League of Croatia season 68

Forum: League forum rss-feed

Discuss your league, who are the favorites to win the league this season? Who will be promoted/relegated, how are you doing in the cup?

Return to forum index

Locked Juniorska liga (do kraja 34. sezone) (191)


hr Kolja >> friday april 11 - 15:08
Čini mi se kako zasad stvari stoje da imam jednu od najboljih juniorskih obrana, a i do sad niti jedan žuti karton nisam dobio, a stavljao sam sve na oštro :D
hr Kolja
User
Registered2013-03-26
hr v >> friday april 11 - 21:15
Kolja, mislim da je ovo tvoja sezona u juniorima! Znam da se vas 4 relativno ravnopravno borite za titulu, ali prilično sam uvjeren da ćeš baš ti preć ciljnu ravninu prvi - uostalom još bi bio neporažen da nije bilo one moje neobične pobjede od "samo" 1:0. Kažem samo zbog broja golova u ovim utakmicama koji je obično znatno veći... Ujedno vidim da se Adriatico i ti svojski trudite da srušite 2-3 moja rekorda :D samo naprijed dečki! Znam da vam neće biti lako ;)

Ja očekujem dizanje u drugom dijelu sezone kad nekima zaigraju rezerve, ali puno bitnije mi je da mi svi odigraju sve utakmice za iskustvo. Dosad sam uspio u svakoj sezoni pa je cilj i nastaviti s tim. Uostalom, to bi i trebao biti cilj svima koji imaju juniorske momčadi :)
hr v
Newbie
Registered2013-02-04
hr Kolja >> friday april 11 - 21:28, Edited friday april 11 - 21:29
Mah nis od rusenja rekorda ak se jos potrefi par neslozenih tekmi ko Hajduk sad pa naletim na juniorske prvotimce :/
A cilj mi je imat sto manje primljenih golova uz maksimalnu rotaciju juniora. Nije mi bitna titula hh
hr Kolja
User
Registered2013-03-26
hr v >> monday may 12 - 13:01
I došli smo do kraja još jedne juniorske sezone. Bilo je zanimljivo, bilo je napeto, bilo je izjednačeno. Kao potvrdu ovog zadnjeg navest ću da je zadnja ekipa osvojila više nego pristojnih 24 boda. Ova izjednačenost je dobra, ona znači da svi vode računa o svom budućem kadru i da nas vjerojatno čeka svijetla budućnost! Sad malo o rezultatima. Prvi dio sezone protekao je u velikoj izjednačenosti 4 ekipe: NK Trnsko, Adriatico Croatie, 1 HŠK Građanskog Zagreb i HNK SISKA. Prema sredini natjecanja približavao im se i HNK Hajduk Split i bilo je jasno da tu treba tražiti novog pobjednika lige. Na dnu su u tim trenucima bile ekipe NK Dinamo-Sela, NK Krajišnik, Lokalni rekreativci i Gnk Dinamo Zagreb. U drugom dijelu sezone bilo je velikih promjena kako na vrhu tako i na dnu. Kako su Građanski i Sisak sve češće gubili, a pridružio im se i Hajduk borba za prvo mjesto pretvorila se u dvoboj Trnskog i Adriatica, dok su iz drugog plana prema vrhu krenule prvo ekipa Spalata, a onda i poznati finišeri Rekreativci. Posebno je impresivan finiš Rekreativaca koji su zadnjih 19 utakmica bili bez poraza, a zadnjih 11 utakmica imali su 10 pobjeda i jedan neriješeni rezultat - koji je direktno omogućio Adriaticu da dođe do svoje prve juniorske titule. Na dnu je isto bilo dosta promjena.
Na kraju Adriatico je zasluženo došao do svoje prve duple titule (ako računamo i seniore ;) ), a ništa manje zasluženo nije ni drugo mjesto Trnskog. Obje ekipe bile su čvrste i konstantne tokom cijelog trajanja lige iako su pred sam kraj malo popustile i dopustile pratnji da se približi na minimalnu udaljenost. Po meni je iznenađenje 3. mjesto Rekreativaca jer je ekipa imala smjenu generacija posebno primjetnu na mjestu golmana što se itekako osjetilo početkom sezone kada su imali samo jednu pobjedu uz 4 poraza u prvih 5 kola. Ipak ekipa već sad djeluje dosta moćno i prognoziram da će za 2-3 sezone (kad golmani sazriju) ova ekipa opet biti najjača u juniorima. 4. je ostao Spalato. Ekipa koja često igra s automatskom postavom jer joj menadžer zna bit neaktivan uvijek je visoko plasirana, ali baš ta činjenica govori da treba rezultate ove ekipe uzimati s oprezom. Od kluba koji je bio jedan od najjačih u ligi prvih sezona svi smo više očekivali, ali pasivnost menadžera i rijetki transferi doveli su ekipu do toga da su iduće sezone kandidati za ispadanje iz lige - ako ne dođu nova pojačanja. Građanski, Hajduk i Sisak su se smjestili u zlatnoj sredini. Bili su dobri, Građanski i Sisak više u prvom, Hajduk više u drugom dijelu lige, ali čini se da nemaju potrebnu širinu kadra da bi mogli napasti sami vrh. Rezerve im očito nisu mogle držati korak s najboljima. Bušić može biti jako zadovoljan prvom juniorskom sezonom u prvoj ligi. Pokazao se kao solidna ekipa koja je gotovo cijeli tijek lige provela oko mjesta gdje je i završila. Rekao bih da je to rezultat dobro izbalansirane ekipe u kojoj vjerojatno nema previše zvijezda, ali je prosjek i više nego solidan. Prognoziram mu svijetlu budućnost i put prema gore. Na dnu nalazimo 2 Dinama, Krajišnik i Vurnovec. Osobno sam stekao dojam da, kao i u seniorima, najlošiju ekipu ima Krajišnik, a od svih ovih ekipa najviše problema zadavala mi je baš posljednje plasirana ekipa - Dinamo-Sela. Primjera radi, potpuno ista postava i taktika kojom sam nanio prvi poraz Trnskom i Adriaticu glatko je izgubila baš protiv Dinamo-Sela... Vurnovec uvijek igra toplo-hladno i teško je predvidjeti kako će završiti. Imam dojam da mu je juniorska škola lošija nego što njegov trener misli...

Zanimljiva sezona iako bez novih rekorda. Po meni i dalje je najveća zamjerka potpuni random odabir protivnika, ali i igranja doma ili u gostima. Primjera radi, moja je ekipa imala serije i po 4 ili 5 gostovanja, a ukupno sam od 30 utakmica 10 puta igrao doma, a 20 u gostima. Osim toga, u finišu kad se rješavao rasplet lige zadnje dvije utakmice igrao sam protiv 2 Dinama. Već sam rekao da bi raspored igranja trebalo prilagoditi stanju na tablici i omogućiti da bude više dvoboja izjednačenih ekipa.

A sad po mom običaju malo statistike:
1. Najviše pobjeda: NK Trnsko i Adriatico Croatia (18)
2. Najviše neodlučenih: RNK Spalato (9)
3. Najmanje poraza: Adriatico Croatia (5)
4. Najviše postignutih golova: Adriatico Croatia (101)
5. Najmanje primljenih golova: NK Trnsko (36)

6. Najmanje pobjeda: NK Krajišnik i NK Dinamo-Sela (6)
7. Najmanje neodlučenih: HNK Zvonko Bušić (2)
8. Najviše poraza: Vurnovec (19)
9. Najmanje postignutih golova: NK Krajišnik i Vurnovec (46)
10. Najviše primljenih golova: NK Dinamo-Sela (96)
hr v
Newbie
Registered2013-02-04
hr Kolja >> monday may 12 - 16:31
Hehe cestitke Eri na prvoj poziciji, a i Rekreativcima na vrhunskom finišu. ;)
Ja sam ganjao rekord najmanje primljenih golova, ali nakon sto me Hajduk s random postavom nakantao 7 golova (ako se dobro sjecam) pa sam dao priliku najslabijim branicima da malo iskustva skupe prije prodaje jer je bilo nerealno vise odigrat 15 tekmi i primit manje od 9 golova :D

Sve u svemu sviđa mi se konkurentnost juniorske lige, i dalje isto ko i v ne volim taj odabir protivnika (igro sam 4 ili 5 puta protiv Zvonka). Jedva cekam iducu sezonu da juniori jos malo sazriju :D
hr Kolja
User
Registered2013-03-26
hr v >> wednesday may 14 - 19:59
Ti si ganjao najmanje primljenih, a Ero najviše zabijenih, ali ste obojica u jednom trenutku posustali ;)
hr v
Newbie
Registered2013-02-04
hr EroSt >> thursday may 15 - 10:09
Ma nisam ja ganjao ništa, samo mi je bitno da svi dobivaju treninge. Vjerojatno sam ga mogao i srušiti (iako ne znam ni koji je najveći) da su mi Soldo i Brown igrali konstantno... Dok su oba igrali padalo je po 5 golova minimalno, a kad sam počeo uvoditi neke mlađe da dobiju iskustvo ta brojka je pala na 3 negdje
hr EroSt
Newbie
Registered2013-02-07
hr v >> saturday may 31 - 21:54
Ero ove sezone dosta ozbiljno napada juniorsku ligu. Sve mi se čini da žarko želi obranu naslova ;)
hr v
Newbie
Registered2013-02-04
hr agent47 >> sunday june 1 - 09:22
koja tekma mojih klinaca protiv Erovih tinejdžera, 5-5, s tim da sam vodio 4-1 :)
hr agent47
User
Registered2013-05-29
hr Rofl Team
hr EroSt >> sunday june 1 - 12:15
Kao što rekoh u već jednoj temi :) Juniorske tekme su smiješne (ne rezultati, nego samo natjecanje), tako da mi postolja nisu važna. Ako se rezultat poklopi super, ali nije da ću plakati ako se ne poklope za razliku od lige i regularnih natjecanja.
hr EroSt
Newbie
Registered2013-02-07
hr Zele >> thursday june 12 - 12:12
Za sada puno bolje stojim u juniorskoj ligi nego u onoj primarnoj :)
hr Zele
Newbie
Registered2013-06-06
hr v >> thursday june 12 - 18:21
Nisi jedini ;)
hr v
Newbie
Registered2013-02-04
hr agent47 >> thursday june 12 - 19:35
da jedini... vidi moje balavce na drugom mjestu trenutno :)
hr agent47
User
Registered2013-05-29
hr Rofl Team
hr Zele >> friday june 13 - 09:07
Neka neka doskočit će pomladak :D
hr Zele
Newbie
Registered2013-06-06
hr v >> friday june 13 - 13:58
Puno sam puta rekao: da nema juniora ne bih više igrao ovu igru. To mi je stvarno ono najljepše ovdje. I nije mi bitno koji sam, uživam u tim utakmicama sa manje igrača, stvarno ih gušt gledat. Da su seniorske utakmice upola ko juniorske...
hr v
Newbie
Registered2013-02-04