League of Poland season 12

Forum: League forum rss-feed

Discuss your league, who are the favorites to win the league this season? Who will be promoted/relegated, how are you doing in the cup?

Return to forum index

Sezon II (172)


pl EGS >> saturday may 11 - 16:48
jeszcze Ci przeszkadza to?:) to tak jakby medal to moze juz zostanie.
pl EGS
User
Registered2013-02-05
pl Tomplus >> saturday may 11 - 18:00
@Nurek
To nie bug ani Bug tylko tak ma być, po nazwie będą medale, trofea jakie klub zdobył.

Acz pewnie do czasu aż się nie będą mieścić, wg mnie coś takiego powinno być w galerii klubowej :p
pl Tomplus
User
Registered2013-02-08
pl Sarmacja Będzin
pl Anomander >> sunday may 12 - 08:31
@Tomplus

Ciekawa analiza :)

Jednak wątpię, by i w tym sezonie udało mi się wygrać :P Za bardzo stawiam na młodzież, dziadków się pozbywam gdy dobijają do 27 lat, by móc jeszcze na nich dobrze zarobić.

Celem na ten sezon dla mnie jest top 8, tak aby zakwalifikować się do LE. Za dwa sezony jak moje juniorki dobiją do 2,5+ gwiazdki to zacznę walczyć o wyższe pozycje.
pl Anomander
User
Registered2013-03-05
pl Tomplus >> sunday may 12 - 10:07
@Anomander
Myślę że z sezonu na sezon poziom zawodników rośnie i 2,5 w 1 lidze to nie długo będzie za mało. Sam to odczułem w tym sezonie.
pl Tomplus
User
Registered2013-02-08
pl Sarmacja Będzin
pl Anomander >> sunday may 12 - 10:18
Nie bierzesz pod uwagę jednego - dziadki w końcu zaczną tracić umiejętności w wieku około 29 lat, więc skończy się opieranie na nich składu. A ceny graczy 2,5+ gwiazdkowych są kosmiczne, nawet jak mają oni 26 lat lub więcej.

Nowi zawodnicy nie rosną na drzewach - wraz z niedawnym wzrostem cen w ciągu jednego sezonu dasz radę stworzyć 1 zawodnika za 150 kredytów. Chyba, że kupisz kupon VIP to wtedy możesz stworzyć dwóch za 150 lub jednego za 250. I koniec, w końcu będzie trzeba opierać skład na juniorach, których szkolenie do 3 gwiazdek zajmie 2-3 sezony - będą oni mieli wtedy 21-22 lata i do emerytury spokojnie do 4-5 gwiazdek dobiją.
pl Anomander
User
Registered2013-03-05
pl Nurek >> sunday may 12 - 12:47
Mi ten medalik oczywiście nie przeszkadza, ale trochę głupio to wygląda. Tak jakby było dwóch mistrzów jednocześnie. W tabeli powinien być zaznaczony tylko ostatni mistrz, a reszta wymieniona w historii ligi.
pl Nurek
User
Registered2013-02-05
pl KS Nurki
pl Tomplus >> sunday may 12 - 13:17
@Anomander
fakt... ale wg mnie najważniejsze to mieć równowagę aby w meczach grali i Ci doświadczeni, i Ci bez doświadczenia. W kazdym razie, dla juniora nasza liga to około 270pkt doświadczenia jeżeli ma 700pkt to oznacza że jest dobrym zawodnikiem, bo same parametry nic nie dają, moze być piłkarz z 10 gwiazdkami, a będzie gorszy niż ten z 3 jeżeli nie ma doświadczenia.

Dlatego starzy nadal będą w ceni, skill będzie spadał, ale doświadczenie nadal utrzyma się.
pl Tomplus
User
Registered2013-02-08
pl Sarmacja Będzin