League of Romania season 42

Forum: League forum rss-feed

Discuss your league, who are the favorites to win the league this season? Who will be promoted/relegated, how are you doing in the cup?

Return to forum index

Sezonul 36 (41)


ro Luiza Campioana >> friday march 2 - 20:24

cand e sa ai ghinion si in xda dai de cuie :)) am 11 m si rateaza ala cu seninatate .

ro Luiza Campioana
User
Registered2013-02-09
ro Minerul Lupeni
ro RSM >> thursday march 8 - 18:09

Cam cum mi-a dat-o motorul cu boltă..

ro RSM
Community admin
Registered2013-03-19
ro RS FC
ro Jeicky >> sunday march 11 - 17:23, Edited sunday march 11 - 17:27

Oare nu ar fi bine sa incercam sa-i anuntam pe managerii din ligile inferioare sa incerce sa preia echipe din prima liga, m-am saturat de managerii "jumper" ?!

Ce naiba vor, echipa de pe primul loc ?...facilitatile foarte sus si nu le convine, fratilor jucati-va managere pe pc daca va place sa castigati tot si sa dati de la ultima salvare pana nu mai puteti.

ro Jeicky
User
Registered2013-02-07
ro FC Univ Craiova
ro Vlad >> monday march 12 - 07:28

Degeaba preia un manager din ligile inferioare un club din prima liga daca nu stie ce sa faca cu el. Atata timp cat nu si-a facut o strategie si merge pe principiul ca la inceput are jucatori si facilitati bune, pe viitor o sa cada iar in ligile inferioare ca o echipa bot.

Eu propun sa facem un topic separat in care sa-i scolarizam pe cei care nu au cunostiinte despre acest joc si sa le dam o parte din strategia noastra. Exemplu sa zicem ca eu vreau sa fiu mentor si vreau sa iau 2 manageri noi pe care sa-i scolarizez si sa tin legatura cu ei prim mesaje. Astfel o sa avem si noi mai multi manageri buni si pe viitor o a fie si campionatul nostru mai puternic.

ro Vlad
User
Registered2013-05-17
ro Universitatea Craiova
ro Jeicky >> monday march 12 - 14:30

Faceam referinta la acei manageri activi, care deja stiu cu ce se mananca, dar care se zbat prin ligile inferioare.

ro Jeicky
User
Registered2013-02-07
ro FC Univ Craiova
ro sanrensei >> saturday march 17 - 18:28

Fain Construction Master, am inceput stadionul de level 11 la ceva vreme dupa Jeicky si l-am terminat inaintea lui :)

ro sanrensei
User
Registered2014-01-11
ro Jeicky >> saturday march 17 - 22:03

Pfff, daca stiam semnam si eu cu aceeasi firma, dar m-am zgarcit.

In 2-3 saptamani am promisiunea ca e gata si la mine.

ro Jeicky
User
Registered2013-02-07
ro FC Univ Craiova
ro [old] Raderian >> sunday march 18 - 15:47

Pt Construction Master pot sa iau deja un batranel sa il pun la treaba sau tb oricum sa mai cresc office cu un nivel (ca la o cladire obisnuita)?

Eu ma gandesc ca a doua varianta...

ro [old] Raderian
Newbie
Registered2014-01-09
ro play >> sunday march 18 - 16:57

daca ai noroc nimeresti un batran cu indemanare 6

ro play
User
Registered2015-04-25
ro sanrensei >> sunday march 18 - 20:15

Poti sa il pui direct la treaba. Al meu are deja skill 6 :)

ro sanrensei
User
Registered2014-01-11
ro [old] Raderian >> monday march 19 - 12:05

Nope, e cum credeam eu. Imi mai tb un nivel la Office ca sa il pot folosi. Sau dau pe cineva afara :)

ro [old] Raderian
Newbie
Registered2014-01-09