League of Poland season 12

Forum: League forum rss-feed

Discuss your league, who are the favorites to win the league this season? Who will be promoted/relegated, how are you doing in the cup?

Return to forum index

Wypożyczenia zawodników (5)

pl Tomplus >> friday december 20 - 12:01
Anomander poruszył temat problemu z wypożyczeń zawodników.

Zdanie ode mnie jest takie, że najlepiej wypożyczać zawodników do drużyn które chcą naszych zawodników i będą potrzebni, a nie jako zmiennicy zmienników.

Ja staram się i do tej pory udaje się fajnie wypożyczać zawodników do drużyn które chcą pożyczyć zawodnika jako wzmocnienie składu a nie jako rezerwowego.
pl Tomplus
User
Registered2013-02-08
pl Sarmacja Będzin
pl zmarek >> friday december 20 - 12:34
Ja się zgadzam z tym co pisał Nurek w temacie o stworzonych zawodnikach. Największa przewaga vipów to już nawet nie ilość otrzymywanych kredytów na dzień, a większa ilość zawodników do wypożyczenia oraz wystawienia na listę transferową.

My możemy wystawić 2 zawodników na sprzedaż/wypożyczenie na 24 godziny, natomiast mając vipa można w zależności od poziomu wystawić 4, 6 lub 10 zawodników.

Ja chcąc się pozbyć kilku niemieszczących się z składzie zawodników oraz kilku na których chcę zarobić w ogóle nie myślę o wypożyczeniach, bo najzwyczajniej w świecie szkoda mi limitu.
pl zmarek
Newbie
Registered2013-02-09
pl Nurek >> friday december 20 - 13:02
A jak się licytacja przedłuża do czwartej rundy kilka razy, to może nawet okienka transferowego w przerwie między sezonowej zabraknąć ;) Mi się raz tak prawie zdarzyło, ledwo zdążyłem i ostatni zawodnicy byli do kupienia już po zamknięciu okienka. Do tego wszyscy się rzucają pierwszego dnia na zakupy i licytują jak leci, tak więc zawodnicy często mają podbitą cenę. Ci co mogą od razu wystawić więcej zawodników na sprzedaż mają przewagę. Później już jest trudniej pozbyć się zawodnika za, nie ukrywajmy, zawyżoną cenę.
pl Nurek
User
Registered2013-02-05
pl KS Nurki
pl Nurek >> friday december 20 - 13:20
Kurde, wątek o wypożyczeniach a ja o transferach. Musze popracować nad samokontrolą i dyscypliną ;)

Ja jak do tej pory nie miałem żadnych problemów z moimi wypożyczonymi piłkarzami. Wszyscy grali regularnie. Czasami zdarzało się, że grali też w U21 (ale nie tylko tam), dlatego staram się teraz wypożyczać tylko graczy powyżej 22 roku życia.

W ostatnim sezonie mój napastnik Zbikowski pomógł trzecioligowej drużynie z Niemiec w awansie do drugiej ligi i przy okazji został królem strzelców. Mam nadzieję, że choć połowę tej skuteczności pokaże w polskiej pierwszej lidze.
pl Nurek
User
Registered2013-02-05
pl KS Nurki
pl Tomplus >> friday december 20 - 13:39
Ja osobiście nie mam nic przeciwko jeżeli wypożyczam <=21 pilkarza i że gra w juniorach, mnie często się zdarza że wszyscy juniorzy przy grze 12 zawodników na kolejkę nie wyrabia i zostają smutasy bez wyrobionej normy spotkań.
pl Tomplus
User
Registered2013-02-08
pl Sarmacja Będzin