League of Poland season 72 [2]

Forum: League forum rss-feed

Discuss your league, who are the favorites to win the league this season? Who will be promoted/relegated, how are you doing in the cup?

Return to forum index

SEZON 79 (11)

pl Sidney68 >> thursday march 14 - 07:50

Możemy znowu chwalić się swoimi osiągnięciami  :)  Po wielu sezonach wróciłem w końcu do najlepszej ligi świata. No to czeka nas niezła zabawa.

pl Sidney68
User
Registered2013-01-26
pl ŁKS Łódź
pl Sidney68 >> thursday march 14 - 07:57

Ostatni komunikat od GM !

***Wkrótce starsi gracze zaczną odchodzić na emeryturę.  Gracze przejdą na emeryturę w wieku od 38 do 45 lat. Kilka tygodni przed przejściem na emeryturę poinformujemy Cię o tym.  Gdy gracz ogłosi odejście na emeryturę, nie można go już przenieść do innego klubu.

Pierwsze odejście z drużyny nastąpi pod koniec przyszłego sezonu.  Istnieje pewna losowość, ale gracze, którzy mają już więcej niż 45 lat, przejdą na emeryturę w przyspieszonym harmonogramie***

pl Sidney68
User
Registered2013-01-26
pl ŁKS Łódź
pl Mario >> thursday march 14 - 13:15

Warto zaznaczyć, że wiadomość mówi o przyszłym sezonie, ale została wysłana wczoraj, kiedy jeszcze oficjalnie był sezon 78, nie 79, więc dotyczyć to będzie najpewniej obecnego sezonu.

pl Mario
User
Registered2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Mario >> thursday march 14 - 13:19

A i co do chwalenia - na razie nie mam się czym chwalić. Słabo mi idzie na rynku transferowym na razie. Może pod koniec uda się w końcu sprowadzić jakiegoś młodego obrońcę na stałe do składu, bo muszę pilnie odmłodzić tę część składu. Pomoc też niedługo się zestarzeje, ale tam mam mocniejszych zawodników więc na razie się tam nie obawiam niczego.

W kwestii bramkarzy, zastanawiam się czy w ogóle kupować nowego - może będę wystawiać w kolejnych sezonach mojego rezerwowego. Do końca sezonu powinien dobić do 9 gwiazdek - za mało na 2 ligę, ale wystarczająco na czub 3ciej.

pl Mario
User
Registered2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Sidney68 >> thursday march 14 - 15:24

Ja staram się sprzedać każdego po 30-ce ale to wręcz niemożliwe  :) Tych co mogę zamieniam na personel. Gram tylko wychowankami. Myślę że ten sezon będzie ciekawy i walka potrwa do końca  !

pl Sidney68
User
Registered2013-01-26
pl ŁKS Łódź
pl Feekohur >> friday march 15 - 20:59

Ja po bombie od Sjoerda stwierdzam, że 3 liga też fajna rzecz xd

Ale tak na poważnie - w końcu udało się zebrać kasę na stadion poziom 10 i cały budżet został przepalony na to. Nie stać mnie na wypożyczenie zawodników na takim rynku transferowym. Trzeba po prostu pooszczędzać 2 sezony, znaleźć jakieś 23-letnie zastępstwo za Chana (oczywiście nie 1:1, ale żeby wystarczał na 2 ligę), wrócić z nowym stadionem, fajniejszym hajsem i trochę odmienioną Koroną.

pl Feekohur
User
Registered2021-07-04
pl Korona
pl Sidney68 >> saturday march 16 - 10:01

Ja przez wiele sezonów nikogo nie kupiłem tylko ciułałem kasę. Teraz zaplecze jest prawie na maxa. Gram słabymi zawodnikami a mimo to długo się utrzymałem w 1 lidze ! 2 i 3 liga są już silne obecnie. Fajnie się tu gra !

pl Sidney68
User
Registered2013-01-26
pl ŁKS Łódź
pl Sidney68 >> saturday april 20 - 08:11

Ciasno się zrobiło w czubie :) I o to chodzi.  Przynajmniej jest zabawa !

pl Sidney68
User
Registered2013-01-26
pl ŁKS Łódź
pl Sidney68 >> saturday april 27 - 13:58, Edited sunday april 28 - 08:47

Ja swój cel osiągnąłem. Miały być baraże i są. Dziękuję wszystkim za udany sezon. Baraż sobie odpuszczę bo nie chcę wracać do najgorszej ligi świata  :)

pl Sidney68
User
Registered2013-01-26
pl ŁKS Łódź
pl Mario >> sunday april 28 - 17:22, Edited sunday april 28 - 17:23

U mnie niewiele brakowało, żeby uniknąć baraży, ale na ostatnie spotkanie wywalił mi się bramkarz i nawet przyspieszone leczenie by nie zdążyło go wykurować a że on i tak jeszcze pół sezonu temu rezerwowym był to jego zastępca nie miał prawa nie wpuścić kilku bramek. Myślę, że się utrzymam, ale jeśli nie, to na pewno spadłbym w przyszłym sezonie, bo planuję nie wzmacniać na razie składu tylko chomikować pieniądze na dalszą rozbudowę zaplecza

Gratki dla Stormblastu za miszcza

pl Mario
User
Registered2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Sidney68 >> wednesday may 1 - 19:47

Ja zostaję dalej w tej lidze :) Plan wykonany. W przyszłym sezonie powalczę o podium.

pl Sidney68
User
Registered2013-01-26
pl ŁKS Łódź