League of Latvia season 15

Forum: League forum rss-feed

Discuss your league, who are the favorites to win the league this season? Who will be promoted/relegated, how are you doing in the cup?

Return to forum index

18. sezona (119)


lv valentain >> friday august 21 - 07:49
Kāda kaitniecība, ja vakar nodrošināja titulu un bija skaidrs, ka atlikušajos mačos laidīs tos, kam nav 20 spēļu? Jā, negaidīti sanāca palīdzība sev.
lv valentain
User
Registered2014-07-12
lv Valentain
lv Vs9999 >> friday august 21 - 07:53
DJ_EV nesmīdini tautu,kāds vēl sods,ja tas ir atļauts.Par to jau izstrādātājiem sen bija teikts sakarā ar eirokausiem,ka arī maina laikus,bet bija 0 reakcijas,vari mēģināt viņiem to ieskaidrot.Loģiski jau būtu ja finālos neviens nevarētu mainīt laikus,bet kā ir tā ir.
lv Vs9999
Newbie
Registered2014-08-08
lv valentain >> friday august 21 - 07:55
DJ_EV, mož arī sūdzēties, ka citi pērk labākus spēlētājus, bet es vēlāk sācis nevaru tādus atļauties? Nav ētiski, ka citam tādas priekšrocības.
lv valentain
User
Registered2014-07-12
lv Valentain
lv DJ_EV >> friday august 21 - 07:56
@valentain Tad kāda velna pēc tu mainīji laikus, ja jau biji pārliecināts, ka viņš laidīs tos, kam vēl nav spēļu pieredzes?
lv DJ_EV
Newbie
Registered2014-07-04
lv DJ_EV >> friday august 21 - 07:57
@valentain Un kā šis ir saistīts? Nesmīdini mani.
lv DJ_EV
Newbie
Registered2014-07-04
lv valentain >> friday august 21 - 08:05
Pats mani nesmīdini.
lv valentain
User
Registered2014-07-12
lv Valentain
lv Blastoor >> friday august 21 - 08:08
Piemēram, es nekad neesmu mainījis laikus priekš atsevišķām spēlēm. Spēlēju ar tādiem laikiem, kādi ir uzlikti. Un kā spēles sakrīt, tā sakrīt, un vienmēr izdomāju, kā sakombinēt sastāvus.
lv Blastoor
User
Registered2014-08-12
lv Namejs >> friday august 21 - 08:08
Valentain Tev kā administratoram vajadzētu atturēties no šāda veida komentāriem un novērst tādu rakstīšanu: "Pats mani nesmīdini."
lv Namejs
Community admin
Registered2014-07-06
lv Taurupes Dusmīgie Bebri
lv Blastoor >> friday august 21 - 08:14
Šajā gadījumā es domāju, ka tā nebija ētiska rīcība no valentain puses, jo Dainix nevarēja ietekmēt līgas laiku, jo viņš bija izbraukumā. Es saprastu, ja tas būtu pusfināls valentain laukumā, bet ne fināls neitrālā laukumā. Tāpēc šoreiz esmu Dainix pusē.
lv Blastoor
User
Registered2014-08-12
lv Rye >> friday august 21 - 08:16
Kā kopienas administrators vispār var būt neētiskas dabas cilvēks??
lv Rye
Newbie
Registered2014-09-07
lv valentain >> friday august 21 - 08:45, Edited friday august 21 - 08:48
Es šodienas līgas laiku ar nevarēju ietekmēt, jo ir izbraukums un vakarā Dainix būtu priekšrocība, jo viņa spēlētāji būtu pa 10 stundām vairāk atpūtušies un varētu sudzēties par neizdevīgo situāciju. Ko citi teiktu tad? Pats vainigs, ka nenomainīji laiku? Kad Dainix pret mani nomainīja laiku, lai es spēlētu bez vārtsarga, nečīkstēju. Ir arī globālajā diskusija par laika mainīšanu.
lv valentain
User
Registered2014-07-12
lv Valentain
lv valentain >> friday august 21 - 08:48
Namej, Dainix, dabols un budamank par admina pienākumiem saņēma un saņem VIP statusu, man par to nav nekas.
lv valentain
User
Registered2014-07-12
lv Valentain
ua Zalktis >> friday august 21 - 08:58
Dainix, piekrītu, ka kausa fināla spēlēm neitrālā laukumā nevajadzētu būt iespējai mainīt laikus. Bet, ja tas šobrīd ir atļauts, tad vienkārši samierinies ar esošo situāciju, jo viss ir noticies šobrīd spēkā esošu noteikumu rāmī.

Vēl aizvien neredzu "sugestions" foruma pirmajā lapā ieteikumus par kausa finālspēļu laika nemainīšanu. Arī iekš "bugreports" nekā šāda vēl nav.
Neredzu problēmu nevienam, kuram neapmierina šobrīd esošā situācija, neierakstīt kādu ieteikumu. Lai kaut ko ieteiktu šeit nevajag savākt 10'000 parakstu kā Latvijas likumdošanas iniciatīvu iesniegšanai.
Stulbi ir braukt augumā tikai tāpēc, ka cilvēks ir izmantojis atļautu iespēju.
ua Zalktis
User
Registered2014-07-13
lv Namejs >> friday august 21 - 08:58
Bet tu esi admins, tātad tev jāseko līdzi lai forumi netiktu piesārņoti vienalga vai tu saņem VIP statusu vai nē.
lv Namejs
Community admin
Registered2014-07-06
lv Taurupes Dusmīgie Bebri
ua Kristaps >> friday august 21 - 09:00
Teikšu sūdīgā cilvēka velntaina vārdiem - pats vainīgs, jo no sūda vienmēr sagaidi sūdus. Mācība - turpmāk no sūdiem gaidi tikai sūdus. Bez cieņas.
ua Kristaps
User
Registered2013-02-11
lv SK Liepājas Metalurgs