League of Latvia season 38 [5.7]

Forum: League forum rss-feed

Discuss your league, who are the favorites to win the league this season? Who will be promoted/relegated, how are you doing in the cup?

Return to forum index

18. Sezonas diskusija! (12)

lv Mr. X >> friday july 17 - 19:03
Fc TMT šogad tēmē tikai uz pirmo vietu, iztērēti daudz līdzekļi un salasīti solīdi spēlētāji lai to izdarītu!
lv Mr. X
User
Registered2014-08-24
lv Remm >> sunday july 19 - 13:55
FC Lasta kā vienam no pieciem līgas jaunpienācējiem tik augstu ambīciju nav. 5.-6.vieta varētu būt atbilstoša kluba līmenim.
Ja kaut kur atskaites punkts varētu būt TMT, tad tajā, ka sezonas beigās popularitātes rādītājam FC Lasta jābūt augstākam, nekā TMT.
lv Remm
Newbie
Registered2015-03-24
lv Kristaps >> tuesday july 21 - 13:07
Lai veicas jums abiem...Man tikt pirmajā piecinieka ir mērķis, neko vairāk šis sastāvs nevar izspiest.
lv Kristaps
User
Registered2014-10-20
ca Halifax Fire Department
lv Mr. X >> wednesday july 22 - 16:43
FC LASTA tiek sakauta ar rezultātu 3-0! Svarīga uzvara
lv Mr. X
User
Registered2014-08-24
lv Remm >> wednesday july 22 - 16:52
No kāda viedokļa svarīga? Uz 1.vietu grupā nepretendēju. Pāris stundas pirms spēles vispār tikai tikai izliku pamatsastāvu - iepriekš biju plānojis spēlēt ar otro sastāvu, jo tikai dažas stundas pēc kausa spēles, divi traumēti pamatsastāva aizsargi, spēle izbraukumā - respektīvi, variantu nekādu. 0:2 vai 0:6 - kāda starpība? Un muļķīgi izdarīju, ka neatstāju 2.sastāvu - tagad vēl viens centra aizsargs traumēts.
lv Remm
Newbie
Registered2015-03-24
lv Mr. X >> wednesday july 22 - 17:12
Tavas problēmas un sastāvs kādu tu liec man pretī mani neinteresē! Kaut vai 3.sastāvs. 3-0 ir 3-0
lv Mr. X
User
Registered2014-08-24
lv Remm >> wednesday july 22 - 17:24
Ja kādu neinteresē pretinieka problēmas, tad vajag līmeni augstāku sastāvu, nekā citiem, lai kaut ko sasniegtu (sk. pirmo komentāru šajā tēmā). Ja tās interesē, tad izpēta šīs probēmas un uz tām būvē savu taktiku.
Tā kā man tiešām žēl, ka neizliku otro sastāvu - tad kādam būtu iespēja lielīties ar 6:0 un prieks visu vakaru. :)
lv Remm
Newbie
Registered2015-03-24
lv Mr. X >> sunday august 2 - 19:51
Bez diviem atslēgas spēlētājiem smaga uzvara 1:0! Atstarpe starp otro vietu saglabājas, kas ir ļoti labi!
lv Mr. X
User
Registered2014-08-24
lv Remm >> monday august 3 - 13:48
FC Lasta menedžera kabinetu no šodienas grezno divi ierāmēti dokumeti no kluba prezidenta. Kreisajā pusē ir rājiens par to, ka vakar bija piemirsis atnākt uz darbu, tādējādi sastāvu izvēlējās kluba masieris, bet komanda zaudēja 0:1. Labajā pusē ir pateicības raksts par to, ka ar 5.līgas klubu iekļūts kausa ceturtdaļfinālā. Tomēr prieku aizēnoja nepatīkams notikums: kad rezultāts pret 3.līgas kļuva 3:0, fani esktāzē salauza 127 krēslus. Šobrīd tiek veikti steidzami remontadrbi.
Aizdomas, ka pēc dažām dienām kreisajā pusē būs vēl viens rājiens (iespējams stingrais) par izgāšanos jau minētajā ceturtdaļfinalā. Arī šādā gadījumā daļa krēslu varētu ciest, taču šobrīd atturēšos prognozēt skaitu.
lv Remm
Newbie
Registered2015-03-24
lv Remm >> friday august 7 - 10:33
Kluba prezidents ar negaidītu sapratni attiecās pret manu lēmumu kausa ceturtdaļfinālā dot iespēju sevi parādīt jauniešiem. Arguments, ka zaudējums ar 0:5, kam klāt nāk ieguldījums kluba nākotnē, ir vērtīgāks par vienkāršu zaudējumu ar 0:2, viņu pilnībā pārliecināja.
Grūtāk bija ar līdzjutējiem, ko jau bijām pieradinājuši pie necerētiem panākumiem kausa izcīņā, tomēr visi krēsli šoreiz palika vietā. Iespējams, paglāba jaunā to konstrukcija, kas pēc iepriekšējās spēles incidenta tika izmantota fanu sektorā.
Arī par tālāku darbību līgā ar kluba prezidentu atradām kopīgu lēmumu - tā kā līmenis, uz ko klubs sezonas sākumā pretendēja - 5.-6.vieta - būtībā ir nodrošināts, vienojāmies, ka komanda turpmāk šai sezonā ievēros balansu starp spēļu prakses sniegšanu lielākam spēlētāju skaitam un iespēju savākt "slikti piesietus" punktus. Taču "labi piesietu" punktu gadījumā pārāk lieli centieni tomēr kādu nočiept netiks realizēti.
Tāpat vienojāmies par stratēģiju, kā uz šī fona vairot gan atbalstītāju skaitu, gan paaugstināt kluba līmeni. Tika apspriests arī krēslu jautājums.
Jauni rājieni un pateicības kabinetu pagaidām negrezno, tomēr viss vēl priekšā.
lv Remm
Newbie
Registered2015-03-24
lv Remm >> saturday august 22 - 18:48
Apsveicu FC "Pļaviņas DM" ar pelnītu uzvaru čempionātā!
Tā kā pirmā sezonas spēle FC "Lasta" bija tieši ar šo pretinieku, tai gatavojoties, nodomāju: ja visi pretinieki 5.līgā tik spēcīgi, tad "Lastai" te nav, ko darīt. Par laimi izrādījās, ka ar visiem pārējiem tomēr varēja cīnīties. Cita lieta, ka dažbrīd bija citas prioritātes, tāpēc FC "Lasta" nometa apgriezienus un cīņa izpalika.
Taču pirms vakardienas spēles nodomāju, ka, lai kādas ir manas prioritātes, vienkārši nav godīgi, ja šīs prioritātes izšķir čempiona titulu - vienai titula pretendentei nācās 12 punktus izcīnīt smagā cīņā, kur man tiešām nebija variantu, bet otrai es daļu no 9 punktiem esmu vienkārši uzdāvinājis.
Vairāk nolēmu nedāvināt. "3-0 ir 3-0", kā pēc vakardienas spēles dziedāja FC "Lasta" fani.
lv Remm
Newbie
Registered2015-03-24
lv Dainix >> saturday august 22 - 23:12
Interesanti palasīt! Jums te blīva tabulas vidusdaļa!
lv Dainix
User
Registered2014-04-15
lv SK Latgols