League of Israel season 42

Forum: League forum rss-feed

Discuss your league, who are the favorites to win the league this season? Who will be promoted/relegated, how are you doing in the cup?

Return to forum index

עונה 39!!! (35)

il LFC >> tuesday july 17 - 13:05

יאללה לפלייאוף...מקווה לגרלה נוחה

il LFC
User
Registered2013-05-25
il Tel Aviv FC
il Dave >> thursday july 19 - 04:36

הגרלה קשה מאוד, שיהיה הרבה בהצלחה למרות שהפעם אני פחות אופטימי

il Dave
User
Registered2013-07-22
il FC Wanaka
il LFC >> thursday july 19 - 11:15

אכן הגרלה אכזרית...אעשה מה שאפשר, אבל מסכים איתך שהסיכויים לטובת היריב האיטלקי

il LFC
User
Registered2013-05-25
il Tel Aviv FC
il LFC >> thursday july 19 - 13:51

ניצחתי בהית 2-1. יכל להגמר אחרת כי בדקה 79 נפצע לי הקשר הכי טוב ולא נשארו לי חילופים...יהיה קשה בגומלין....נראה

il LFC
User
Registered2013-05-25
il Tel Aviv FC
il LFC >> saturday july 21 - 22:02, Edited monday july 23 - 16:01

לצערי אין שלב בתים...הפסדתי 2-0 כך שהאיטלקי עלה עם שער החוץ הכ"כ יקר...מאמין שזה ששיחקתי שעתיים אחרי המשחק עם עופר, לא עזר...בהצלחה לקבוצות שנשארו במפעלים השונים

il LFC
User
Registered2013-05-25
il Tel Aviv FC
il Dave >> monday july 23 - 08:15

לא נורא, נתת פייט באמת חזק לקבוצה עדיפה ממך בהרבה

il Dave
User
Registered2013-07-22
il FC Wanaka
cn ing1408 >> wednesday july 25 - 09:40

I just lost a 0-5, OMG, my keeper just keep being injured during the game, perfect day for my opponent

cn ing1408
User
Registered2015-08-19
cn ing1408 >> saturday july 28 - 06:56

F。。。。。。。。。。 I could've won but I couldn't login and line up. Why I keep having bad luck VS weaker teams. Guys, you don't speak English? I am about to go to the second league, that's not fair.

cn ing1408
User
Registered2015-08-19
il Dave >> sunday july 29 - 08:34

I'm sure everyone here speaks english, but it is the main forum of the israeili league so you need to understand we will continue to post in hebrew most of the time. 

IT sucks for you regarding your bad season, but i don't think your team will be relegated this season, good luck! 

il Dave
User
Registered2013-07-22
il FC Wanaka
cn ing1408 >> monday july 30 - 06:31

Thank you Dave, I understand. Good luck to you too.

cn ing1408
User
Registered2015-08-19
il basta >> friday august 3 - 11:19

מצבנו באירופה ממשיך להידרדר, פעם היינו אימפריה - היום מדינה בינונית.\

נראה  לי גם פעם ראשונה שלא תהיה לנו קבוצה בין 10 הקבוצות הטובות באירופה, פעם אם זוכר טוב היו לנו שלוש קבוצות.

איך הידרדרנו? מה עשינו לא טוב? ואי אפשר לומר שהכל בגלל נטישת מכבי. קבוצות כמו הפועל חיפה ועופר שהיו אריות אירופה כבר ממש לא. גם אני לא מה שהייתי פעם וכמובן גם סתיו, טל, גרומפי ופינק לא מככבות וזה בלשון המעטה.

אשמח לשמוע חוות דעת.

il basta
User
Registered2013-02-07
il Hapoel Tel Aviv
il Dave >> friday august 3 - 12:16

אין לי הסבר להדרדות הסיסטמית, אולי בגלל שנפתחו מתקנים חדשים לאימון, אולי בגלל שלא התנהלנו נכון כלכלית. באופן אישי אני כבר כמה עונות בבניה חדשה ולצערי אני לא מצליח להדביק את הפערים כמו שקיוויתי. 

il Dave
User
Registered2013-07-22
il FC Wanaka
il LFC >> friday august 3 - 12:42

אני באותה סיטואציה כמו דייב, רק שהתחלתי מוקדם יותר בבנייה והפער לא רק שלקח זמן לצמצם ועדיין לא נסגר, הוא נהייה רחוק יותר כי גם שוב "שינו/עדכנו" את חוקי המשחק והורידו את מחירי השחקנים. זה פגע בקבוצות כמוני מהסיבה שלא רק שאני לא יכולתי למכור שחקנים במחיר הוגן (כפי שהשקעתי בקנייתם), אלא גם שלא היה לי מספיק כסף לרכוש את השחקנים"הזולים" יותר שהשוק הציע כי הקבוצות העשירות ממני רבות יותר ולוקחות את השחקנים הטובים בקלות יותר כי מחירם זול משמעותית ולהם יש מזומן ולי לא (כי עולה המון להשקיע במתקנים). בכל אופן, מעבר לזה, כנראה שחסר לנו גם מזל בכמה נתונים, כמו שליפת שחקנים וניצחונות מול קבוצות באירופה באותה רמה שלנו ואפילו חוסר מזל בהגרלה אולי. מקווה שנצא מזה ומהר כי חבל ללכת אחורה כ"כ הרבה אחרי מה שהקבוצות בליגה שלנו השיגו באירופה

il LFC
User
Registered2013-05-25
il Tel Aviv FC
il joest5 >> saturday august 4 - 10:40

קשה להצביע על הסיבות להתדרדרות אבל יש לקחת בחשבון שמבחינת כמות המשתמשים הפעילים והרציניים (לא כאלו שעוזבים או מחליפים קבוצה אחרי 2-3 עונות) הרי שהכמות שלנו קטנה ואפילו מאוד ביחס ללא מעט מדינות באירופה. ועל כן עצם העובדה שלמשך למעלה מ35 עונות הצלחנו להדברג כאחת המדינות המצליחות באירופה הוא הישג אדיר.

בסופו של דבר להשאר בטופ זה לא דבר פשוט. אם נסתכל על הקבוצות שהגיעו לגמרים אירופאים ב 10-15 העונות הראשונות הרי שרובן כבר מזמן לא נחשבות לקבוצות צמרת אירופאיות וגם הטובות שביניהן (כמו הקבוצה של וינסנט) חזרו לטופ לאחר לא מעט עונות בהן לא היוו פקטור באירופה. למעשה הקבוצה היחידה שנחשבה לקבוצת טופ אירופאית מהתחלה וללא הפסקה למשך 35 עונות היא הקבוצה שלי (ווגניגן גם החזיקה מעמד אבל הפכה לקבוצת טופ כמה עונות אחרי). וכשאין יותר מדי משתמשים פעילים במדינה אז כשקבוצות הטופ קצת נחלשות (או עוזבות כמו מכבי) קשה למצוא מי יחליף אותן בטופ.

כמובן שכל מה שכתבתי לא צריך להכניס אותנו לייאוש כי לחזור לטופ אפשרי אבל אנחנו נצטרך לעבוד, לחשוב על רעיונות מקוריים ובעיקר להיות סובלניים (מעריך שאם נחזור לטופ זה לא יהיה מיידי אלא ייקח כמה עונות) בכדי לעשות את זה. זה לא יהיה פשוט אבל לדעתי זה אפשרי.

il joest5
Translator
Registered2013-02-07
il h83 >> sunday august 5 - 07:23

כל הכבוד לסתיו על ניצחון שני העונה על האלופה

בזכותו יש לנו מאבק אליפות פתוח ומותח...

il h83
User
Registered2016-07-13