League of Poland season 60

Forum: League forum rss-feed

Discuss your league, who are the favorites to win the league this season? Who will be promoted/relegated, how are you doing in the cup?

Return to forum index

Sezon 44 (49)


pl MAT >> monday april 22 - 19:55

Szpaku raczej tak szybko do pierwszej ligi nie dołączyłymy.  Wielgachny by chciał, ale coś czuję że góra baraże dla niego w tym sezonie .

pl MAT
User
Registered2014-06-04
dk Mystic Warrior Copenhagen
pl SzpaQ >> friday april 26 - 07:01

Mogę kończyć sezon,plan wykonany w 200%

pl SzpaQ
Newbie
Registered2014-01-02
pl MAT >> saturday april 27 - 09:59

Pokaż na co stać beniaminka i wywalcz puchary :)

pl MAT
User
Registered2014-06-04
dk Mystic Warrior Copenhagen
pl SzpaQ >> saturday april 27 - 11:26, Edited saturday april 27 - 11:55

Haha dobre ale raczej nie do osiągnięcia:(.Musiał bym liczyć na cud(ta sama drużyna musiała by wygrać Lige i PK) i najgorsze,że ten Katian jeszcze jest przede Mną :p

pl SzpaQ
Newbie
Registered2014-01-02
pl Katian >> sunday april 28 - 12:20

Nie musi ta sama drużyna wygrać ligi i pucharu, żeby 5 miejsce dawało puchary - wystarczy, że wygra ktoś z TOP4, a to jest akurat bardzo prawdopodobne, jak Vincente dziś przegra z Nurkiem to będzie pewne.

Większym problemem mogę być ja :p Chętnie bym powalczył jeszcze o 4 miejsce, choć muszę przyznać, że w tym sezonie narobiłem sobie bigosu przez 2 porażki po 1:0 z La Zabawą. No i ogólnie jakoś sporo punktów tracę, przy naprawdę fajnym jak na mnie bilansie bramek. Ale zbieram hajsy na stadion, od 3 sezonów praktycznie tylko wyprzedaję najlepszych graczy (Puljic, Munzenberg, Koski, Lipari). Żadnych wzmocnień, tylko jacyś 20-22 latkowie na przyszłość. I tak się cieszę, że może znów zagram w europejskich pucharach.

pl Katian
User
Registered2013-06-16
pl Biały Legion
pl Katian >> monday april 29 - 19:34

kurcze, mój najlepszy napad, w dodatku ulubieniec kibiców u siebie z Radomiakiem karnego nie trafił :/

pl Katian
User
Registered2013-06-16
pl Biały Legion
pl SzpaQ >> monday april 29 - 19:48

Ja trochę przyfarciłem z Gamoniami i udało się zremisować:)

pl SzpaQ
Newbie
Registered2014-01-02
pl Nurek >> tuesday april 30 - 18:24

Szykuje nam się emocjonująca walka o mistrza w ostatnich kolejkach. Bratrstwo zagra na wyjeździe z Białym Legionem i La Zabawą oraz ze mną u siebie. Radomiak z La Zabawą na wyjeździe i u siebie ze mną. Mnie czekają jeszcze dwa ciężkie wyjazdowe meze na stadionach Radomiaka i Bratrstwa. Będzie się działo! 

Oceniam, że to Radomiak ma największe szanse na mistrza, ale trochę liczę na pomoc ze strony Trxiora (w obu meczach z Radomiakiem i Bratrstwem). Katian też mógłby mnie miło zaskoczyć :) Martwi mnie to, że dwa najważniejsze mecze mam na wyjeździe, zwłaszcza, że u siebie i z czornym i z gothartem przegrałem.

pl Nurek
User
Registered2013-02-05
pl KS Nurki
pl czorny >> tuesday april 30 - 21:36

Ja uwazam ze wszystko rozstrzygnie sie w 29-ej kolejce. Kiedy zmierza sie ze soba dwie pierwsze druzyny. 

pl czorny
User
Registered2013-09-01
pl Allocer >> tuesday april 30 - 23:04

a ja jak co sezon, spokojnie do przystanii "środek tabeli" :)

pl Allocer
User
Registered2013-09-29
pl Poland Alloces Force
pl SzpaQ >> thursday may 2 - 05:13

@Nurek zoba jaki kolega z Katiana ogrywa Bratrstwo tak jak chciałeś:p

@Katian widzę,że nasza walka o ost miejsce na PE będzie do samego końca 

pl SzpaQ
Newbie
Registered2014-01-02
pl Nurek >> thursday may 2 - 05:36, Edited thursday may 2 - 07:55

Przy takich wynikach jak wczorajsze to ja biorę remisy z czornym i gothartem w ciemno.

pl Nurek
User
Registered2013-02-05
pl KS Nurki
pl Katian >> thursday may 2 - 07:42

No Nurek wczoraj piękne prezenty.

@ Mr. Szpak - oj wygląda na to, że tak :/

pl Katian
User
Registered2013-06-16
pl Biały Legion
pl Nurek >> thursday may 2 - 07:57

Jeszcze nigdy w tej grze nie obroniłem żadnego tytułu i wciąż nie wierzę, że mi się to uda w tym sezonie.

pl Nurek
User
Registered2013-02-05
pl KS Nurki