League of Israel season 56 [3.2]

Forum: League forum rss-feed

Discuss your league, who are the favorites to win the league this season? Who will be promoted/relegated, how are you doing in the cup?

Return to forum index

מכבי חיפה עולה ללאומית! (1)

il שלמה >> friday june 29 - 10:19

אז כן אם הייתי שומע לאומית בהקשר למכבי חיפה הייתי ישר עונה בשלילה בייחוד לאור העונה הגרועה בהיסטוריה של המועדון הירוק מהכרמל שסיים את העונה החולפת במקום ה-10 וקבע שיא שלילי מאז 40 שנה אחורה למי שזוכר ויודע מכבי חיפה - מכבי תל אביב 0-10

אז לפחות בכל מה שקשור לאתר דווקא חיובי יותר מכבי חיפה עלתה לליגה הלאומית אומנם לא במציאות אבל לפחות קצת מעודד את המציאות המרה.

מראיין: אז איך זה מרגיש? בעונה שעברה היה הכל הפוך. מקום 13 ואפילו אם היה ליגה נוספת כנראה שהייתם יורדים ופתאום פוף ליגה לאומית.

שלמה אושמי: קודם כל הגעתי בסוף העונה הקודמת ככה שמה שהיה אז אני לא מחשיב. לא היה לי חומר עבודה ולא מחלקת נוער אפילו. נוסף על כך גם הבנתי שהמועדון היה על סף פירוק כבר. אבל בקיץ שיניתי כל מה שיכולתי. הבאתי שחקנים טובים יותר והקמתי מחלקת  נוער טובה שעדיין בבניה וגם הצלחנו לעבור קבוצוה כמו Qiryat Yam
אני חושב שבעונה הבאה יהיה המון המון עבודה אבל לדעתי הליגה הישראלית גם כאן כמו במציאות דיי מידרדרת בהתאם לקבוצות שאנשים פותחים וסוגרים בעבר בליגה הלאומית היה קשה מאוד להיות באמצע זכור לי עבודה עם ANIME FC

זה לא נגמר טוב למרות השאיפות לעתיד.. לא תמיד דברים מסתדרים אבל היום אני בטוח!! עוד נגיע לליגת העל.. שנהיה שם נצהיר כוונות כרגע בואו נתכונן ללאומית ונתן את הלב והנשמה שם לפני הכל

il שלמה
Newbie
Registered2018-04-21