League of Latvia season 54 [3.1]

Forum: League forum rss-feed

Discuss your league, who are the favorites to win the league this season? Who will be promoted/relegated, how are you doing in the cup?

Return to forum index

45. Sezona (18)


ua Spiegs >> wednesday may 22 - 20:19

Lai interesantāk, komentējam diskutējam un prognozējam. Kādi plāni?

Man vairs laiks neatļauj šeit uzturēties, tamdēļ, rāpšos augšā. Tā kā DM un Cardināli nopietni pirms sezonas pastiprinājās, izpildiju solīto un paņēmu veco vārtsargu, domāju, ka otro vietu aizķeršu un sliktākajā gadījumā kvalifikācija sezonas beigās būs tikai formalitāte. 

Ceru, ka Codei, labi ies, ar papildinājās, bet domājot par nākotni...

ua Spiegs
User
Registered2014-09-16
lv FC Bucha
lv janoss >> thursday may 23 - 04:55

Kuršu Vikingu uzdevums ir noturēties līgā, ja šis nosacījums neizpildās tad tiek izpārdota visa pirmā komanda un sākam no sākuma :)

lv janoss
User
Registered2015-07-06
lv FC Kuršu Vikingi
lv jaded >> thursday may 23 - 05:42

Paldies, Spiegs! Ņemot vērā pāris klubu sastāvus, papildinājums tā arī tika meklēts vairāk ar skatu uz nākamo sezonu. Mums palīdzēs arī treniņu akadēmijas pabeigšana tuvākajās dienās. Līdz ar to šosezon mērķis ir pakulties pa vidu un sagādāt pēc iespējas vairāk galvassāpes līderiem ;)

lv jaded
User
Registered2014-08-26
lv Code Splinters
lv Jaunais >> thursday may 23 - 12:56

Mērķu nav, spēle apnika, veģetēšu līdz varbūt atkal kkas pamainīsies. 

lv Jaunais
User
Registered2014-07-11
lv SKRUDZZ >> sunday may 26 - 22:14

Man ar bez īpašiem mērķiem, jo randoms nespēlē par labu tpc vienkārši kaut kur pa vidu nemsos.

Vrb kādu sezonu uzbliezišu komandu kas spējīga kapat otrajā līgā

lv SKRUDZZ
User
Registered2014-07-28
lv FC UGALE
lv Ashtons >> monday may 27 - 21:23, Edited monday may 27 - 21:24

mērķis next transfēr pastiprināt DEF,MID,itkā arī uzrukumu,bet skatīsies kā šiem te klāsies!
kādas 4-5komandas sitīsies pa 1,2vietu kas liek domāt ka būs aizraujoša sezona!!!
Žēll ka līdz galam neppietika laika pabeigt tranfērā pastiprināšanos...iekrātie līdzekļi cerams tiks liederīgi iztērēti...


P.s..ja pirms transfēra neapmirinās komandas sniegums izpārdošu sastāvu lai maximāli maz tiktu zaudēta nauda!!!

Vēlu visiem veikmsmi :) 

lv Ashtons
User
Registered2016-08-03
lv FC NY CARDINALS
lv Ashtons >> monday may 27 - 21:29

Death Metal ļoti pārsteidz sliktā ziņā!žēl jo liekas top 2 komanda līgā!
ceru Modžahedus pa visiem biki piebremzēsim!

lv Ashtons
User
Registered2016-08-03
lv FC NY CARDINALS
ua Spiegs >> saturday june 1 - 18:54

Ashton, man prieks, ka cenšaties cīnīties, interesantāka sezona, nedaudz jau padusmojos, ka bija jaizsviež kādi 20 kk uz vārtsargu dēļ jums. Bet tomēr šī ir 3.līga, kur resursi būtu jauzkrāj, nevis baigi jāšķiežās, lai cīnītos ar u-21 čaļiem, kuri kopā ar jauniešu bonusu ir gandrīz tik pat labi, kā tie ko varat atļauties nopirkt un, kas sezonas beigās būs vel labāki. Bet savukārt Jums tie ir lieki iztērēti resursi

ua Spiegs
User
Registered2014-09-16
lv FC Bucha
ua Spiegs >> saturday june 1 - 19:04

Tā kā, lai nebūtu pa tukšo, Tev un DM ir jāpērkas uz pilnu klapi transvēros, jo visticamāk kāds no Jums paliks ar garu degunu un kaudzi nodedzinātu naudu. Savukārt, ja palieku trešais, pa lielam neko nezaudēju, jo es šo projektu nevirzu dēļ tikšanas eiro kausos, vai medaļām Virslīgā, mērķis ir izveidot spēcīgu komandu, kas regulāri cīnās par čempiontitulu.

ua Spiegs
User
Registered2014-09-16
lv FC Bucha
ua Spiegs >> saturday june 1 - 20:43

It kā nopietna spēle un diez vai šo spēlē tīņi, bet atgādināšu teicienu: nav jauzvar kaujā, bet karā - mans karš ir pret LM, Rītdienu, Latgolu, Valentain, Lāčiem, bet, piedodiet, Jūs man tādi sprungulīši riteņos... 

ua Spiegs
User
Registered2014-09-16
lv FC Bucha
lv Ar4ers >> sunday june 2 - 20:52

Rītdiena diezgan panīkusi, domāju, ka man ir lielāka perspektīva nekā rītdienai. 

lv Ar4ers
User
Registered2014-12-30
lv Rīgas Dinamo
lv valentain >> tuesday june 4 - 16:42

nu gan abos kausos izloze

lv valentain
User
Registered2014-07-12
lv Valentain
ua Spiegs >> friday june 7 - 20:41, Edited friday june 7 - 20:42

Diezgan labi kausā nospēlējam, pievīla DCB bloķēšanas skils, neatceros vai iepriekš ir sanācis spēlē dabūt divus auto golus.

Toties U-21 revanšēšos :)

ua Spiegs
User
Registered2014-09-16
lv FC Bucha