League of Poland season 23

Forum: League forum rss-feed

Discuss your league, who are the favorites to win the league this season? Who will be promoted/relegated, how are you doing in the cup?

Return to forum index

[Sezon IV] Ogólna dyskusja (163)


pl Anomander >> wednesday august 21 - 14:58
Ten nowy silnik meczowy mnie nienawidzi. Wygrywam lub remisuje mecze, które powinienem przegrać. A remisuje lub przegrywam mecze z drużynami z dolnej części tabeli.

Nawet z czerwoną kartką u przeciwnika nie mogłem im strzelić bramki - bramkarz junior w życiowej formie wszystko bronił.
pl Anomander
User
Registered2013-03-05
pl Tomplus >> wednesday august 21 - 16:08, Edited wednesday august 21 - 16:09
@Anomander
Sarmacja - Kotwica -> przypadek identyczny jak u Ciebie.
Vicent chyba nie powiedział nam wszystkiego o silniku, bo to tak jakby jeszcze był parametr: MOTYWACJA czy coś takiego na dany mecz zawodników.
Spisują się lepiej zawodnicy grając z silniejszym, niż grając z słabszym. Albo po prostu słabszy rywal dostaje jakiegoś bonusa do gry z silniejszym.
pl Tomplus
User
Registered2013-02-08
pl Sarmacja Będzin
pl ViciPL >> wednesday august 21 - 17:58
Tomplus spokojnie dasz sobie radę ze mną.

Moja drużyna jest słabiutka i biedna :(

Naszym celem było utrzymanie w lidze , które chyba mi sie udało :)

Fajnie że czasami robię kilka niespodzianek.

Napewno jutro Cracovia też spróbuje jakąś zrobić.
pl ViciPL
User
Registered2013-03-28
pl Anomander >> thursday august 22 - 15:20
W końcu pewne miejsce w eliminacjach do LE :)
pl Anomander
User
Registered2013-03-05
pl Nurek >> thursday august 22 - 15:40
Szykuje nam się najsilniejsza ekipa w historii występująca w europejskich pucharach. Trzeba to wykorzystać.
pl Nurek
User
Registered2013-02-05
pl KS Nurki
pl Ace >> thursday august 22 - 19:39
Dzisiaj odniosłem swój chyba największy sukces w RS. Po pierwsze, pokonałem lidera i najmocniejszy obecnie team w Polsce. Po drugie, przypieczętowałem awans do Ligi Europy.
W dzisiejszym meczu naprawdę dobrze zagrali moi zawodnicy. Szczególnie wyróżnić trzeba Benny Hill (bramkarz, zawodnik meczu) oraz Fabrizio Ravanelli (strzelec jedynej bramki i lider klasyfikacji strzelców).
Drużynie przeciwnika przyglądałem się szczególnie mocno ze względu na wielu potencjalnych reprezentantów kraju. Do gustu szczególnie przypadli mi Osikowicz i Patrylo - myślę, że na Mistrzostwa do Holandii pojadą.
pl Ace
User
Registered2013-02-09
pl Nurek >> thursday august 22 - 19:49
Już tylko dwa punkty straty do lidera :D:D:D

Zabawny jest ten sezon. Na półmetku miałem 7 pkt. straty do czwartego miejsca, a teraz mam jeszcze szanse na mistrza :) Ubaw po pachy :)
pl Nurek
User
Registered2013-02-05
pl KS Nurki
pl EGS >> thursday august 22 - 19:56
Gratulacje Ace, ciasno sie zrobilo.
pl EGS
User
Registered2013-02-05
pl EGS >> thursday august 22 - 21:07
Nurek będzie mistrzem. tak wynika z mojej analizy:)
pl EGS
User
Registered2013-02-05
pl Nurek >> thursday august 22 - 21:10
Nie żartuj sobie, musiałbyś przegrać z Kotwicą albo Szombierkami, a ja wygrać oba mecze, w tym wyjazd z Sarmacją. Wesoło jest w tym sezonie, owszem, ale bez przesady. Ja będę się cieszył jak mi się uda drugie miejsce obronić.
pl Nurek
User
Registered2013-02-05
pl KS Nurki
pl Ace >> thursday august 22 - 21:19
No właśnie, Lauri przegranym dnia, bo mógł być teraz na pierwszym miejscu!
pl Ace
User
Registered2013-02-09
pl EGS >> thursday august 22 - 21:21
Z Kotwica MOŻE wygram. ale z Szombierkami nie mam szans. Ale jak nie ja to Tobie życzę mistrzustwa. Mysle ze jakis tam pakt miedzy naszymi klubami jest:)
pl EGS
User
Registered2013-02-05
pl EGS >> thursday august 22 - 21:23
A ja przy wygranej bylbym juz praktycznie mistrzem. ale coz, taki "sport".
pl EGS
User
Registered2013-02-05
pl Lauri >> thursday august 22 - 22:25
ja gram pod EGSa w tym sezonie..jak mam szanse wskoczyć na 1 mecze to przegrywam czy to z Cracovia czy teraz z The Besciakami...

Tomek pisał o ukrytej motywacji u słabszych drużyn..nie zdziwiłbym się gdyby było coś na wzór tego wprowadzone i Holendrzy nie chcą o tym wspominać :P
pl Lauri
User
Registered2013-02-10
pl Nurek >> friday august 23 - 10:28
To żeś EGS poszalał dzisiaj :)
pl Nurek
User
Registered2013-02-05
pl KS Nurki