League of Latvia season 11 [2]

Forum: League forum rss-feed

Discuss your league, who are the favorites to win the league this season? Who will be promoted/relegated, how are you doing in the cup?

Return to forum index

20. Sezona (207)


lv Tamaz >> friday october 30 - 09:47
@ Karlis Ozols
Paldies - ka pamāci! Nu lai viņi ir nevērtīgi!
Tad jau redzēšu kur es pēc 3-4 sezonām būšu ar šiem spēlētājiem.
lv Tamaz
User
Registered2013-07-20
lv Football Club Skonto
lv Ozols >> friday october 30 - 10:09
Redzēsim vai nebusi pardevis
lv Ozols
Newbie
Registered2014-04-13
lv Tamaz >> friday october 30 - 12:40
@Karlis Ozols arii fakts! visaadi var notikties! :) bet nu man pasham plaans peec 5 sezonaam iesoljot virsliigaa.. - vai izdosies? laiks raadiis..
lv Tamaz
User
Registered2013-07-20
lv Football Club Skonto
lv valentain >> friday october 30 - 19:32
Skaidrs ir tas, ka neviens vairs nepērk FS9 jauniešus. Un pat 17 gadīgus, kas relatīvi maksā lētāk par 18-19 gadīgiem. Bet tam atradu arī likumsakarību, izgāju 1.-4. visām līgām cauri, Latvijā ir retums, kam nav vismaz FS8. Nepirks jau švakākus, nekā pašam nāk. Nav jauno lietotāju pieplūdums, kam realizēt švakākos. Un tā kā infras vienādas, tirgū maksā neko, tad būs daudz klona klubi ar vienādiem spēlētājiem.
lv valentain
User
Registered2014-07-12
lv Valentain
lv Namejs >> saturday october 31 - 14:18
Mani arī izbrīna @Sir Lelu mazā popularitāte un stadions. Bet tā vispār ir Latvijas līgu kopējā problēma: vajadzīga stiprāka komanda, lai noturētos 10 komandu līgās, līdz ar to vairāk naudas jātēŗē spēlētāju pirkšanai un mazāk paliek IS būvēšanai. Un tad vēl saklausās, ka jāceļ FS uz vismaz 8. līmeni un tik rauj augšā paralēli FS un TB bieži pat nepadomājot kādus līdzekļus FS celšana un uzturēšana notērē. Kā pareizi norādīja @Kārlis Ozols, tirgus sabruka līdz ar to spēlētāji kļuva mazvērtīgi un lētāk ir jaunos nopirkt nekā audzināt pašam.
lv Namejs
Newbie
Registered2014-07-06
mz Eusebio >> saturday october 31 - 15:07
Trešdien jau būs gatavs 35k liels stadions, man tā ir vienmēr prioritārā būve, tikai tagad celšu to 10. līmeņa TB.
mz Eusebio
Newbie
Registered2014-07-04
lv Problem? >> saturday october 31 - 17:48
viegli jau uzlikt būvēties stadionu, ja spēlē pret populārām komandām. Es 19.sezonā spēlēju 3. līgā un pret līgas populārāko komandu neizdēvās savākt 80% no stadiona (pat tad, kad pats vēroju spēli tiešraidē). Tagad pēc 2 nedēļām ofiss jāceļ un tikai tad jācer, ka varēs to stadionu beidzot būvēt augšā.
lv Problem?
Newbie
Registered2014-04-13
lv Namejs >> saturday october 31 - 17:56
Nu nezinu gan, @Problem? Es tikai 4 iepriekšējās sezonas spēlēs nedabūju 80%, lai gan biju populārākais klubs, izņemot pirmo spēli pret Carnikavu 4.3. līgā. Lielāka nozīme manuprāt ir popularitātes starpībai, ja esi populārākais, jo pie 700k par 200k mazāka popularitāte (ap 500k) pretiniekam īpaši neietekmē ciparus.
lv Namejs
Newbie
Registered2014-07-06
lv Jankzee >> saturday october 31 - 18:24
Malacis, Limit4you...
Es iztērēju 27m transfērā un, par cik vakar pabeidz būvēties klīnika, tad likšu stadionu pēc nākamās mājas spēles, kad man būs tie 12.4m kontā... :D

Būtu bijis jau tagad tik daudz, bet anormāli daudz naudas aizgāja lai paātrinātu ārstēšanos traumētajiem.
lv Jankzee
Newbie
Registered2014-08-07
lv Problem? >> saturday october 31 - 19:38
cīņa par izdzīvošanu var sākties, 0:2 zāģis mājās, diezgan bezcerīgi. Vismaz labāk nospēlēju kā Mönchengladbach šodien :D
lv Problem?
Newbie
Registered2014-04-13
lv Jankzee >> saturday october 31 - 19:41
Nebija tā, ka tu pārāk norespektēji pretinieku, izliekot taktiku?
lv Jankzee
Newbie
Registered2014-08-07
lv Problem? >> saturday october 31 - 19:44, Edited saturday october 31 - 19:46
kad liku sastāvu, tad analīze ar šito solīja vidēji 2 punktus 5 spēlēs. Bet skatoties maču sapratu, ka neko nevaru izdarīt. 5 aizsargi, bet visi pretinieku sitieni tiek līdz GK, pašam pussargi ievelk bumbu pretinieku soda laukumā un zaudē to, uzbrucēji gandrīz bez sitieniem.
lv Problem?
Newbie
Registered2014-04-13
lv Jankzee >> saturday october 31 - 19:51
FK Liepāja jau kuro sezonu ir komanda ar labāko aizsardzību līgā. Pirms tam kliboja uzbrukums viņam, bet jau no pag. sezonas arī tas ir vietā. Tā kā tur tas suns aprakts.
lv Jankzee
Newbie
Registered2014-08-07
lv Tamaz >> sunday november 1 - 11:17
@Problem? Taada sajuuta ka vakardien buutu kodis ar visu savu komandu :D shiis dienas speele uz fuugas reekina arii solaas buut smaga!
lv Tamaz
User
Registered2013-07-20
lv Football Club Skonto
lv Tamaz >> sunday november 1 - 20:40
JIBANIJS Randoms...
bled vnk ciest nevaru sito jibano randomu ...
jibanaa komanda un jibanijs randoms.
lv Tamaz
User
Registered2013-07-20
lv Football Club Skonto