League of Israel season 82

Forum: League forum rss-feed

Discuss your league, who are the favorites to win the league this season? Who will be promoted/relegated, how are you doing in the cup?

Return to forum index

הישראליות בעולם עונה 14 (130)

il guy fink >> wednesday december 24 - 08:33, Edited wednesday december 24 - 08:33
לא יודע כמה המשחק יהיה קשה עבורך (השוער שלי ממש לא משהו:), אבל אם זה יעזור לך אתה וזה אפשרי אתה יכול לדחות או להקדים את המשחק ביננו למתי שהכי יהיה נוח לך
il guy fink
Newbie
Registered2013-05-16
il Jordy Cruijff >> wednesday december 24 - 13:33
גם שלי לא מדהים ועדיין, נוער, התקפה איכותית לך, משחק חוץ, והרדנומליות של המנוע החדש גורמים לכך שזה יהיה משחק קשה מאוד לדעתי, אני בהחלט יכול לנצח בו אבל כמו כך אני יכול להפסיד בו.

ותודה, אבל אין צורך להזיז שעה (מה גם שכבר אי אפשר), אין סיבה שלא תהנה מזה, כמו שאני לפעמים נהנה ממקרים שלעופר חיפה הפועל ואחרים יש אירופה...
il Jordy Cruijff
Newbie
Registered2013-04-08
il טל >> wednesday december 24 - 18:28
מתי ההגרלה לפלייאוף?
מקווה לקבל הגרלה נוחה כי להיות בשלב הבתים של ליגת האלופות זה הרבה$$$$$$$$$$$$$
il טל
Newbie
Registered2013-07-20
il AP >> wednesday december 24 - 18:34
יש לך קבוצה טובה ולדעתי אתה יכול להגיע להרבה.
il AP
Newbie
Registered2013-06-19
il Jordy Cruijff >> wednesday december 24 - 18:40
מחרתיים טל
il Jordy Cruijff
Newbie
Registered2013-04-08
il joest5 >> wednesday december 24 - 18:57
יותר נכון יום וקצת. ב2 בלילה שבין מחר למחרתיים.
il joest5
Translator
Registered2013-02-07
il stav >> thursday december 25 - 18:12
לכל מי שבאירופה:
(אני טל הפועל תל אביב עופר וחיפה)
אנחנו חייבים להצליח ממש באירופה לא כמו הפדיחות של השנים הקודמות...
ממני אני מצפה לעבור את שלב הבתים בליגה האירופית.
מטל אני מצפה גם לעבור.
מעופר רבע גמר לפחות.
מהפועל תל אביב גם רבע גמר לפחות.
ומחיפה אני מצפה לטיפה יותר, אבל חייבים באמת השנה להצליח כי בקושי יש לנו נציגות באירופה והמטרה של כולנו זה להחזיר מה שהיה שנה קודמת 3 עולים אוטומטי לליגת האלופות במקום 2 ואחד עולה לפלאוף שהשנה זה אחד ו1 עולה ישר לליגה האירופית והשנה זה מוקדמות סיבוב שני אז בקיצור חייבים להחזיר את ההישגים הנפלאים שהגנעו אליהם...
בהצלחה לכולם ועונה אירופית מוצלחת!
il stav
User
Registered2013-02-08
il Jordy Cruijff >> friday december 26 - 11:21
בהחלט צריך עונה אירופית טובה עכשיו, במיוחד אחרי הפשאלה שלי, מאוד מאכזב מבחינתי לא להעפיל לבתים אחרי שקניתי המון מבוגרים במיוחד בשבילי, אם אסיים גם העונה עם כרטיס לאירופה אז מעריך שישקיע סכום של 200 מיליון לפחות ליצור קבוצה של גילאי ממוצע 22, איכות ממוצעת 7 (אם לא יותר), שתהיה אמורה להעפיל לאירופה בקלות עונה הבאה ובטח שבעונות שאחריה.

טל אגב קיבל הגרלה בלתי אפשרית... נקווה לפחות שיצליח באירופית לעבור את הבתים, או שמי יודע, אולי יעבור גם את המפתחות.
il Jordy Cruijff
Newbie
Registered2013-04-08
il basta >> friday december 26 - 13:10
איך הוא יעבור?
המפתחות אבדו.
il basta
User
Registered2013-02-07
il Hapoel Tel Aviv
il טל >> friday december 26 - 13:28
נקווה שהם יאבדו גם את המפתחות וגם את הניצחון... -__- :) -__-
il טל
Newbie
Registered2013-07-20
il Jordy Cruijff >> friday december 26 - 13:38
אדום או 2+פנדלים+יום אדיר לשוער+ עוד כמה דברים... טוב, באמת אין ציפיות, נקווה אז ליותר טוב בשלב הבתים לכולכם וכאמור נקווה שאני יוכל לתת את התפוקה שנתתי עד לפני כמה עונות גם בעונה הבאה אם יהיה שם- 15-20 נקודות.
il Jordy Cruijff
Newbie
Registered2013-04-08
il joest5 >> friday december 26 - 17:59
נראה לי אתם שוכחים את המנוע החדש. אם בליגה אני הפועל ועופר מתקשים (גם סך הכל הפסדנו יותר נקודות מבעונות קודמות וגם כשלא איבדנו אותם הרבה מהנקודות באו בשיניים) מול קבוצות של כוכב או שניים חלשות מאיתנו אין לדעת מה יהיה באירופה שם ההבדלים הרבה יותר קטנים. לדעתי העונה ליגת האלופות והליגה האירופית הולכים להיות בינגו אחד גדול. וכן, זה אומר שגם טל עם הרבה מזל יכול לעבור את המפתחות ומצד שני אני, הפועל ועופר יכולים ליפול מוקדם. סך הכל מה שאנחנו יכולים לעשות זה להתפלל ולקוות שהמזל יהיה לצידנו.

ולמכבי, אם לא יחולו שינויים (ולדעתי הם צריכים להיות די דרסטיים) במנוע המשחק אין דבר כזה בקלות.
il joest5
Translator
Registered2013-02-07
il Jordy Cruijff >> saturday december 27 - 09:51
תצוגה מרשימה מאוד של טל, אבל זה לא הספיק... חבל, אבל אין מה לעשות.
il Jordy Cruijff
Newbie
Registered2013-04-08
il basta >> saturday december 27 - 10:18
ממש חבל, היה עדיין 2-1 לטל דקה 80 !
לא נורא - היה צפוי כי פערי הרמות אדירים.
il basta
User
Registered2013-02-07
il Hapoel Tel Aviv
il Jordy Cruijff >> tuesday december 30 - 19:22
אז הגרלות לא קלות אך לא בלתי אפשריות לכולם, כולם יכולים לעבור ו(בעיקר טל וסתיו שבאירופה שם רק 2 עוברים), יכולים גם לא, אבל לדעתי יותר סיכויים כן... בהצלחה לכולכם, בתקווה שתשמרו על פער קל לעונה הבאה, שם שיהיו לנו 6 נציגות (על הנייר יותר אפקטיבי מ7, כי תמיד השביעית שלנו עפה), ובתקווה שמקומות 5 ו6 יעשו את כל הדרך מהמוקדמות לבתים ואף יותר מזה, סיכוי טוב שעונה או 2 כאלה יחזירו אותנו למקום ה4. אני אישית, אם יגיע לאירופה, מתחייב לבערך 20 נקודות (5-6 בשלבי המוקדמות, 9 בבתים, 6 אחרי.
il Jordy Cruijff
Newbie
Registered2013-04-08