League of Poland season 16

Forum: League forum rss-feed

Discuss your league, who are the favorites to win the league this season? Who will be promoted/relegated, how are you doing in the cup?

Return to forum index

Sezon 17 - dyskusja ogólna (36)


pl gothart >> monday june 29 - 18:13
Trzy razy prowadziłem i trzy razy traciłem prowadzenie. Chociaż zważywszy na fakt, że rywal nie strzelił karnego, to i tak wynik mogę zapisac na plus. Na medalu mi nie zależy, ale w pucharach chciałbym zagrać.
pl gothart
Newbie
Registered2013-06-16
pl Nurek >> monday june 29 - 19:34
Musiałbyś mieć sporego pecha, żeby nie zagrać w pucharach.
pl Nurek
User
Registered2013-02-05
pl KS Nurki
pl Sidney68 >> tuesday june 30 - 15:15
A ja sobie zagram w Pucharze Trampkarskim...i tak jak Nurek będę bardzo sławny wszędzie ;))) Szkoda mi Damiano bo nie wytrzymał presji !!! A u mnie najlepszy sezon od lat....dopiero jutro ostatni mecz pokaże które mam miejsce na pudle !!! W U-21 wygrałem ligę w podskokach i mam kilku grajków w czubie Statystyk !!!! Od kilku sezonów nie kupiłem żadnego gracza i gram tylko tym co mam. I to jest precedens na skalę światową ;)))
pl Sidney68
User
Registered2013-01-26
pl ŁKS Łódź
pl gothart >> tuesday june 30 - 21:00
Jutro w ostatniej kolejce trzy drużyny powalczą o brązowy medal. Przyjdzie mi powalczyć z dwoma największymi legendami polskiego rockingsoccer :)

Ostatnio zauważyłem, że mój podstawowy skład zarabia o jakieś 250tys mniej od składu Nurka (pensja, która widnieje przy symulacji meczowej)
pl gothart
Newbie
Registered2013-06-16
pl gothart >> wednesday july 1 - 20:55
No i mam już cały komplet medali :)
pl gothart
Newbie
Registered2013-06-16
pl Zabrzu >> thursday july 2 - 16:10
Gdyby nie bramki to wynik identyczny jak w zeszłym sezonie ;)

Swoją drogą, nie wierzyłem już w utrzymanie, jednak znalazłem skuteczne ustawienie i jakoś poszło :)

Gratulację dla czołówki.
pl Zabrzu
User
Registered2013-04-26
pl Gamonie FC