League of Israel season 51

Forum: League forum rss-feed

Discuss your league, who are the favorites to win the league this season? Who will be promoted/relegated, how are you doing in the cup?

Return to forum index

עונה 39!!! (35)

il basta >> tuesday august 21 - 04:31

שלום לכולם!

נגמרה עוד עונה. הפעם עם מתח עד השנייה האחרונה גם בקרב על האליפות, גם בקרב על אירופה וגם בקרב על הירידה.

- את האליפות די גנבתי ברגע האחרון מהפועל חיפה (מה קובע? המפגשים בינינו או הפרש השערים?) למרות שאני קבוצה יותר טובה ודאבל שני רצוף.

- גרומפי גם גנב את המקום באירופה.

- לגבי היורדות: ירושלים וגול למבחנים.

באירופה לכולם הייתה עונה לא טובה עד גרועה... חוץ ממני שהגעתי לרבע גמר אלופות, גם משם הודחתי בחוסר מזל על שערי חוץ ע"י מי שלקחה את התואר - אבל יש לי הרבה נקודות דירוג. 

פגרה מוצלחת לכולנו!

il basta
User
Registered2013-02-07
il Hapoel Tel Aviv
il LFC >> tuesday august 21 - 04:44

את העונה שלי אני מסכם ככישלון ואכזבה. אכן שני משחקים אחרונים נוראיים גרמו לי להפסיד לאורי ולהוציא תיקו עם פינק, מה שגרם לי לאבד את המקום באירופה - מקום שהיה שלי ותלוי רק בקבוצה. מאכזב מאד. כמובן, התחזקתי בשביל ליצור רצף במפעל, אך לא צלח. מקווה לעונת מלפפונים טובה ולהגיע חזק יותר ומוכן יותר לעונה הבאה. בהצלחה לכולם

il LFC
User
Registered2013-05-25
il Tel Aviv FC
il Dave >> tuesday august 21 - 13:43

אכן לא פחות מגניבה, כבר בשלב מוקדם של העונה חצי ויתרתי על הקרב הזה אבל רצף של מזל במחזורים האחרונים נתן לי את המקום המאוד נחשק, אני חייב לתת קרדיט לאורי על הניצחון עליך

עוד אליפות גדולה להפועל, ממש מתחיל להרגיש כמו ב"ש במציאות!

לגבי אירופה אכן עוד עונה חלשה, אני מקווה שמשהו ישתנה העונה הבאה

il Dave
User
Registered2013-07-22
il FC Wanaka
il stav >> tuesday august 21 - 16:05

להפועל היה המון מזל, כל העונה חיפה היה לפניו.

אני ניצחתי את הפועל פעמיים העונה - סתם איבדתי נקודות שטותיות. יכלתי לקחת אליפות - חבל.

חייבים להשתפר כדי להצליח באירופה.

il stav
User
Registered2013-02-08
il joest5 >> tuesday august 21 - 20:23

לא יודע אם מזל היא המילה הנכונה, בכל זאת במשחק הכי חשוב של העונה הוא ניצח ובצדק, אבל בהחלט מאכזב מבחינתי להוביל כמעט כל העונה ולהפסיד את האליפות מחזור לסוף ועל הפרש שערים ( בליגה הפרש שערים הוא שקובע ולא המפגשים בין הקבוצות עם אותו מספר נקודות). בכל מקרה ברכות להפועל על אליפות רביעית רצופה.

לגבי אירופה אני חושב שהיא פתחה עלינו פער קצת גדול מדי (אולי פרט להפועל) ואני לא בטוח שלעשות דברים מהר ומתוך תחושת לחץ לחזור לעצמנו זה הדבר הנכון. ייתכן שהדבר הנכון מבחינתנו הוא להבין שכמה עונות נצליח קצת פחות אבל נחשוב בהדרגתיות איך לעשות את הדברים כך שנשתפר בעתיד בכדי שעוד כמה עונות נצמצם את הפער ונחזור להיות מדינה מובילה באירופה. 

il joest5
Translator
Registered2013-02-07