klubova (menadžera) prvi na listi. Ukoliko je i tad rezultat izjednačen onda se gleda koliko je puta bio drugi na listi.
- Ukoliko je rezultat izjednačen i nakon toga pravo glasanja ima budući provoligaš (menadžer) kojemu će glavni tajnik za izbore ponuditi prva tri nominirana igrača (bez da mu kaže poredak i bodove).
- Budući prvoligaš (menadžer) dužan je odgovoriti na poruku isti dan.
- Ukoliko u ligi postoje strani klubovi (menadžeri), glavni tajnik izbora im je dužan na engleskom objasniti pravila izbora, te im iznjeti kandidate, prevesti opise igrača, te također prevesti njihov opis igrača na hrvatski.
- glavni tajnik izbora je EroSt koji je ujedno i osnivač izbora.
hr EroSt
Newbie
Registered2013-02-07
hr EroSt >> monday october 14 - 18:35
Da li ste zainteresirani za ovo natjecanje? Meni se čini da bi bilo dosta interesantno. Ukoliko imate neki dodatni prijedlog, ne slažete se s pravilom, iznesite ga pa ćemo probat izmjeniti nešto ukoliko je moguće.
hr EroSt
Newbie
Registered2013-02-07
hr klokan92 >> tuesday october 15 - 17:18
Podržavam ovo natjecanje. Mislim da neće uzimat puno vremena korisnicima (osim tajniku), a sigurno bi moglo podići zanimanje na forumu. Osim toga, ovo je kvalitetan put da se ovakva natjecanja i službeno formiraju na igrici, pa da najbolji igrači dobiju i dodatnu zvjezdicu pored imena. Mislim da bi bilo dobro da ovo natjecanje ima neki posebni naziv...
hr klokan92
User
Registered2013-02-08
si NK Krško
hr Zele >> monday november 25 - 21:42
Svakako zanimljivo i čestitke na ideji,ako imam pravo glasa :P :P pridružit ću se :))
hr Zele
Newbie
Registered2013-06-06
hr EroSt >> thursday may 29 - 15:54
Šta je s ovom temom dečki? Nitko osim Zele (tada trećeligaša, ako se ne varam) mi se nije izjasnio. Sada su sve domaći dečki i aktivni su na forumu (ili barem preko poruka)?
hr EroSt
Newbie
Registered2013-02-07
hr agent47 >> thursday may 29 - 16:24
ja sam za :D
hr agent47
User
Registered2013-05-29
hr Rofl Team
hr Kolja >> friday may 30 - 16:07
Moze
hr Kolja
User
Registered2013-03-26
hr v >> friday may 30 - 21:47
Znaš što ja mislim? Da je ovo preformalno. Ako ti se da s time zabavljat uzmi ti kandidate po nekom svom nahođenju (kriterije sam izaberi) i pošalji ljudima poruke sa kandidatima. Tko želi glasat će tko ne želi neće i sve 5. Dovoljno je da ti bar 2 menadžera glasaju i već možeš imat neke rezultate, a siguran sam da bi ih bilo i više. Eto mojih 10 lipa ;)
hr v
Newbie
Registered2013-02-04
hr EroSt >> thursday march 26 - 20:51
Evo sad sam malo gledao i vidim da nas je potencijalno (po meni) desetero koji bi sigurno zbog aktivnosti mogli sudjelovati, a vjerujem i 11. Snailu bi preveo i siguran sam da bi bio za :) Am I right snail? :P

Sto kazete, onda? Da li je vrijeme da krenemo?
hr EroSt
Newbie
Registered2013-02-07
hr klokan92 >> friday march 27 - 13:10
Ajde kreni, tvoja je ideja i ja ću sigurno sudjelovati u ovome!

Sviđa mi se kako se ova inicijativa brzo realizirala iz ideje u djelo. Zaista raritet za Hrvatsku stvarnost XD
hr klokan92
User
Registered2013-02-08
si NK Krško
hr klokan92 >> wednesday july 1 - 21:03
Hoćemo li ove sezone započeti sa ovime? Mislim da nam je cijela liga dovoljno aktivna da sudjeluje u pilot-projektu.
hr klokan92
User
Registered2013-02-08
si NK Krško