League of Montenegro season 48 [2]

Forum: League forum rss-feed

Discuss your league, who are the favorites to win the league this season? Who will be promoted/relegated, how are you doing in the cup?

Return to forum index

Uspesi u sezoni 25 (2)

me Nikica >> tuesday july 26 - 12:59
Iskoristio bih ovu priliku da kažem da je moja ekipa ušla u finale U21 kupa Crne Gore, nakon što smo u polufinalu izbacili ekipu Pljevlja #3 sa 5:2 iako ta ekipa u Prvoj ligi za mlade na 13 utakmica ima 13 pobeda. Poželeo bih sreću ekipi Rudar Pljevlja u finalu. Naravno velika podrška za ekipu La Maggica koji su moji favoriti za prolaz u prvu ligu. Nadam se da ćemo zajedno naredne sezone igrati u toj prvoj ligi.
me Nikica
Newbie
Registered2016-05-23
rs Zmajov >> wednesday september 7 - 10:16
Hvala na podrsci ,prosla sezona je lepo zapoceta ali malo ne srecno zavrsena.Postavili smo visoke ciljevi,stigli smo do polufinala kupa i osvojeno je visoko 2go mesto iako nisu dovodjena pojacanja.Ove sezone stremimo ka tom prvom mestu i direktnom plasmanu u najvisi rang nase zemlje.Nadam se da ce nasi navijaci doci na utakmcie Berana i pomoci velikom timu da pravi velike uspehe kakve su pravili prethodnih sezona.Nikici mogu samo pozeleti srecu i da se drzi,jeste jaka liga ali sam uveren da ce se izboriti medju najboljima :))
rs Zmajov
User
Registered2015-09-14