League of Poland season 55

Forum: League forum rss-feed

Discuss your league, who are the favorites to win the league this season? Who will be promoted/relegated, how are you doing in the cup?

Return to forum index

[Sezon IX] Ogólna dyskusja (175)


pl Anomander >> friday april 4 - 08:57
Muszą, ale nie tak często - poczekam jeszcze parę kolejek i zobaczę jak to będzie dalej wyglądać. Później napiszę do Vincenta.
pl Anomander
User
Registered2013-03-05
pl EGS >> friday april 4 - 09:15
apropo Vincenta.... nad czym teraz pracuje? i odwieczne pytanie....co z kadrami u21 ?:)
pl EGS
User
Registered2013-02-05
pl Atluck >> friday april 4 - 21:09
Takie pytanie, transformowal ktos z was moze "przeterminowanego" obronce albo jakas inna pozycje na bramkarza? Jako ze bramkarze dluzej w pelni sil zostaja jestem ciekaw efektu tego treningu, w sumie sprawdze to za parenascie dni, ale wlasnie robil to ktos wczesniej?
pl Atluck
User
Registered2013-05-29
pl Kot Harold
pl Lauri >> friday april 4 - 22:07
Czy przewidywana jest jakaś aplikacja na androida/ios'a?
pl Lauri
User
Registered2013-02-10
pl St. Pauli >> saturday april 5 - 08:18
Podbijam pytanie Lauriego.
Marzę o takiej aplikacji :P
pl St. Pauli
Newbie
Registered2013-06-01
pl Sidney68 >> saturday april 5 - 19:27
@Atluck
Masz na myśli pomocnika Barzyckiego ? To chyba sobie daruj taką przemianę,bo miałby on tylko 1,5 roku gry na bramce i do domu starców ;D Oprócz podań i taktyki nie ma on nic. Jest też okropnie wolny. Nie wiem czy trenowanie mu Blokowania ma jakiś sens. Ale spytaj Nurka lub Anomandera,bo oni są w tym oblatani ;D
pl Sidney68
User
Registered2013-01-26
pl ŁKS Łódź
pl Azmo >> saturday april 5 - 19:47, Edited saturday april 5 - 19:47
Doczekałem sie pierwszego punktu, bramki z akcji i pierwszego strzelonego i niestrzelonego karnego. Sporo tego jak na mecz w 3 kolejce.
pl Azmo
Newbie
Registered2013-05-11
pl Atluck >> saturday april 5 - 20:07
Strace na tym pare kredytow i dwa dni treningu specjalnego, a na brak kredytow nie narzekam wiec czysta ciekawosc efektu takiej zmiany.
pl Atluck
User
Registered2013-05-29
pl Kot Harold
pl Nurek >> saturday april 5 - 20:34
@Atluck

To nie jest tak, że bramkarz traci umiejętności wolniej. Traci je tak samo jak inni zawodnicy. Faktem jest, że współczynnik wiekowy ma najmniejszy wpływ na blokowanie, dlatego bramkarze (dla których blokowanie jest najważniejsze) w wartości gwiazdkowej najmniej tracą. Jeżeli przerobisz zawodnika z pola na bramkarza np. podbijając mu blokowanie, to nic mu to nie pomoże, bo reszta umiejętności będzie mu spadała tak samo szybko jakby był obrońcą, pomocnikiem, czy napastnikiem. A trening specjalny (na bramkarza) dla takiego zawodnika, to zwyczajna strata czasu.

Krótko - nie, to nie ma sensu i nic takiemu piłkarzowi nie pomoże.
pl Nurek
User
Registered2013-02-05
pl KS Nurki
pl Anomander >> sunday april 6 - 08:56
W tej chwili Vincent pracuje nad zmianą silnika meczowego, aby nie padało tyle bramek - zarówno ogólnie jak i z rzutów rożnych.

A co do aplikacji na androida, to wątpię by coś takiego się pojawiło w najbliższym czasie.
pl Anomander
User
Registered2013-03-05
pl EGS >> monday april 7 - 13:34
Dobra zarty zartami ale te rozne to jakas masakra, jest o wiele gorzej niz w tamtym sezonie:(
pl EGS
User
Registered2013-02-05
pl St. Pauli >> monday april 7 - 13:53
Karny w 93 minucie ha ha ha ha nieee no jak można mieć takiego pecha ? :D
pl St. Pauli
Newbie
Registered2013-06-01
pl Atluck >> monday april 7 - 14:01
Nazwałbym to szczęściem :D
pl Atluck
User
Registered2013-05-29
pl Kot Harold
pl St. Pauli >> monday april 7 - 19:33, Edited monday april 7 - 19:33
Szczęście dla Ciebie, pech dla mnie :P
Nie wiele brakuje jak na razie w tych moich spotkaniach, może zła karta kiedyś się odwróci ?
pl St. Pauli
Newbie
Registered2013-06-01
pl zmarek >> monday april 7 - 20:10
Dzisiaj porażka z Nurkiem, ale na plus fakt, że prawie udało się zapełnić nowy stadion.

Jutro wyjazdowy mecz z Toruniem. Niby mam mocniejszy skład, ale po tym jak wykonałem wszystkie 8 analiz remis będzie sukcesem.
pl zmarek
Newbie
Registered2013-02-09