League of Israel season 47

Forum: League forum rss-feed

Discuss your league, who are the favorites to win the league this season? Who will be promoted/relegated, how are you doing in the cup?

Return to forum index

עונה 12 (110)

il basta >> friday september 12 - 09:17
עכשיו הפסד גם בגביע הנוער. ימים מאוד קשים עוברים על הקבוצה שנוחלת אכזבות קשות, האוהדים דורשים לפטר את המאמן - ניתן לו בינתיים גיבוי.
il basta
User
Registered2013-02-07
il Hapoel Tel Aviv
il joest5 >> friday september 12 - 09:22
ובגביע הנוער ניצחון גדול של הקבוצה שלי על הפועל שלדעתי יש לו נכון לעכשיו את סגל הנוער החזק ביותר. בסטה עונה שנייה ברציפות נופל קורבן להגרלה אכזרית בחוץ כבר בשלב הראשון בו הוא מצטרף למעגל המשחקים ומודח. אבל אני כמובן שמח, למרות שהמשחק היה אצלי בבית מאוד חששתי כי העונה יש לי קבוצת נוער מעט פחות טובה מבעונות הקודמות לעומת הפועל לה בכל עמדה יש שחקנים ברמה מאוד גבוהה. אבל בסופו של דבר יתרון די ברור של הקבוצה שלי כמעט לכל אורך המשחק ואני חושב שהניצחון, למרות שהיה דחוק, בהחלט היה מוצדק.
il joest5
Translator
Registered2013-02-07
il basta >> friday september 12 - 09:25
בגלל הניצחון המוצדק אני ממש לא מבין - עלינו בדיוק באותו מערך, השחקנים שלי כפי שציינת מעט יותר טובים - יתרון הביתיות כל כך קריטי?
il basta
User
Registered2013-02-07
il Hapoel Tel Aviv
il Jordy Cruijff >> friday september 12 - 09:31
אל תשכח שזה משחק נוער, שחקנים יכולים לקבל בונוס של 0.5 או כלום, המון מזל מעורב פה...
il Jordy Cruijff
Newbie
Registered2013-04-08
il joest5 >> friday september 12 - 09:33
אני מניח שיש כאן גם עניין של רנדומליות. מעבר לזה קשה לי לאמר למה השליטה שלי במשחק, ההבדלים היחידים בינינו שאני רואה הם במיקום הקשר הבודד (שלי היה יותר קדימה) ובמיקום של אחד המגנים, אולי גם לשני ההבדלים הקטנים הללו יש איזושהיא חשיבות.
il joest5
Translator
Registered2013-02-07
il Dave >> friday september 12 - 10:28
ניצחון מאוד דחוק על פינק היום, הרבה בזכות השוער. נראה שמאוד קשה לנו לכבוש שערים העונה אבל לפחות צלחנו את החלק הקשה ביותר של הסיבוב בהצלחה לא רעה כאשר הפסדנו עד כה רק לחיפה והפועל
il Dave
User
Registered2013-07-22
il FC Wanaka
il AP >> saturday september 13 - 08:26
ניצחון ענק של פינק על הפועל 1-0. משחק מעולה של השוער שלו.
il AP
Newbie
Registered2013-06-19
il Jordy Cruijff >> saturday september 13 - 08:28, Edited saturday september 13 - 08:30
בינתיים צמוד מאוד מתחת למקומות 1-3, נראה איך העיניינים יתבהרו לקראת סוף הסיבוב.
היום משחק מעניין ביני לבין טל שפירא החזקים בחוץ, נראה מה יהיה...

עריכה: באמת ניצחון אדיר של פינק על הפועל, שבתקופה רעה יחסית.

מאמין שיתאושש, לקראת שלב הבתים באלופות, יש לו סגל חזק מאוד שעוד יוכיח את עצמו, אין לי ספק.

מה שכן, עם כזה כשרון על כמו שהוא קיבל אתמול גם אם יסיים את העונה מקום 7 (בהנחה שיוליך לאירופה), יעוף בשלב הבתים, גביע הנוער והגביע הרגיל בסיבוב הראשון לדעתי העונה תסתכם כטובה, כך שבכל מקרה כרגע מצבו טוב מאוד...
il Jordy Cruijff
Newbie
Registered2013-04-08
il guy fink >> saturday september 13 - 08:29
נצחון השיא של הקבוצה של 1-0 על הפועל,
הפועל אמנם בעטה ושלטה קצת יותר במשחק,
אבל הוא יכול להגמר לכל צד ואני שמח שזה נםל לצד שלי :)
il guy fink
Newbie
Registered2013-05-16
il Jordy Cruijff >> saturday september 13 - 19:20
בינתיים ניצחון חוץ גדול שלי על טל שפירא שמעל כוכב איכות ממוצע מעלי, למרות שהסקאוט נתן שיוויון בערך, עד עכשיו וליץ' (16 שערים, ב9 משחקים), ובוליגר (19 שערים ב9 משחקים) מככבים בדרך אולי לשבור כמה שיאי סטטיסטיקות, נקווה שעל הדרך יביאו לי מקום 4 גם...

נראה כמה טובים הם יהיו באירופה.
il Jordy Cruijff
Newbie
Registered2013-04-08
il Dave >> sunday september 14 - 09:56
עוד ניצחון דחוק הפעם על אסום משער מקרן בסוף המחצית הראשונה, למזלנו הצלחנו לשמור על התוצאה למרות הרחקה של מסי במחצית השניה
il Dave
User
Registered2013-07-22
il FC Wanaka
il טל >> sunday september 14 - 13:53
ניצחון ענק של סתיו על עופר!
26-6 לעופר בבעיטות ו-2-1 לסתיו!!!
il טל
Newbie
Registered2013-07-20
il Jordy Cruijff >> sunday september 14 - 14:23
ואוו, פשוט לא יאמן, לדעתי הרנדומליות פה כבר מוגזמת.

אבל כל הכבוד לסתיו על הישג עצום!
il Jordy Cruijff
Newbie
Registered2013-04-08
il basta >> sunday september 14 - 14:44
סוף סוף לא רק נגדי יש הפתעות!
כל הכבוד סתיו.
il basta
User
Registered2013-02-07
il Hapoel Tel Aviv
il stav >> sunday september 14 - 16:09
אכן הישג אדיר מאוד ומאוד מכובד.
פעם שנייה שאני כבר מנצח את עופר בכל ההיסטוריה כבוד גדול עבורי פתיחת עונה בין סבירה לטובה...
il stav
User
Registered2013-02-08