League of Latvia season 62 [3.1]

Forum: League forum rss-feed

Discuss your league, who are the favorites to win the league this season? Who will be promoted/relegated, how are you doing in the cup?

Return to forum index

44.sezona (24)


ua Spiegs >> wednesday may 1 - 19:56

Izskatās, ka vēl vienu sezonu šeit uzkavēšos, vienu brīdi likās, ka tulīt jau aizies, bet kaut kā sāku par daudz punkutus zaudēt un mājas zaudējums Viesulim, laikam, uzlika punktu uz I.

ua Spiegs
User
Registered2014-09-16
lv FC Bucha
ua Spiegs >> wednesday may 1 - 22:35

Nedaudz priekš nākamās sezonas gribu atvieglot sev un grupas palicējiem dzīvi, diez vai kādam no Jums pietiks resursi (un vai tas vajdzīgs), lai konkurētu ar mani (ja jutīšu apdraudējumu, ka tā pat neuzvarēšu, iepirkšu vārtsargu)) - tā kā kam ir nepieciešamība taisiet restartu.

Sarunu tēmē kaimiņ grupas pārstāvim devu pāris, padomus, kas daudziem no Jums ar varētu noderēt.

ua Spiegs
User
Registered2014-09-16
lv FC Bucha
ua Spiegs >> sunday may 5 - 22:11

Interesanti, pa nedēļu viss baigi izmainijās, ja uzvaru, tad Viesulim Rīgai +3 vismaz jāsabliež, žēl, ka neiedomājos spēļu laikus nomainīt....

K

ua Spiegs
User
Registered2014-09-16
lv FC Bucha
ua Spiegs >> sunday may 5 - 22:22

Noskrien, ko darīsi, 2.  skriesi cauri vai audzēsi muskuļus?

ua Spiegs
User
Registered2014-09-16
lv FC Bucha
lv bulcibel >> monday may 6 - 13:40

Par pārsteigumu sev,būs vēl jāpiedalās pārspēlēs. Pirms sezonas tik augstu savu komandu nevērtēju,biju domājis,ka Skrējēji,Modžahedi un Deathmetāls noteikti būs priekšā.

lv bulcibel
Newbie
Registered2017-04-18
lv Balticman >> monday may 6 - 19:58

@spiegs, maz ticams, ka 2.līgā tā izskriešu cauri, ja noturēšos būs labi cool

Paldies kolēģiem par sezonu!

lv Balticman
User
Registered2014-12-25
ua Spiegs >> saturday may 11 - 22:42

Iepriekš rakstīju, ka ar nedaudz labāku defu un ar esošu uzbrukuma tandēmu mierīgi varētu ar par Virslīgas lejas galu kapāt, tamdēļ, īsti neredzu, kamdēļ ar ar esošo sastāvu + pāris pastiprinājumiem neiet uz reizi augšā.

Taktiska nianse, ceļakājai, sezonas pirmajā pusē (otro sezonas daļu man nebija laiks pavērot)  šad tad liki nepareizi pussargus spēlējot ar uzbrucēju vienā malā un otru centrā - to, kas ar taktiku, vienmēr liec malā, kur nav priekšā uzbrucējs.

ua Spiegs
User
Registered2014-09-16
lv FC Bucha
ua Spiegs >> saturday may 11 - 22:48

Viesulis ar malacis, man sanāca misēklis uz pēdējo kārtu, saliku sastāvu, bet sāku domāt vai likt liela uzvara vai vienkārši mēģināt uzvarēt, zinot, ka Tev tāda spēle, kur var sasist tik cik vajag vārtu attiecībai. Aizgāju uzpīpēt, un izdomāju, ka vienkārši spēlēšu uz uzvaru, bet neiedomājos, ka neesmu apstiprinājis sastāvu...

dažreiz labāk nedomāt :)

ua Spiegs
User
Registered2014-09-16
lv FC Bucha
lv bulcibel >> sunday may 12 - 15:47

Šī sezona nu man par pilnīgu pārsteigumu izvērtusies, pirmo reizi mana komanda nokļuvusi otrajā līgā. Tur gan ies smagi,jo speciāli pastiprināties netaisos. Pašlaik mani vairāk interesē infrastruktūras attīstīšana,tomēr arī par komandas rezultātiem nav īpaša iemesla sūdzēties.

lv bulcibel
Newbie
Registered2017-04-18