League of Lithuania season 41

Forum: League forum rss-feed

Discuss your league, who are the favorites to win the league this season? Who will be promoted/relegated, how are you doing in the cup?

Return to forum index

Lietuvos lygos - 17 sezonas (422)


lt Apuokas >> sunday july 5 - 10:37
Na va baigesi FK Apuoko kelias i pirmaja lyga si sezona, abudu macai buvo gana apylygus, bet pralosti rezultatu 0-1 abieji macai. Sveikinu Chaosa.
lt Apuokas
User
Registered2013-12-12
lt Justas >> sunday july 5 - 13:18
Atkakli kova buvo, šaunuolis, bet teks bandyti kitą kartą :D Turint omeny tavo komandos sudėties pajėgumą, šį sezoną tiek rezultatų, tiek atkaklumo prasme nustebinai manau visus.

Lauksim kito etapo, kuriame dėl vietos I-oje lygoje susigrums dvi didžiausius populiarumus turinčios lietuviškos komandos :)
lt Justas
User
Registered2014-01-08
lt Arunas Valickas Jr. >> sunday july 5 - 21:12
Na tikiuos bus idomu sekti Lietuvos lyga ir kova del 1 vietos vyks iki paskutinio turo. Statau 5eurus uz tave Justai neapvilk :D
lt Arunas Valickas Jr.
User
Registered2013-02-07
lt Apuokas >> sunday july 5 - 21:32
Na kadangi man jau oficialiai prasidejo tarpsezonis reiktu pasidziaukti komanda ir perzvelgt sezona.
Atkrintamosiose nepavyko laimeti nei vienu rungtyniu, bet pralosta minimaliais skirtumais, todel tai vertinu gerai.
Finansu srityje uzdirbta daugiausia pinigu si sezona lyginant su kitais sezonais.
Lyga ir kita sezona nusimato stipri, nes ateina dainava ir indigo stars. Si sezona labiausiai nustebino necropolis, kuri mano manymu turejo stipria sudeti bet taip ir nerado kelio i pergales.
Tarpsezonio tiklsai:
Nusipirkti/issinuomoti gera puoleja.
Parduoti kelis gynejus, kelis saugus ir kelis puolejus, vartininka.
Isnuomoti kelis zaidejus.
Kaip nors susirinkt pinigu ant jauniu centro, nes greitu metu turetu eiti supertalentas :)
lt Apuokas
User
Registered2013-12-12
lt Justas >> wednesday july 8 - 09:58, Edited wednesday july 8 - 09:58
Arūnai, drąsus spėjimas :D bet, žinoma, bandysiu :)

Apuokai, jei greitu metu eis supertalentas, tai jaunių centras turbūt nespės pasistatyt gi, jei dar tik ant jo pinigus renki :D aš tai taip pat laukiu savo supertalento, staigiai nuo 3 iki 9 lygio jaunių centrą užsikėliau, taigi čia bus pirmas supertalentas mano su 5+ talentu, žiūrėsim ar nebus pirmas blynas prisvilęs :D
lt Justas
User
Registered2014-01-08
lt Apuokas >> wednesday july 8 - 10:14, Edited wednesday july 8 - 10:15
Na pas mane supertalentas eis po kokiu 5-8 zaideju jeigu nesuklydau kai skaiciavau, tai galbut ir spesiu :). Sveikinimai pasikelus iki 9 :)

Jau pinigus kaip ir buvau surinkes, bet pirkau puoleja, tai teko paklot pinigu :)
lt Apuokas
User
Registered2013-12-12
lt Justas >> wednesday july 8 - 10:59
Aha, gerai tu ten paišlaidavai ant jo. Mano subjektyvia nuomone, tai permokėjai, bet aš tokio amžiaus žaidėjais neprekiauju, tai galbūt ir klystu :)
lt Justas
User
Registered2014-01-08
lt Apuokas >> wednesday july 8 - 11:20
Del paislaidavimo kazkiek sutinku, galbut truputi permokejau, nu bet ka padarysi. Nebuvo tuo metu ka pasirinkti, arba tiesiog neturedavau jiems pinigu. Apskritai rinka kazkokia persikreipus, jauni zaidejai buna brangus, ir juos dar kelis sezonus reikia auginti, kai tokie senesni zaidejai 24-27 visiskai neperkami ir buna gana pigus, nors jie tuo metu jau yra naudingi komandai ir dar kelis sezonus bus tikrai naudingi. O norint issilaikyt lygoje tenka pirkt zaidejus :)
lt Apuokas
User
Registered2013-12-12
lt Justas >> wednesday july 8 - 11:29
Aš stengdavausi iš anksto jaunimo užsipirkt, bet kažkaip iš saugų nieko labai gero neišaugo į AM vietą. Tai turbūt teks irgi paišlaidaut, nes dabartiniui AM 28 jau :/ Gal visgi pirksiu jauną, 18 dar kokių metų, bet reikės jau brangesnį turbūt imt, kad kuo greičiau galėtų žaist pradėt :/
lt Justas
User
Registered2014-01-08
lt Arunas Valickas Jr. >> wednesday july 8 - 12:12
http://rockingsoccer.com/en/soccer/info/player-761037/transfer va jaunas ir parduociau jei ir maziau pasiulytum :D
lt Arunas Valickas Jr.
User
Registered2013-02-07
lt Apuokas >> wednesday july 8 - 12:14
Man kazkaip teks keisti pardavinejimo politika, iki siol augindavau mazdaug iki 21-24 ,po to bandydavau parduoti, arba jeigu rasdavau kazkuriam pagrindinies sudeties zaidejui pamaina , tai ji parduodavau, bet kadangi einasi sunkiai pardavimai, reiks pasiziuret kokiu metu zaidejai labiausiai domina ir tuos pardavinet :)
lt Apuokas
User
Registered2013-12-12
lt Justas >> wednesday july 8 - 13:34, Edited wednesday july 8 - 13:39
Nepatarčiau iki 20 laikyt, 18-19 geriausiai eina :) Nu aišku 16-17 dar geriau eina, bet jei tik metus auginsi, tai didelio pelno irgi nepasidarysi :) Aš irgi vargstu dabar pardavinėdamas savo 20-22 metų vyrukus.

Arūnai, neprastas tas taviškis, bet aš nelabai dabar turėčiau laiko jam visus spec. atributus mokint ir dar power + speed'ą kelt. Daug darbo prie jo dar reikia, o atidėliot negali, nes jau jam ir taip 21 metai. Dėl to ir ieškosiu kažko 18-19 metų, kad iki kol sueis 22 spėčiau užkelt power+speed ir playmaker (+ gal longshots) ištreniruot.
lt Justas
User
Registered2014-01-08
lt Arunas Valickas Jr. >> wednesday july 8 - 16:17
http://rockingsoccer.com/en/soccer/info/player-989252 pamparam stai ir mano lietuvis is jauniu centro :)
lt Arunas Valickas Jr.
User
Registered2013-02-07
lt Justas >> wednesday july 8 - 16:34
Nu va aš kažko panašaus irgi laukiu :DD
lt Justas
User
Registered2014-01-08
lt Arunas Valickas Jr. >> wednesday july 8 - 16:40, Edited wednesday july 8 - 18:01
Na man cia dar "tik" 5 super talentas is jaunimo centro :D

Sveikinimai Edvardui likus 1 lygoje
lt Arunas Valickas Jr.
User
Registered2013-02-07