League of Serbia season 41

Forum: League forum rss-feed

Discuss your league, who are the favorites to win the league this season? Who will be promoted/relegated, how are you doing in the cup?

Return to forum index

Taktika (2)

rs Igorjov >> tuesday july 30 - 15:20, Edited tuesday july 30 - 15:21
Pozdrav ljudi!
Počeo sam danas da igram ovu igru i čini mi se kao solidna menadžerska igrica, ali imam par pitanja:
Naime, pročitao sam da se isplati graditi omladinsku školu, pa me zanima za koliko sezona igrač sazri u potpunosti i može da igra u klubu? Kakvi su mu skilovi na početku i da li postoji nekakav potencijal igrača kao u drugim menadžerima.
Takođe me zanima i prelazni rok tj. transferi. Imate li neki savet kako kupovati?
Koliko aktivnih menadžera ima u Srbiji i da li postoji način da se to proveri? I nešto mi nije jasno: Sad sam video da sam prošle sezone bio prvi u 4.2 i ove su me prebacili u 4.1. Ja peošle sezone nisam ni igrao ovo, jer sam se danas registrovao, ali valjda su mi dali klub nekog neaktivnog korisnika, to mi je donekle jasno. Ali, kako to da iz 4.2 uđem u 4.1. Nelogično mi je...Bolje bi bilo da se ide iz 4. u 3. kroz neki baraž sve 4 grupe ili tako nešto. Ako ja sad budem u top 3 u 4.1 u koju ću ligu i grupu da odem?

Ova tema bi mogla poslužiti početnicima dok se ne otvori sveopšti srpski forum, pa svako ko je iskusniji mogao bi da pomogne. Sigurno će biti od koristi :)
rs Igorjov
Newbie
Registered2013-07-29
rs pavlov >> friday august 2 - 04:49, Edited friday august 2 - 04:52
drago mi je cuti te i videti te.

Dal odma da udariš na omladinsku školu?, treba da udariš!, ali je to najduži i najsigurniji razvojni put.

Da sazri treba mu par sezona. skilovi su mu u zavisnosti od nivoa tvog centra.

Potencijal igrača je opet u zavisnosti od nivoa tvog centra. Ti bas i ne možeš puno da utičeš na njegov odabir, on se rodi kako se rodi pa se ti ...

Aktivnih menađera..imaju dva, na ovom topiku, za sada. To ti je uvek komplikovano pitanje.

Prelazak iz liga će za tebe biti prema normalnoj logici, to što pominješ je posledica pretumbavanja i bot kluba.

Svi u napad, jedan je Hase!
rs pavlov
User
Registered2013-03-16