League of Croatia season 68

Forum: League forum rss-feed

Discuss your league, who are the favorites to win the league this season? Who will be promoted/relegated, how are you doing in the cup?

Return to forum index

Locked Adriatico Croatia vs. 1. HŠK Građanski Zagreb (27)


hr EroSt >> saturday november 22 - 19:12
klokan je za to zadužen, ajde brate!!! :)
hr EroSt
Newbie
Registered2013-02-07
hr klokan92 >> sunday november 23 - 11:07
Mislim da nema smisla raspravljat o tekmama za koje suci dobivaju naknadu za pošteno suđenje...
hr klokan92
User
Registered2013-02-08
si NK Krško
hr dr.mr.bonito >> sunday november 23 - 11:19
Hahahahaha, umoljava se cijenjeni kolega Klokan da ne skriva statistiku vec da to objavi medijima, bez obzira na jos nedokazane optuzbe o postenome sudjenju.

Unaprijed hvala :D
hr dr.mr.bonito
User
Registered2014-01-10
hr dr.mr.bonito >> sunday november 23 - 11:56, Edited sunday november 23 - 12:00
Ukupan skor:
ADR 23-3-9 GRA

Ukupna gol razika:
ADR 74-45 GRA

Skor (Kamena Palača):
ADR 12-1-3 GRA

Skor (Koturaška cesta):
GRA 6-2-11 ADR

Osvojeni naslovi:
GRA 2-3 ADR

Svi prijašnji rezultati:

---sezona 2---
ADR 3-0 GRA
GRA 3-1 ADR
ADR 2-0 GRA
---sezona 3---
GRA 3-2 ADR
ADR 2-2 GRA
GRA 2-2 ADR

GRA 2-4* ADR (nakon produžetaka, finale kupa)
---sezona 4---
ADR 0-2 GRA
GRA 1-0 ADR
ADR 0-1 GRA

ADR 0-2 GRA (četvrtfinale kupa)
---sezona 5---
ADR 1-0 GRA
GRA 3-2 ADR
ADR 2-1 GRA
---sezona 6---
GRA 1-4 ADR
ADR 1-0 GRA
GRA 2-5 ADR
---sezona 7---
GRA 4-2 ADR
ADR 2-0 GRA
GRA 3-2 ADR
---sezona 8---
GRA 1-2 ADR
ADR 1-6 GRA
GRA 1-3 ADR
---sezona 9---
ADR 3-1 GRA
GRA 0-1 ADR
ADR 3-2 GRA
---sezona 10---
GRA 1-2 ADR
ADR 1-0 GRA
GRA 1-2 ADR
---sezona 11---
GRA 0-2 ADR
ADR 4-0 GRA
GRA 0-3 ADR
---sezona 12---
GRA 2-3 ADR
ADR 4-0 GRA
GRA 0-4 ADR
---sezona 13---
ADR 1-0 GRA
GRA 2-2 ADR
ADR ?-? GRA


Potpuna dominacija Adriatica u zadnjih 3 sezone je ocito razlog skrivanja podataka :D
hr dr.mr.bonito
User
Registered2014-01-10
hr klokan92 >> sunday november 23 - 13:20, Edited sunday november 23 - 13:21
Uprava Građasnkog oštro demantira bilo kakvu povezanost neobjavljivanja rezultata i statistike sa možebitnim lošijim rezultatima Građanskog u derbijima protiv Adriatica u zadnje vrijeme.

Mi smo prvi upozoravali na povezanost rukovodstva HNS-a i Nogometnog kluba Adriatico Croatia, što je sada jasno i široj javnosti. Sve jači utjecaj Dubrovačkog sudačkog lobija na delegiranje sudaca osjeti se na činjenici da usprkos boljoj igri, Građanski već 5 sezona ne zna za pobjedu protiv Adriatica.

Edit: Inače, pohvale za trud bonito.
hr klokan92
User
Registered2013-02-08
si NK Krško
hr v >> sunday november 23 - 14:26
Mene ovakvi "derbiji" uopće ne zanimaju kad ćete mi ionako obojica gledat u leđa na kraju sezone :P ;)
hr v
Newbie
Registered2013-02-04
hr EroSt >> sunday november 23 - 16:48, Edited sunday november 23 - 16:52
Uprava kluba uopće ne želi ulaziti u konflikt i rasprave vezane uz ove optužbe. Već i vrabci na grani znaju da je 1 HŠK Građanski Zagreb morao isplatiti brojne odštete klubu iz Dubrovnika zbog raznih, neopravdanih kleveta upućenih na njihova vrata.

Iz priopćenja javnosti samo iznose kako se razlika u kvaliteti ova dva kluba vidi i u Europskim natjecanjima gdje se pitaju da ako je Građanski toliko oštećen u HNL-u i od HNS-a, što se događa s njima u Europi gdje su rezultati smješni kada znamo da će klub slijedeće sezone biti nenositelj i u prvom pretkolu ako starta iz njega?

ps. Također treba iznjeti tezu kako je predsjednik klokan92 već duže vrijeme pod pritiskom navijača zbog rasprodaje jako dobrih igrača kroz prethodne sezone. Po kuloarima kruži da će po gradu izbiti neredi ako klub ne osvoji ligu, te će se tražiti direktan odlazak uprave kojoj je stalo samo do novca koji zanimljivo odlazi na financiranje objekata kluba koje ujedno grade i klokanovi bliski prijatelji i rodbina.
hr EroSt
Newbie
Registered2013-02-07
hr klokan92 >> sunday november 23 - 18:05
Priopćenje 1.HŠK Građanski Zagreb

Uprava, a i sam predsjednik, klokan, primorani su i ovim putem odgovoriti na laži i neistine koje već godinama stižu iz jednog kluba u Dubrovniku.

Prije svega, istina jest da je HNS pisao kazne Građanskom zbog slobodnog govora i pritiska jednog od čelnih ljudi saveza, gospodina Ere, ali je i isto tako istina da je svaki slučaj kažnjavanja završio na sudovima, bilo hrvatskim, bilo međunarodnim, i da je svaki put donešena presuda u korist Građanskog, te da nijedna lipa nije plaćena na račun Adriatica, a u odlukama su nerjetko pozivane institucije da ispitaju povezanost HNS-a i Adriatica. I mi ovim putem pozivamo institucije pravne države da se pozabave očiglednim.

Laž je i da Građanski rasprodaje najbolje igrače. Pa nismo li mi upravo vratili jednog od najkvalitetnijih Hrvtaskih igrača ikada, čiji je transfer i stvorio Građanski kakvog danas poznajete? Građanski već, dugo, praktički od prodaje napadača F. Venezuele, nije prodao ni jednu zvijezdu kluba, a svake sezone u klub sleti i par renomiranih imena. Mi možda radimo izdašne transfere, ali tu se ne radi o ljubimcima navijača, već o igračima iz drugog plana. A i gotovo sve zarađeno ulažemo u razvoj objekata koji će mladim juniorima pomoći da se razviju u klasne igrače kad odrastu.

A upravo juniori stvaraju pomutnju u redovima Adriatica. Očigledno oni nisu okrenuti Hrvtatskoj reprezentaciji, budući da se u njihovoj juniorskoj školi tek tu i tamo pojavi koji Hrvat, a što se najbolje osjeti na rezultatima u junioskom kupu. Njihovi internacionalci su navikli igrat Europu, jer su im gostovanja domaći teren.

No to ne zabrinjava čelinštvo Adriatica jer dok god im predsjednik sjedi u čelništvu HNS-a znaju da rezultati neće izostati. Zar nije nevjerojatna slučajnost da baš od kada se Ero probio do pozicije glavnog admina u HNS-u počinje rast Adriatica? No mi ne želimo optuživati i pokazivati prstom. Mi nismo takav klub.

Pitanje navijača je isto korišteno u propagandne svrhe Adriatica. Iako su službeno najpopularniji klub u Hrvatskoj (A i sami priznaju da je velika većina njihovih navijača iz Dijaspore), njihovi navijači žele gledati samo Europske utakmice izgleda. I dok je Građanski sa dosta manjom popularnošću i novijim stadionom već dva puta napunio stadion do vrha u Hrvtaskoj ligi, Adriatico samo u Europi može do 35 000 gledatelja na domaćem terenu. U Zagrebu problema s navijačima nema, iako nerjetko se može svjedočiti, kada Adriatico gostuje u Zagrebu, privođenjima pijanih huligana tkz. navijača Adriatica. No, izgleda da se sve ovo i dalje tolerira.

Uprava, navijači i simpatizeri Građanskog nadaju se da će besmisleni napadi lažima i neistinama iz Dubrovnika prestati, jer ipak svi mi volimo i cijenimo Dubrovnik i njegove stanovnike, te bi bila šteta da jedan čovijek stvara loš dojam o cijelom gradu. Zbog toga ćemo od sada pa nadalje ignorirati njegove laži i nadati se da institucije pravne države rade svoj posao. Hvala.
hr klokan92
User
Registered2013-02-08
si NK Krško
hr EroSt >> sunday november 23 - 22:15
Kako ovakva prepucavanja idu na korist samo provincijskom klubu 1 HŠK Građanskom Zagreb odlučili smo dalje ne komentirati ovaj slučaj i ne upuštati se u nešto čime jedino 1 HŠK Građanski privlači pažnju (jer rezultatima u Europi, a zadnjih godina i u ligi očito ne može).

Naime, već je dosta puta potvrđeno da je Građanski plaćao kazne zbog svih kleveti koje iznosi kroz povijest kluba i upravi Adriatica je žao na tolikoj zavisti koja postoji prema Adriatico Croatia, te im preporuča da se pozabave rezultatima na terenu, a manje nedokazanim klevetama kojima pljuju po jednom od najvećih hrvatskih klubova. Istina je također da su se institucije pozabavile klubom upravo zbog same uprave koja ih je i pozvala, te ništa nije dokazano. Na žalost uprava Građanskog i dalje svoje neuspjehe traži u drugim stvarima što i sami navijači njihova kluba vide, pa je logično da je i pritisak na klub veliki i da se na neki način traži izlaz. Na žalost ovo nije izlaz, a posebno ne dolikuje velikom klubu, kako se navodi za 1 HŠK Građanski Zagreb.

Što se tiče rasprodaje igrača i dovođenje pojačanja, uprava napominje da je najkvalitetniji igrač ikada doveden u poznim godinama, novac koji je dan za njegovo dovođenje još više baca sumnju u to kako klokan raspolaže svojim novcem i zašto se za igrača od skoro pa 28 godina daju rekordni iznosi. Spominju se svakojake stvari, a jedna od bitnih je povezanost klokana sa kriminalnim miljeom i njegove veze upravo zbog kojih svi oko kluba imaju koristi osim samog kluba koji će imati problema kada im na vrata pokuca porezna uprava.

Također, za razliku od 1 HŠK Građanskog Zagreb, kojeg znaju samo u provincijama oko Zagreba, za Adriatico Croatia se čulo u Europu, i zbog toga se klub i diči i sigurno se neće stidjeti niti jednog svojeg navijača neovisno odakle on dolazi ili koje je boje kože. Adriatico je klub internacionalaca, koji poštuje sve nacije i sve navijače, te je upravo to razlog da je jedan od klubova s najvećom popularnosti. Što se tiče punjenja stadiona, istina je da klub još nikada nije napunio stadion od 35 000 mjesta u ligaškoj utakmici, ali to je samo jer oni za razliku od dotičnog kluba ne daju ulaznice za simboličnu 1kn samo da bi ga napunio. Iako poštuje sve navijače, ipak se ne spušta na tu razinu samo da bi mogao sutra u novinama napisati da im je stadion bio pun.

Toliko o toj temi, uprava kluba još jednom poziva upravu Građanskog da prestane klevetati daleko uspješniji klub i da se okrenu gradnji svojih uspjeha, a ne da zbog loših rezultata izgovore traže na drugim adresama, te im pritom javlja da ne misli ulaziti u daljnje nadmudirvanje jer to nije na njihovoj razini, nego razini 1 HŠK Građanskog Zagreb.
hr EroSt
Newbie
Registered2013-02-07
hr klokan92 >> monday january 5 - 12:40
Evo, povodom novog ME-a, koji je iz korjena promjenio pogled na ovu igricu, mislim da je red da se onda sukladno tome resetira i naš međusobni omjer. Pa eto prve nove statistike, jer znam da se Ero slaže s ovim pristupom i vjerujem da bi i sam ovo napravio da nije zauzet...

Ukupan skor:
ADR 0-1-0 GRA

Ukupna gol razika:
ADR 1-1 GRA

Skor (Kamena Palača):
ADR 0-1-0 GRA

Skor (Koturaška cesta):
GRA 0-0-0 ADR

---sezona 14---
ADR 4-5* GRA (nakon jedanaesteraca (1-1), 1/16 finale kupa)

ADR 1-1 GRA
GRA ?-? ADR
ADR ?-? GRA

Meni osobno ne smeta ni da ostane ukupna stara statistika, al znam da Ero sigurno inzistira da se resetira =)
hr klokan92
User
Registered2013-02-08
si NK Krško
hr EroSt >> monday january 5 - 16:52
hahaha, mućki prevarantu... ovu maglu možeš prodavati samo svojim navijačima :)
hr EroSt
Newbie
Registered2013-02-07
hr EroSt >> thursday january 15 - 17:37
Kad će update, ipak je ovo prva pobjeda nakon četiri sezone. Mora se obilježiti dostojno!!! :)
hr EroSt
Newbie
Registered2013-02-07