League of Poland season 23

Forum: League forum rss-feed

Discuss your league, who are the favorites to win the league this season? Who will be promoted/relegated, how are you doing in the cup?

Return to forum index

Sticky Kolejne sezony w RS-71 (3384)


pl Katian >> saturday april 27 - 19:36

Allocer Ty chcesz drugie miejsce zająć z bramkarzem 14 gwiazdek? xD Ta liga jest coraz słabsza, ale bez przesady.

pl Katian
User
Registered2013-06-16
pl Biały Legion
pl Sidney68 >> sunday april 28 - 06:53

Piękna końcówka sezonu. Ostatnia kolejka i walka o podium dwóch ekip. Będzie się działo  !

pl Sidney68
User
Registered2013-01-26
pl ŁKS Łódź
pl Nefix >> sunday april 28 - 09:39

Ty Sidney o co Ci chodziło z tym 2 miejscem XD

pl Nefix
User
Registered2013-09-19
pl Twierdza Wrocław
pl Sidney68 >> sunday april 28 - 11:28

Taki trochę żarcik. Po prostu można przecież kogoś poprosić żeby odpuścił sobie meczyk. Oczywiście w granicach na jakie pozwala System :)

pl Sidney68
User
Registered2013-01-26
pl ŁKS Łódź
pl Mich >> sunday april 28 - 14:25

Uff upiekło mi się w tym sezonie, mam nadzieję że nie będę chłopcem do bicia w następnym sezonie, czas pokaże...

pl Mich
User
Registered2020-06-30
pl RKS Znicz Radziłów
pl Allocer >> sunday april 28 - 19:44

Katian, a Ty jesteś świadomy, że ta gra tak nie działa? Czy może muszę Cię uświadomić, że mój "14 gwiazdkowy bramkarz" ma 4 miejsce wśród czystych kont? I ma 4 czyste konta więcej niż twój 24 gwiazdkowiec?

pl Allocer
User
Registered2013-09-29
pl Poland Alloces Force
pl Vordum >> sunday april 28 - 20:24, Edited sunday april 28 - 20:24

Może i ma, ale nadal masz straconych więcej bramek niż ja czy nawet LZS, z lepszym bramkarzem byłoby mniej straconych goli a co za tym idzie np mecze które zremisowales mógłbyś wygrać, a te które przegrała mógłbyś chociaż zremisować. 

pl Vordum
User
Registered2013-06-12
pl Wolni Kłaj
pl Allocer >> monday april 29 - 09:40

Nie. Do połowy sezonu i kontuzji głównego pomocnika byłem na 3 miejscu i miałem mniej straconych bramek niz wy wszyscy. Nie chce mi się wdawać w polemikę, każdy gra jak ma ochotę, ale po prostu nie zgadzam sie z waszym twierdzeniem, a jako dowód macie statystyki mojego "14 gwiazdkowego" bramkarza. Miałby je sporo lepsze, gdyby nie kontuzja mojego "ronaldo".

pl Allocer
User
Registered2013-09-29
pl Poland Alloces Force
pl Sidney68 >> monday april 29 - 17:01

W piłkę gra 11 kopaczy a nie jeden. Chociaż tutaj rzeczywiście wyautowanie najlepszego gracza może zrobić ogromną różnicę w wynikach. Tak to jest tu rozpisane. Algorytmy rządzą  :)

pl Sidney68
User
Registered2013-01-26
pl ŁKS Łódź
pl MAT >> monday april 29 - 19:36

Gwiazdor robi różnicę w 2/3 meczach jeśli jest wyraźnie lepszy od innych z moich obserwacji. Nie daje to gwarancji lepszego wyniku, ale ją znacząco zwiększa.

pl MAT
User
Registered2014-06-04
dk Mystic Warrior Copenhagen
pl Katian >> tuesday april 30 - 12:51

Fascynujące jak typ, który dopiero co się spłakał, że nie może nigdy nawet drugiego miejsca zająć uświadamia gracza, który zdobył 5 razy mistrzostwo. Dobrze, że masz tego kozak bramkarza, bo byś spadł z ligi bez niego. Jak Ty nawet podium nie wyciągnąłeś jak trzeci zespół grał już calutki sezon na automacie, a treningi to robiłem jak gracze mieli ponad 20k doświadczenia, a raz w trakcie sezonu to nawet ponad 40k mieli.

A gdyby nie kontuzja, to byś w ogóle mistrzem świata został. Weź, bo się zbłaźniasz po całości.

pl Katian
User
Registered2013-06-16
pl Biały Legion
pl Sidney68 >> tuesday april 30 - 16:18

Każdy inaczej patrzy na swój los. Są dobre kluby i średnie. Reszta to statyści. Ja kiedyś grając spara przegrałem 21:3. Ale to rzeczywiście był koks. Wystarczy u Was popatrzeć na tabelę z ostatnich kilkunastu sezonów.  Jest jakaś powtarzalność i o czymś to świadczy. 

pl Sidney68
User
Registered2013-01-26
pl ŁKS Łódź
pl Allocer >> tuesday april 30 - 20:25

Katian, ja się spłakałem? to może przewiń te 225 stron i poczytaj swoje narzekania? Albo opowiedz nam, jak to zbudowałeś sam ten wielki klub przejmując Anomandera? Chętnie posłucham ;)

pl Allocer
User
Registered2013-09-29
pl Poland Alloces Force
pl Vordum >> tuesday april 30 - 21:42

Gwoli ścisłości, Katian to akurat przejął klub po Azmo.

pl Vordum
User
Registered2013-06-12
pl Wolni Kłaj
pl MAT >> tuesday april 30 - 22:11, Edited tuesday april 30 - 22:14

Przegrałem finał Ligi Europy. Tak niewiele brakło do karnych. Szanse na zdobycie wynosiły 10% bez dogrywki czy karnych. Więc i tak nieźle. Jestem zadowolony z wyniku. [Ale jednak ten lekki niedosyt pozostał :( ]

40% szans na karne było.

Nie wiem czy kolejna szansa się trafi :O

pl MAT
User
Registered2014-06-04
dk Mystic Warrior Copenhagen