League of Latvia season 65 [4.2]

Forum: League forum rss-feed

Discuss your league, who are the favorites to win the league this season? Who will be promoted/relegated, how are you doing in the cup?

Return to forum index

33. sezona (43)


lv Saldejums >> sunday september 17 - 16:40

Jā, jā, tagad sastāsti, ka spēlēsi ar jauniešu sastāvu, beigās vēl vinnēsi, neesi nemaz tik vājš.

Tikko noveicās kausā pret 2. līgas klubu, pendelēs vinnēts.

lv Saldejums
User
Registered2014-07-28
lv FC BARONS/Lido
lv Didzis Dragons >> sunday september 17 - 17:01

Nu, jā, es likšu .. ;) man ir vairāki pussargi, kas nav dabūjuši spēles, tāpat arī aizsargi .. nav nemaz viņi tik švaki... bet jautājums- vai Tu ticēsi, ka likšu un vai es tg stāstu patiesību ... mind games... :D :D

lv Didzis Dragons
User
Registered2014-11-08
ls LV_everywhere
lv Saldejums >> monday september 18 - 17:04

Pirmajā puslaikā pretiniekiem 4 sitieni un man 4 ielaisti vārti. Totāla izgāšanās, laikam sākas neveiksmju sērija. Kausā arī 1. līgas klubs ielozēts.

lv Saldejums
User
Registered2014-07-28
lv FC BARONS/Lido
lv Didzis Dragons >> wednesday september 20 - 10:03

redzi, teicu, ka spēlēšu ar pussastāvu ... ;) pēdējās spēlēs ar Tevi vairāki ' bojāgājušie ', tpc neriskēju ar savu sastāvu, pie tam vēl viesos!

lv Didzis Dragons
User
Registered2014-11-08
ls LV_everywhere
lv Saldejums >> wednesday september 20 - 11:33

Un tomēr knapa uzvara, kaut gan spēlēji ar pussastāvu.

Kausā arī manējie 120 minūtēs nevienu sitienu pa pretinieku vārtiem neizdarīja. Bet vismaz noturējās pret Virslīgas klubu līdz 113. minūtei, neielaižot vārtus. Malači.

lv Saldejums
User
Registered2014-07-28
lv FC BARONS/Lido
lv Saldejums >> thursday september 21 - 18:58

Sezona ir tieši pusē. Ir pirmais četrinieks, vidējais trīnieks un 3 vājie.

No pirmā četrinieka jebkurš var uzvarēt.

lv Saldejums
User
Registered2014-07-28
lv FC BARONS/Lido
lv Kampo >> friday september 22 - 17:40

Spartaks negaidīti zemu - sastāva ziņā arī vajadzēja atrasties augšgalā.

lv Kampo
User
Registered2014-11-11
lv AC Seda
lv Saldejums >> saturday september 23 - 01:06

Jā. No viņa jāuzmanās. Var atņemt svarīgus punktus un veiksmes gadījumā pats pat pacīnīties par uzvaru.

lv Saldejums
User
Registered2014-07-28
lv FC BARONS/Lido
lv Saldejums >> sunday september 24 - 19:07

Izcīnīta svarīga uzvara pār traumu nomocīto AC Sedu. Tirgū tā arī nesanāca atrast kārtīgu pastiprinājumu kādu gribējās. Cerams, ka pietiks ar esošo sastāvu vismaz 2. vietai.

lv Saldejums
User
Registered2014-07-28
lv FC BARONS/Lido
lv Didzis Dragons >> sunday september 24 - 19:15

žēl, ka man nav pret Sedu jāspēlē ... xD Tev veicās, arī pret mani bija easy game, jo daudzi satraumēti vai vnk neliku sastāvā!! xD tg sāku laist rezervistus biežāk spēlēt... papildināju aizsardzību ar labu centra aizsargu!

lv Didzis Dragons
User
Registered2014-11-08
ls LV_everywhere
lv Saldejums >> sunday september 24 - 19:22

Tuvojas mūsu savstarpējā spēle. Vēl viena ļoti svarīga spēle. Es ar labu uzbrucēju, varētu kādā spēlē pamēģināt ar 4 uzbrucējiem uzspēlēt.

lv Saldejums
User
Registered2014-07-28
lv FC BARONS/Lido
lv Didzis Dragons >> thursday september 28 - 16:13

Šodien lielā spēle, vajadzētu uzvarēt, prognozēs rāda 3p, ka iegūšu, bet gan jau Barons būs ko izdomājis...

Spēle visai svarīga, uzvaras gadījumā atraujos no tuvākiem konkurentiem un ja melni kaķi nestaigās pāri ielām, tad visai droši paliktu 2niekā!

Dzirdēju, ka Baronam drīzumā pievienosies Dāvis Zonne, viņa tēvs ir izdomājis sponsorēt šo komandu, bet Dāvim esot jāspēlē GK lomā, vismaz 90% spēlēs.. Un pārējās 10 % spēles jābūt komandas trenerim. Redzēs kā viss šis izvērsīsies!

lv Didzis Dragons
User
Registered2014-11-08
ls LV_everywhere
lv Saldejums >> thursday september 28 - 18:56

Visus šīs spēles plānus izjauca 2 traumas īsā laikā. Uzvara dotu pārsvaru pār 3. vietu un mazliet drošāku turpmāko dzīvi. Zaudējuma dēļ tagad visas spēles būs svarīgas, jo ir divi ļoti abi sekotāji.

Dēļ diviem traumētiem sākumsastāva spēlētājiem, nepieciešams Dāvis Zonne, diemžēl, viņš vēl mācās pats aizsiet apavus, tāpēc šosezon nespēlēs.

lv Saldejums
User
Registered2014-07-28
lv FC BARONS/Lido
lv Saldejums >> friday september 29 - 19:17

Pateicoties Didzim, izdomāju nākamajā transfēru logā sameklēt un nopirkt vairākus Zonnes. Būs man kluba talismani, kurus trenēt līdz sirmam vecumam. :D

lv Saldejums
User
Registered2014-07-28
lv FC BARONS/Lido
lv Ivītis >> tuesday october 3 - 05:35

3. kārtā - 7 uzvaras un 2 neizšķirti. Tas tā kā mazliet negaidīti šādā konkurencē.

lv Ivītis
User
Registered2014-10-19