League of Poland season 43 [2]

Forum: League forum rss-feed

Discuss your league, who are the favorites to win the league this season? Who will be promoted/relegated, how are you doing in the cup?

Return to forum index

Sezon 73 (43)


pl Marek >> thursday june 22 - 15:34

Dzieki za grę, na początku sezonu nie myslałem że uda się zając 1 miejsce, liczyłem maks na baraże do awnasu.

Zapewne po jednym sezonie znów wróce do II ligi :)

pl Marek
User
Registered2014-11-18
pl Marecki FC
pl globuss >> thursday june 22 - 18:09

To ja również podziękuje za ten sezon :D

Gratulacje dla Micha. Wygrał ze mną i ze slawem wyścig o miejsce w barażach.

Nie boli mnie bardzo zajęcie 7 miejsca. W barażach pewnie nic bym nie osiągnął, a tak przynajmniej mam automatycznie zaplanowane mecze towarzyskie :P

Nauczyłem się też teraz, że utrzymanie się w tej lidze nie musi być aż takie trudne xd. Nie muszę wywalać aż 130mln na wypożyczenia w następnym sezonie. Mogę wyłożyć trochę mniej, a i tak powinienem być w stanie utrzymać się w lidze.

pl globuss
User
Registered2021-07-04
pl Globiki
pl Vordum >> sunday june 25 - 05:48, Edited sunday june 25 - 05:48

Michu jakim cudem Cię system puścił z takim składem na baraże?? Czyżby kolejne niedopracowanie i system nie blokuje zbyt słabych składów przy barażach hmm 

pl Vordum
User
Registered2013-06-12
pl Wolni Kłaj
pl Śliwka >> sunday june 25 - 14:14

Mi zablokował system szczerze mówiąć, więc chyba Michu ma jakieś tajne chwyty

pl Śliwka
User
Registered2013-07-28
pl Blue Team
pl Mario >> sunday june 25 - 15:18

Trochę tego nie kumam, bo finansowo wyszlibyście tak samo w wyższych ligach, a jednak prestiż grania wyżej jest większy (nie trzeba przecież się utrzymywać, więc i wzmacniać nie ma konieczności).

pl Mario
User
Registered2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Śliwka >> sunday june 25 - 15:31

Jeśli chodzi o mnie, to wydaje mi się, że pozostałe drużyny bardziej zasłużyły na awans w tym sezonie ode mnie. Prestiż może i większy, aczkolwiek chyba niczego nie zmienia. Kiedyś chęć awansu, czy osiągnięcia lepszego wyniku była większa, teraz mi aż tak nie zależy. Może to kwestia niezbyt wielkiego rozwoju gry w ostatnim czasie, no nie wiem ;) 

pl Śliwka
User
Registered2013-07-28
pl Blue Team
pl globuss >> sunday june 25 - 17:31

Wydaje mi się, że "tajne chwyty" Micha polegają na przesunięciu najlepszych zawodników do rezerw. Wtedy system ich nie liczy i można wstawiać juniorów.

Aczkolwiek nie jestem pewien, nie testowałem tego :P

pl globuss
User
Registered2021-07-04
pl Globiki
pl Feekohur >> monday june 26 - 21:27

Jak patrzyłem na baraże niektórych, to motywem, który lubią wykorzystywać, to wystawienie napastników jako obrońców, a obrońców jako napastników. System jest zadowolony, a ty radośnie przegrywasz 0-13 :p

pl Feekohur
User
Registered2021-07-04
pl Korona
pl Mario >> tuesday june 27 - 09:26

Odra się utrzymuje. Zobaczymy jak z Kapibarą. Liverpool też zostaje w 2 lidze. Czupakabra już z jedynie matematycznymi szansami na awans do 1 ligi.

pl Mario
User
Registered2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Mich >> tuesday june 27 - 11:29, Edited tuesday june 27 - 11:32

Ocho widzę że dyskusja rozgorzała i zostaałem wezwany do tablicy, więc nie przypuszczałem że załapię się do baraży, nawet nie chciałem bo nie mam teraz meczy towarzyskich, dałem młodzików ale w ostatnim meczu Marecki też wpuścił młodzików i tylko dlatego zremisowałem,

@globuss _ dzięki a jeżeli chodzi o " tajne chwyty" ;) ? - nie mam takich, na koniec ligi wrzucam młodzików żeby poćwiczyli, XP zwiększyli, do rezerw nie wrzucam najelpszych zawodników bo i  po co, system i tak blokuje jak za słaby skład dasz, widzi tych w rezerwach

@Feekhour - to samo w barażach wiedziałem że nic nie ugram więc młodych trenowałem, i chyba każdy tak robi, bo nawet jak przejdziesz B1 to na B2 i tak z 1 ligowcami polegniesz

pl Mich
User
Registered2020-06-30
pl RKS Znicz Radziłów
pl Mich >> tuesday june 27 - 11:31

@Vordum_ w barażach system nie blokuje słabego składu

pl Mich
User
Registered2020-06-30
pl RKS Znicz Radziłów
pl Mich >> tuesday june 27 - 11:33

o kuźwa już 3 lata siedzę w RS, a czuje że nadal jestem poczatkującym mocno rozwijającym się managerem,

pl Mich
User
Registered2020-06-30
pl RKS Znicz Radziłów
pl Vordum >> friday june 30 - 18:26

No właśnie to chciałem potwierdzić czy jest blokada czy nie, dzięki 

pl Vordum
User
Registered2013-06-12
pl Wolni Kłaj