League of Lithuania season 18

Forum: League forum rss-feed

Discuss your league, who are the favorites to win the league this season? Who will be promoted/relegated, how are you doing in the cup?

Return to forum index

I lyga - 15 sezonas (51)


lt Justas >> friday march 20 - 23:00
Didžiausi sveikinimai Baltašikniams su lygos titulu!

Pastarieji du sezonai išties buvo labai įdomūs. Lyg šiol pagrinde Lietuvoj dominuodavo koks nors vienas klubas, ir tik taurėj karts nuo karto kokia šviežiena sugebėdavo laimėt. Kita vertus, pastaruosius du sezonus, ne tik, kad taurę laimėdavo vis naujas klubas, bet ir lygą laimi komandos, kurios lyg šiol dar neturėjo jokių titulų.

Taigi tituluotų komandų vis daugėja, komandų pajėgumai vis panašesni. Manau kitas sezonas taip pat nenuvils, ir bus kupinas staigmenų. Svarbiausia, kad Ziu vėl liktų už manęs, labai geras jausmas buvo visą šį sezoną rodyt tau kelią iš aukštesnės pozicijos lentelėje :D

Kita vertus, nelabai malonu buvo pralaimėt tau taurėje, nes tavo sezono tikslas buvo mane nukarūnuoti. Ir tai tau pavyko... Ne tik, kad užkirtai man kelią apginti titulą, bet dar ir pats jį pasisavinai. Kitais metais lauk revanšo :D

p.s. Šiandien sulaukiau laiško iš blabla. Tai jis sakė, kad kiek pabodo jam RS, + nepasisekė transferų langas. Galiausiai nusprendė mest trenerio karjerą :/ Perdavė visiems linkėjimus!

Tikiuosi dar kada grįš į žaidimą. Visuomet išliks man nostalgija tiems laikams kai su juo iki paskutiniųjų kovojom 3.2 divizione ir tik paskutiniam ture sugebėjau jį aplenkti, užimti pirmą vietą ir pakilti į 2 lygą :)

Visuomet šioks toks liudesys apima, kai žaidimą palieka aktyvus žmogus. Mūsų bendruomenė ir taip nėra didelė, tad net vieno žmogaus išėjimas tikrai stipriai ir neigiamai ją paveikia. Belieka tikėtis, kad daugiau niekas nesiruošia pabėgti, nes visas smagumas dar tik prieš akis :D
lt Justas
User
Registered2014-01-08
lt Arunas Valickas Jr. >> saturday march 21 - 10:18
Katik paziurejau savo taures finalus. 3 pralaimeti 2-1, ir 1 po baudiniu(1-1).Ir jei neklistu visur pirmas musiau ivarti, tik del pernai nesu tikras :D
lt Arunas Valickas Jr.
User
Registered2013-02-07
lt Apuokas >> saturday march 21 - 22:07, Edited sunday march 22 - 13:36
Na ka, mano sezonas baigėsi likus 4 turam iki pabaigos sezono, nelemtos lygiosios su lyderiais, ir dar galėjau pakovot dėl atkrintamūjų, bet komanda esu patenkintas ir jos tobulėjimu.Sveikinimai mano lygos komandoms.

P.S. iškelta nauja kartelė antirekordų skiltyje. 36 turai-0 taškų. 24 įmušti įvarčiai, 192 praleisti.( Nenoriu įžeist komandos savininko, parodė didelę spraga tarp 4 lygos ir trečios lygos komandų)
lt Apuokas
User
Registered2013-12-12
lt Justas >> monday march 23 - 09:39
Ilgai turbūt nepamatysim tokio sezono, kai kažkas sugebės prasileisti beveik 200 įvarčių ir nepelnyti nei taško :)

Sėkmės kitam sezone, Apuokai. Galbūt jis bus tau lemtingas ir pakilsi aukštyn ;)
lt Justas
User
Registered2014-01-08
lt Apuokas >> monday march 23 - 12:01
Dėkui, dėkui. Jei ne šį, tai bent kitą tai planuoju tikrai pakilt :D
lt Apuokas
User
Registered2013-12-12
lt Justas >> monday march 23 - 22:22
Bus įdomu stebėt, kaip tau seksis :)
lt Justas
User
Registered2014-01-08