League of Poland season 12

Forum: League forum rss-feed

Discuss your league, who are the favorites to win the league this season? Who will be promoted/relegated, how are you doing in the cup?

Return to forum index

S III - Puchary europejskie (10)

pl Anomander >> saturday may 18 - 04:07
http://rockingsoccer.com/pl/football/forum/1?topic=1659&posts=2

Dyskusje na temat tych rozgrywek możecie prowadzić w temacie wyżej, ponieważ większość użytkowników częściej zagląda na główne forum.
pl Anomander
User
Registered2013-03-05
pl Tomplus >> sunday june 2 - 12:13
Piszę tutaj bo temat dot. Ligi 1,
Dopiero teraz zauwazyłem że straciliśmy dwa miejsca w LE na rzecz wyższych pozycji startowych w LM w kolejnym sezonie. Chociaż i tak mamy dużo bo tyle samo co Anglicy, Hiszpanie, ale Holendrzy mają tylko 4 pozycje.

Teraz mnie ciekawi czy w kolejnych sezonach to ilość pozycji do LM i LE będą zależeć od sukcesów w klubów w tych rozgrywach.
pl Tomplus
User
Registered2013-02-08
pl Sarmacja Będzin
pl Nurek >> sunday june 2 - 14:52
Powinien być ranking wzorowany na tym robionym przez UEFA, ale na razie jakoś go nie widzę. W rankingu państw obok ilości graczy są jakieś punkty, ale wszyscy mają zero, więc nie wiem jak to działa.
pl Nurek
User
Registered2013-02-05
pl KS Nurki
pl Tomplus >> sunday june 2 - 21:48
Może jest i będzie dopiero od 4 sezonu?
pl Tomplus
User
Registered2013-02-08
pl Sarmacja Będzin
pl Lauri >> thursday june 13 - 12:31
Pionier - Barcelona 4:0..Messi nie istniał! :D

i tak powinno być w 1 rundzie :/ teraz nerwy czy uda się wyciągnąć jeszcze coś w tej grupie.
pl Lauri
User
Registered2013-02-10
pl Lauri >> friday june 21 - 12:33
"Otrzymałeś zł21 300 za grę przeciwko Turun Jyrät w rozgrywkach: European League"

wiem, że LM to nie LE, ale żeby dostawać 10x mniej za spotkanie to lekkie niedopatrzenie...


3:1 :D myślałem, że nic nie ugram, a tu jest jakaś szansa
pl Lauri
User
Registered2013-02-10
pl Nurek >> friday june 21 - 12:35
To już o tym pisałem, tylko w wątku na forum polskim. Granda! Jedyny zysk z LE jaki mam to wzrost popularności i kasa za bilety, dobre chociaż to. Premie za występy to mi nawet na waciki by nie starczyły.
pl Nurek
User
Registered2013-02-05
pl KS Nurki
pl EGS >> friday june 21 - 12:39
i to w fazie pucharowej gdzie kasa wieksza powinna byc.
pl EGS
User
Registered2013-02-05
pl Lauri >> friday june 21 - 12:42
Gdzieś mi to musiało umknąć, wybacz :D

za 1 mecz w LM to dostałem ponad 700k z tego co pamiętam. Z biegiem czasu zaczną się tworzyć strasznie duże różnice pomiędzy drużynami i najlepsi będą nie do złapania jeżeli dobrze manager będzie nimi zarządzał.
pl Lauri
User
Registered2013-02-10
pl Tomplus >> friday june 21 - 17:03
Może Vicent pomyślał o tym i będą jakieś premie wyrównawcze.
pl Tomplus
User
Registered2013-02-08
pl Sarmacja Będzin