League of Serbia season 41

Forum: League forum rss-feed

Discuss your league, who are the favorites to win the league this season? Who will be promoted/relegated, how are you doing in the cup?

Return to forum index

Reprezentacija (67)


rs Djura >> saturday may 11 - 11:49
"ja sam se kandidovao. recite vi meni šta vi očekujete? koje su to stvari za koje smatrate da se treba boriti u ovoj igri?"

По мени, нереално је дефинисати било какав циљ обзиром да нити знамо снагу наше нити знамо снагу других репрезентација. Али реално би било овако поставити ствари да Српска репрезентација треба увек да иде напред. Значи, имамо ранг листу и позицију на којој се тренутно налазимо. Уколико на крају сезоне (или мандата како год) позиција отаџбине буде лошија следи смена селектора. То би требало да гравитира узлазном линијом. Ја у овом тренутку не видим други услов који би требао да дефинише селектора. Наравно, увек постоји и опција "Б" а то је да иако се попнемо на листи треба да уследи реизбор којим постојећи селектор потврђује мандат.

Опреза ради: потенцијално се може десити ситуација да селектор џукачки позове 11 својих играча у репрезентацију како би им набијао искуство. То треба спречити а једино мерљиво мерило је резултат репрезентације бар по мени.
rs Djura
Newbie
Registered2013-03-19
hu Zsone >> saturday may 11 - 19:33
Kad bi neko uzeo svojih igraca da nabije iskustvo to bi samo jednom mogao da uradi i nikad vise,jer niko ga nece da izabere za selektora sledeci put,tako da ne verujem da bi to bilo koji selektor uradio.da gledamo rang moze ponovo da bude nerealno jel sta ako igras samo protiv jakih protivnika?a i dalje su ti igraci izabrani sa strane rockingsoccera i ti samo sastavis tim,kao sto je to sad slucaj.
hu Zsone
User
Registered2013-02-08
rs pavlov >> monday may 13 - 10:55, Edited monday may 13 - 10:59
meni je bitno da se oformi grupa ljudi koji žele da se igraju i koji su posvećeni napretku naše virtuelne zajednice. ko će bit iselektor i nije od presudnog značaja. Ovde vidim aktivnost više ljudi, mislim na Suboticu, Delije, Bajina Bašta, Pigse, Mač, Swines,...što i nije malo za početak. Da li ću staviti celu moju ekipu u prvih 11? Neću, čemu to. Ja hoću da svakoj ekipi pomognem, kako god to bilo. Ko igra u reprezentaciji?, samo su skilovi merodavni o kojima odlučuje rocking soccer (kako kolega reče). Slažem se da selektora treba izložiti licu javnosti i kritikama, ali mu svakako treba pomoći, pogotovu ovde gde je igra još mlada i podložna promenama admina.
imam li slogan za predstojeće izbore tipa: ˝Obećavam ...˝ ili ˝Uaaa ovaj iz Subotice˝, e pa nemam takav slogan. Bitno je umeti se igrati.

E da, poslacu PM Subotici sa jednim pitanjem: Šta bre čoveče radiš u Italiji? Kam bek kod nas, biće nam zanimljivije.
rs pavlov
User
Registered2013-03-16
hu Zsone >> wednesday may 15 - 12:06
Odprilike isti su nam stavovi kako vidim sa pavlovom.Vec sam ja mislim negde odgovorio na pitanje sta radim u italiji,ali sad ne mogu vec,tim mi je potpuno sreden,prodam jos kojeg igraca i gradicu youth center 7.da bi se vratio sve bi trebao da pocnem od pocetka a zaostao bi previse.Da mogu da prebacim tim i sve objekte sto sam izgradio isao bi,ali kako znam kad odes u drugi klub mozes da nosis 3 igraca sa sobom.
hu Zsone
User
Registered2013-02-08
rs pavlov >> wednesday may 15 - 12:08
ma to je OK. gde od pocetka da se natežeš. ja te i ne ˝kritikujem˝ što si u italiji već što nisi sa nama, bilo bi ˝ludo burazeru˝ :)
rs pavlov
User
Registered2013-03-16
hu Zsone >> wednesday may 15 - 12:21
ma jasno:)
hu Zsone
User
Registered2013-02-08
rs Delija >> wednesday may 15 - 19:26
A kako to preci u nocvi tim,jel ti se prebacuje sva infrastruktura? :)
rs Delija
Newbie
Registered2013-04-28
hu Zsone >> wednesday may 15 - 19:38
ne,infrastukturu to sigurno ne.ali ako dobro znam onda ako imas scout 3 onda mozes da prebacis 3 igraca u nov tim,ali nisam siguran,trebao bi da proverim
hu Zsone
User
Registered2013-02-08
hu Zsone >> saturday may 18 - 06:43
Evo žreb je gotov,imamo grupe za kvalifikacija za svetsko prvenstvo.Naša grupe je:
Francuska
Španija
Švajcarska
Škotska
Severna Irska
Srbija

ako bude kao zapravo da 1 ide direktno a 1 u baraž onda će biti jako teško,bilo ko da bude selektor.Jedino ako dotle još neko ne stvori nekog dobrog igraca. Ja 3.juna cu da stvorim 21-23 godišnjeg napadača,nadam se da ce biti svetska klasa.

pozdrav svima
hu Zsone
User
Registered2013-02-08
hu Zsone >> saturday may 18 - 14:07
E,napravili su nov zreb,mada bilo bi bolje da nisu.Nova grupa:

Francuska
Izrael
Portugal
Rusija
Albanija
Srbija

Realno,bolji smo od albanije,francuska i izrael je mnogo jaca od nas,portugal i rusija isto jaca ali mozda sa srecom nekako nesto tu uradimo.Eventualno ako nema jos negde po svetu neki igrac srbije ko je u skorije vreme stvoren pa zato do sada ga nismo videli...inace nazalost metla na u kvalama...:)
hu Zsone
User
Registered2013-02-08
hu Zsone >> monday may 20 - 21:29
Hvala svima ko su glasali za mene.Dacu sve od sebe da reprezentacija igra dobro.

Samopouzdanje se malo diglo,kako smo odigrali dve odlicne utakmice,prvo protiv Finske(6.na svetu) pobeda od 3:2,tako da smo gubili sa 2:0,pa posle toga jedan lud mec sa Francuzima(7.na svetu)gde smo gubili sa 1:0,pa smo vodili 4:2 i na kraju bude 4:4,izjednacujuci gol su dali iz kornera u poslednji minut produzetaka.Tako da sam zadovoljan igrom tima.

Zamolio bi sve menadzere ko ima reprezentativca da ako zeli da mu igrac ne igra neku utakmicu ili da bude zamenjen ranije barem 1 dan pre utakmice da mi se javi licnom porukom!ja cu probati svakom da izadem u susret kad god mogu.
hu Zsone
User
Registered2013-02-08
rs Delija >> friday july 5 - 11:47
Selektore, oce li biti nesto od ovog igraca, mislim da mi je najbolji trenirac: http://rockingsoccer.com/hr/soccer/info/player-153030 :D
rs Delija
Newbie
Registered2013-04-28
hu Zsone >> wednesday august 14 - 20:53
Novi izbori su za selektora reprezentacije...da li je neko zainteresovan?
hu Zsone
User
Registered2013-02-08
rs Rankez >> thursday august 15 - 15:16, Edited thursday august 15 - 15:49
Ja sam zainteresovan.
Trenutno sam menadžer reprezentacije Tunisa koga sam odveo direktno na svetsko prvenstvo kao prvoplasiranu reprezentaciju u celokupnoj afričkoj zoni (ispred Obale Slonovače koju vodu Vinsent de Bur, Maroka, Nigerije i sličnih dosta jačih selekcija). Na svetskom prventsvu ne očekujem ništa jer Tunis jednostavno nema kvalitetan igrački kadar da se bori protiv najjačih svetskih timova (u igri ima samo 5 registrovanih tunižanskih igrača).

Ne znam sa kakvim se sve problemima Šone suočavao ali generalno smatram da Srbija može bolje jer rezultatski gledano peto mesto u grupi po meni ne predstavlja uspeh u kvalifikacijama za svetsko prvenstvo. Možda čovek jednostavno nije imao sreće u ključnim mečevima, ko zna.

Ali ukoliko neko drugi ima želju da vodi Srbiju i ima ideju kako da se kvalifikuje na Evropsko prvenstvo ja ću ga u tome podržati. Meni je izazov i da sa Tunisom uđem u novi kvalifikacioni ciklus za prvenstvo Afričkog kontinenta.
rs Rankez
Newbie
Registered2013-03-15
hu Zsone >> saturday august 17 - 13:25
Ne da bi trazio izgovore ali na 3 utakmica gde smo izgubili igrac utakmice je bio protivnikov golman(protiv rusije kuci,portugal u gostima i rusija u gostima).A ako pogledamo da srpska reprezentacija na pocetku kvalifikacija je imala slabiji tim od izraela,francuske,portugala i rusije.Sad tu pri kraju smo vec jaci jer je usao a reprezentaciju Radosavljevic,Husovic,Silajic i Mijatovic. Ali i dalje najslabija tacke su da u napad imamo samo Petkovica ko je svetski igrac,odbrana je srednje ali nista posebno kao i golman.Sredina nam je dosta jaka mozemo reci ali je tu problem da ti igraci u svojim timovi maltene svi igraju na poziciji "C".Tako da po krilima sam uvek bio u problemu,evo sad je stigao Radosavljevic na levo tako da je ta strana resena za sledecih 10 sezona:)

Ja sam eto samo ovo sad tu napisao da vidim da li nekog interesuje,jer ne bi zeleo da puno nas se prijavi za selektora pa oni koji izgube ne vode nijednu reprezentaciju.
hu Zsone
User
Registered2013-02-08