League of Poland season 12 [6.5]

Forum: League forum rss-feed

Discuss your league, who are the favorites to win the league this season? Who will be promoted/relegated, how are you doing in the cup?

Return to forum index

Tabela (8)

pl King TomB >> monday june 10 - 13:18
Widzę chłopaki,że Sarmata Dobra góruje nad innymi klubami jak myślicie zdobędę mistrzostwo ligi 6.5?Myślę,że nie musimy sobie na to pytanie odpowiadać gdyż między moim klubem a waszym jest................duuuuuuuuuuża przepaść:)Oczywiście nie poddawajcie się może wam się uda przynajmniej raz mnie pokonać:)W lidze 6.5 widzę małe podobieństwo,co ja mówię jest tak samo jak w T-Mobile Ekstraklasie.Sarmata Dobra jest jak Legia góruje w tej lidze i mam nadzieje że gdy awansuje do wyższych rozgrywek nadal tak będzie,możecie się ze mną nie zgodzić,ale wtedy spójrzcie jeszcze raz na tabelę i się zastanówcie:)Szukam klubów które z chęcią kreowały by nowe gwiazdy Rocking Soccer i tu mam do was wielką prośbę zapraszajcie mnie do znajomych,bo jeśli jesteście u mnie w znajomych to macie większą szanse na wypożyczenie zawodnika z mojego klubu,a kto wie może i nawet będziecie go mogli wykupić:)Szukam menadżerów z którzy mają pojęcie jak się prowadzi klub i jak dobrze go rozwinąć.Możemy ze sobą wymieniać zawodników jeśli zajdzie taka potrzeba wystarczy się do mnie odezwać a ja wszystko rozpatrzę.Kto wie może będziemy jak Legia&Pogoń?Chciałbym tego:)
pl King TomB
Newbie
Registered2013-04-27
pl Bemek >> saturday june 15 - 11:05
Uważaj abyś w piórka nie obrósł za szybko. Gwarantuje Ci że niedługo czkawką Ci się odbije Twój awans do wyższej klasy. Nie masz zaplecza młodych graczy aby na parę sezonów iść ostro do przodu. W wyższej klasie rozgrywkowej drogo zapłacisz za odmłodzenie składu. Niemniej życzę Ci powodzenia. Wygraj tą 6stą ligę i przyj do przodu
pl Bemek
Newbie
Registered2013-05-05
pl King TomB >> sunday june 16 - 08:15
Mam kilku perspektywicznych graczy których wypożyczam,aby zdobywali doświadczenie więc myślę,że jakoś sobie dam rade w wyższych ligach,ale dzięki,że mnie sprowadziłeś na ziemie:)
pl King TomB
Newbie
Registered2013-04-27
pl King TomB >> monday july 1 - 13:01
Widzę,że moje przewidywania się sprawdziły:DOBRA,DOBRA nad miastami tutaj rządzą Dobermani,to się czuje to się wie,że SARMATA w górę pnie!!!Musiałem trochę dać upust emocją:)
pl King TomB
Newbie
Registered2013-04-27
pl Supercot >> tuesday july 9 - 13:08
Witam, ja z innej beczki jak zglosic druzyne do ligi u21 ?
pl Supercot
Newbie
Registered2013-05-23
pl King TomB >> wednesday july 10 - 07:16
Wchodzisz w Akademie i klikasz w zakładkę U-21 jak już wejdziesz to klikasz utwórz drużynę albo coś takiego:)
pl King TomB
Newbie
Registered2013-04-27
pl Supercot >> wednesday july 10 - 14:54
Czy tzeba miec pakiet vip ? Bo u mnie tegp tam nie ma ...
pl Supercot
Newbie
Registered2013-05-23
pl King TomB >> saturday august 31 - 09:19
Nie trzeba.
pl King TomB
Newbie
Registered2013-04-27