League of Poland season 16

Forum: League forum rss-feed

Discuss your league, who are the favorites to win the league this season? Who will be promoted/relegated, how are you doing in the cup?

Return to forum index

Sezon 25 (113)


pl Nurek >> friday august 19 - 19:07
Dobrze, że chociaż zagram w LE po takim nijakim sezonie (dzięki Azmo, że wygrałeś PP ;)). Myślę, że już różnicy bramek nie zaprzepaszczę. Nie lubię takich sezonów gdzie niby dobrze mi idzie w jakiś rozgrywkach (LE i PP), ale i tak odpadam. W lidze mi w ogóle nie szło, za to końcówka to prawie same zwycięstwa. Ogólnie lubię jak mi idzie (wiem, że z drużyną jest OK), albo mam cały sezon w plecy (czyli trzeba coś zmienić). Po takim sezonie to nawet nie wiem co dalej robić.

Gratulacje Anomander za Mistrza!
pl Nurek
User
Registered2013-02-05
pl KS Nurki
pl Trxior >> friday august 19 - 19:16
Woah.. 9-0, najwyższy wynik u nas? Nie spodziewałem się, że jeszcze ktoś jest w stanie coś takiego zagrać przy tym poziomie w lidze.

Azmo, będzie ciężko. Ani razu nie będę chyba rozstawiony, więc dużo zależy też od szczęścia w losowaniu. Mam nadzieję, że uda się jeszcze zrobić kilka transferów, żeby wzmocnić skład i ugrać chociaż trochę punktów do rankingu. Być może i na przyszłe sezony.
pl Trxior
User
Registered2013-04-20
pl La Zabawa
pl Azmo >> friday august 19 - 19:27
Proszę bardzo Nurek. Zdecydowanie chciałem byś znowu grał w LE, bo w Europie prezentujesz zawsze solidny poziom ;)
pl Azmo
Newbie
Registered2013-05-11
pl Vincente >> saturday august 20 - 02:21
Azmo tak płakałeś że nie możesz wygrać pucharu że wygrałeś go 3 raz z rzędu. Gratki panowie. Ja jak zwykle środek albo dół tabeli. Ciągle jeszcze buduje zespół
pl Vincente
User
Registered2014-05-29
pl Azmo >> saturday august 20 - 12:28
Bo ja lubie serie. Jak przez 5 kolejnych sezonów odpadałem w ćwierćfinale, tak teraz triumfy mi się spodobały :P
Podobnie mam nawet w LE, bo poza 1/16 wyjść nie moge :/
pl Azmo
Newbie
Registered2013-05-11
pl Mateusz >> saturday august 20 - 18:00
Remis na otarcie łez. Gratulacje za ten sezon i powodzenia w pucharach :)
pl Mateusz
User
Registered2015-08-02
pl Vordum >> saturday august 20 - 18:57, Edited saturday august 20 - 20:54
11 miejsce w debiutanckim sezonie..
4 strzelec w lidze
6 i 9 podający
chyba nie jest źle :D
pl Vordum
User
Registered2013-06-12
pl Wolni Kłaj
pl Azmo >> saturday august 20 - 19:58, Edited saturday august 20 - 20:03
Miłe zakończenie sezonu przekonująco pokonać mistrza u siebie :D

Sezon jak najbardziej udany, kolejny brąz (dawno nie było) i mój upragniony puchar. Gonie Anomandera i Nurka w liczbie ich w gablocie :P

Teraz w LE trzeba w końcu sie pokazać!

A jako selekcjoner zdecydowanie cieszy mnie klasyfikacja strzelców i dwa pierwsze miejsca naszych napastników :)
pl Azmo
Newbie
Registered2013-05-11