League of Poland season 23

Forum: League forum rss-feed

Discuss your league, who are the favorites to win the league this season? Who will be promoted/relegated, how are you doing in the cup?

Return to forum index

[Sezon IV] Ogólna dyskusja (163)


pl Tomplus >> sunday august 25 - 16:28
Po prostu liga zrobiła się trudniejsza, nie ma hop siup, ale stagnacja w menadżerowaniu źle kończy się, a tak ja zrobiłem w tym sezonie.

Pierwsza połowa super, a druga... kryzys i zamiast LM mam tylko LE.
pl Tomplus
User
Registered2013-02-08
pl Sarmacja Będzin
pl Ace >> monday august 26 - 21:46
Widać, że czołówka odstaje od reszty ligi. 10 punktów różnicy, to nie przypadek. Niestety następny sezon zapowiada się podobnie, czyli trzy drużyny walczą o mistrzostwo a reszta o puchar europy.
pl Ace
User
Registered2013-02-09
pl Nurek >> tuesday august 27 - 11:30
Przy takich wynikach jak w naszej lidze, to myślę, że więcej niż trzy drużyny powalczą o mistrzostwo. Według mnie Nurki, Granit, Pionier, Sarmacja, Wojskowi, Zagłębie Lubin i Kosiarze podzielą się miejscami w czołówce. Poczekajmy jeszcze na koniec okienka transferowego. Wtedy będzie można coś więcej powiedzieć.
pl Nurek
User
Registered2013-02-05
pl KS Nurki
pl Mikro00 >> tuesday august 27 - 15:17
Dodaj jeszcze Torun
pl Mikro00
User
Registered2013-05-22
pl Nurek >> tuesday august 27 - 16:38
Zobaczymy czy Torun się wzmocni. Ma niezły skład, ale raczej nie na walkę o mistrza. Może powalczy o miejsce w LE, choć kto to wie co się będzie działo?
pl Nurek
User
Registered2013-02-05
pl KS Nurki
pl Anomander >> tuesday august 27 - 16:58
Nie ma co gdybać na razie tak naprawdę, dopiero po zamknięciu okienka będzie można oceniać szanse na wygranie ligi.

Dwóch zawodników w okolicach 3-4 gwiazdek może diametralnie zmienić siłę drużyny, a takich jest pełno na rynku.
pl Anomander
User
Registered2013-03-05
pl WZL >> wednesday august 28 - 06:36
ja sie rozsprzedalem i nie bedzie walki o mistrzostwo :) raczej walka o utrzymanie :D
pl WZL
User
Registered2013-03-04
pl Nurek >> friday august 30 - 09:45
Nie będzie derbów Łodzi w przyszłym sezonie :/ TheBeściaki pierwszym zespołem, który się utrzymał w pierwszej lidze po barażach!
pl Nurek
User
Registered2013-02-05
pl KS Nurki
pl Wojtas >> friday august 30 - 18:01
Tylko Toruń nowy w lidze, udało mi się z Legnicą. Cieszę się, chociaż bez różnicy, w której lidze gram, w 1. raczej walka o utrzymanie znowu mnie czeka, a w 2. przy walce o awans miałbym większe pieniądze z praw TV, ale mniejsze zarobki na meczach, mniej kibiców z racji mniejszej popularności klubów przychodziłoby na mecze.
pl Wojtas
Newbie
Registered2013-01-16
pl Ace >> friday august 30 - 19:09
Gratuluję Wojtku! Szkoda by było, gdybyś odpadł z ligi.
pl Ace
User
Registered2013-02-09
pl Lauri >> friday august 30 - 19:47
Rownież się dołączam do gratulacji!
pl Lauri
User
Registered2013-02-10
pl Nurek >> saturday august 31 - 09:10
Gratki Wojciech! Generalnie dla pierwszej ligi lepiej, że zostałeś, ze względu na popularność Twojego klubu.

Czyli w tym sezonie będzie tylko jeden beniaminek.
pl Nurek
User
Registered2013-02-05
pl KS Nurki
pl Wojtas >> saturday august 31 - 11:43
Dzięki!
W przyszłym sezonie(szóstym) będę grał prawdopodobnie samymi wychowankami. Teraz jeszcze nie, bo za słaby skład bym miał :D
pl Wojtas
Newbie
Registered2013-01-16