League of Poland season 23

Forum: League forum rss-feed

Discuss your league, who are the favorites to win the league this season? Who will be promoted/relegated, how are you doing in the cup?

Return to forum index

[Sezon IV] Ogólna dyskusja (163)


pl EGS >> saturday august 24 - 11:29
Lauri pomogę Ci szukac Nurka;)
pl EGS
User
Registered2013-02-05
pl Tomplus >> saturday august 24 - 11:55
ja tutaj walczyłem o remis, a tutaj sromotna porażka w tym sezonie, a tak pięknie zapowiadał się sezon na początku.

Nurek powoli rozpędzał swoją lokomotywę, ale jak rozpędził to nie ma zmiłuj i pojechał po wszystkich aż do 1 miejsca! Respekt, fantastyczna wygrana!

przypomniał mi się 1 sezon.
pl Tomplus
User
Registered2013-02-08
pl Sarmacja Będzin
pl Nurek >> saturday august 24 - 12:00
Dzięki Tomplus ;) Nie przyłączasz się do Lauriego i EGSa?
pl Nurek
User
Registered2013-02-05
pl KS Nurki
pl Ace >> saturday august 24 - 12:29, Edited saturday august 24 - 12:31
Ale jaja! Wojskowi w LIDZE MISTRZÓW!! A do niedawna ledwo łapałem się na ligę europy. Nawet nie marzyłem o LM.

Co do mistrzostwa, to rzeczywiście sensacja. Granit prowadził cały sezon a w ostatniej kolejce stracił majstra!

Dodatkowy szacun dla Nurka, bo jego drużyna nie jest "gwiazdkowo" najmocniejsza, co oznacza, że wygrał taktyką. A więc jest dobrym managerem!
pl Ace
User
Registered2013-02-09
pl EGS >> saturday august 24 - 12:33
Przyznac trzeba ze Nurek ma mocną ekipe i za końcówkę sezonu zasłużył na mistrzostwo. Ja znowu podium, wygralem w tym sezonie PP wiec nie tak calkiem stracony sezon.
pl EGS
User
Registered2013-02-05
pl Nurek >> saturday august 24 - 12:34
Gratki Ace! Mam nadzieję, że powalczysz i zdobędziesz sporo punktów do rankingu dla Polski. Może uda nam się odzyskać cztery miejsca w Lidze Mistrzów, żeby się nie okazało, ze przyszły sezon jest ostatnim, w którym jesteśmy tak licznie reprezentowani.
pl Nurek
User
Registered2013-02-05
pl KS Nurki
pl St. Pauli >> saturday august 24 - 14:58
Nurek gratulacje znakomita końcówka sezonu!
A wszystkim którzy nas będą reprezentować w Europie życzę powodzonka bo przyda nam się taki impuls może w postaci mistrza LM ?? :D
pl St. Pauli
Newbie
Registered2013-06-01
pl Nurek >> saturday august 24 - 15:30
Dzięki Patryk :)
pl Nurek
User
Registered2013-02-05
pl KS Nurki
pl Lauri >> saturday august 24 - 19:40
I kolejny sezon za nami. 1 punkt rozstawił miejsca 1-3 oraz 13-15 :)
Gratulacje dla nowego mistrza i słowa wsparcia dla EGSa u którego frustracja musi sięgać zenitu.
Gratulacje również dla naszego treneiro reprezentacyjnego, który zadebiutuje w LM :)

sezon ogórkowy czas zacząć :P
pl Lauri
User
Registered2013-02-10
pl EGS >> saturday august 24 - 20:37
Lauri nA tekst frustracji masz racje. smutrk, zal, smiech, w dodstky w realu porażka . w następnym sezonie bedzie zemsta .
pl EGS
User
Registered2013-02-05
pl Nurek >> saturday august 24 - 22:29
Skoro sezon ogórkowy, to ja lubię takie mocno kiszone, a mi na około wszyscy serwują małosolne :/

Mam nadzieję, że ta wskazówka nie naprowadzi Lauriego i EGSa na mój trop, bo lubię swoje nogi przytwierdzone do tyłka ;)
pl Nurek
User
Registered2013-02-05
pl KS Nurki
pl Tomplus >> sunday august 25 - 07:19
Oj tak, będzie walka na całego!! :)
pl Tomplus
User
Registered2013-02-08
pl Sarmacja Będzin
pl Lauri >> sunday august 25 - 11:31
Nurków w Łodzi nie może być dużo..znajdziemy Cię!
obiecałeś nie atakować mistrza! ;(


;)
pl Lauri
User
Registered2013-02-10
pl Nurek >> sunday august 25 - 14:30
Ja nic nie obiecywałem ;p Ja tylko wyrażałem swoje wątpliwości, ale jednak się udało :) Jeżeli chcesz mnie szukać w Łodzi, to powodzenia :D
pl Nurek
User
Registered2013-02-05
pl KS Nurki